fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageLatest News HomepageWEXFORD FOOTBALL LEAGUE

WEXFORD LEAGUE FIXTURES

Sunday 21st April 2018/2019

Neil O’Sullivan Cup Semi Finals     (11.00)

Ferns Utd v Kilmore Utd @ Forth Celtic                  D Ennis/P Sinnott/B Hennessy          

Cloughbawn FC v Adamstown @ New Ross Celtic             A Tobin/J Wafer/J Diskin

Premier Division                    (11.00)
Courtown Hibs v Corach Ramblers                            N Whelan/M Kenny/K Farynik

Wexford Bohs v Bunclody AFC                                N Boland/P O’Rourke/A Franklin

North End Utd v Gorey Rangers                               D Campion/M Farrell/ S Kelly

Division 1                               (11.00)

Tombrack Utd v Kilmore Utd                                    M Franklin

North End Utd 2nd v Moyne Rangers 2nd (1.00)         S Kelly

Campile Utd v New Ross Celtic (Thurs @6.00)        B Holohan      

Division 2                               (11.00)
Taghmon Utd v Rosslare Port                                    E Molloy

Crossabeg FC v Glynn Barntown                               J O’Neill

Enniscorthy Utd v Curracloe Utd                              K Dunne

Division 3                               (11.00)

Enniscorthy Town v St Josephs                                  P Rowlands

Division 3A                            (11.00)

All Blacks v Wexford Bohs 2nd                                  P Redmond

Ajax Athletic v Forth Celtic 2nd                                  P Cashman

Division 4                                           (11.00)

Ballagh FC v Gorey Celtic 2nd                                    M Comiskey

Crossabeg FC 2nd v Rosbercon Utd    (1.30)               A Franklin                  

Division 4A                                           (11.00)

Killenagh Wanderers 2nd v Enniscorthy Town 2nd      J Doyle

Rosslare Port 2nd v Tombrack Utd 2nd                        B O’Brien

St Josephs 2nd v Cloughbawn FC 2nd                          S Burke

Enniscorthy Utd 2nd v Taghmon Utd 2nd (1.30)         S Kenny         

Division 5                                           (11.00)

Cushinstown 2nd v Wexford Celtic 2nd                       W Murphy

Saturday 20th April Youths

MMI Group Youths Division 1        (5.00)                                      

St Leonards v Cloughbawn FC                               J Diskin

Rosslare Rangers v St Cormacs                               P Sinnott

Related posts

O Neills LFA Junior Shield Saturday Section First Round Fixtures

Eamon Scott

SLIGO LEITRIM LEAGUE – FIXTURES

Eamon Scott

LFA Under 19 Cup Fixtures

Eamon Scott