fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage FIXTURES LATEST NEWS UCFL

UNITED CHURCHES FOOTBALL LEAGUE

SATURDAY  19/06/21       
        
GROUP  1.  –  A       
BOGHALL ROVERS 1 – 2HARDING IF 2NDS  WOLF TONE Y.C., BRAY  
SHELBOURNE  SSCOFFTALLAGHT UTD.  STELLA MARIS ALL WEATHER  
        
GROUP  1.  –  B       
ATLETICO MALAHIDE 0 – 6VEC  F.C.  MALAHIDE CASTLE  
ASTON VILLAGE  F.C. 2 – 0AGP  2NDS  MALAHIDE CASTLE  
GLASNAION  F.C. 1 – 1DUNSHAUGHLIN YTHS.  WON  3-2 ON PENS  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
        
GROUP  2.  –  A       
DRAIOCHT TITANSOFFFRANKFORT  F.C.  RING COMMS..,BALBRIGGAN  
SWORDS MANOR  F.C. 1 – 3CHAPELIZOD  F.C.  BRACKENSTOW ROAD  
TALLAGHT UTD. 2NDSOFFPAVEE WANDERERS  BALLYMOUNT PARK  
GLENMALURE ROVERSOFFDYNAMO RIDGEWOOD F.C.  WALKINSTOWN PARK  
        
GROUP  2.  –  B       
BELGARD ATHLETIC 4 – 2BLACK FORGE  F.C.  BALLYMOUNT PARK  
STEDFAST UTD. 4 – 1SANDFORD / ST. MARY’S F.C.  WHITECHURCH   
TEAMH-LEACHT  F.C.WED. 16FRANK CELTIC  TBA  
        
GROUP  3.  –  A       
BLACKROCK COLLEGE F.C. 3 – 1BENBULBIN UTD.  ROCKFIELD PARK  
BEECH PARK  2NDS 1 – 3ST. MARY’S BOYS  2NDS  ST. CATHERINE’S PARK  
OLDBURY  F.C. 3 – 4DRUMCONDRA AFC  AYLESBURY PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
DUNSHAUGHLIN  YTHS.  2NDS 2 – 5DYNAMO RIDGEWOOD 2NDS  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
MID SUTTON SPORTSLINK 3 – 7ST. ANTHONY’S UTD.  SPORTSLINK, FURREY PARK  
PAVEE CELTIC 3 – 4SWORDS MANOR 2NDS  BELCAMP PARK  
COOLOCK VILLAGE 2NDS 2 – 4YORK ROAD F.C.  PARNELLS GAA, COOLOCK  
DIAMOND  F.C. 2 – 3GLASNAION  F.C. 2NDS  2 EDENMORE PARK  
        
GROUP  4.  –  A       
SANDFORD/ST. MARY’S 2NDS 1 – 3TEAM ZIMBABWE  F.C.  TYMON PARK  
EXODUS F.C. 2 – 0THE LOCAL  F.C.  BRICKFIELDS PARK  
ASTARS  F.C. 0 – 1BELGARD ATHLETIC  2NDS  CORKAGH PARK  
TYMON BAWN 2 – 2CASTLE CELTIC 2NDS  WON 5-4 ON PENS  BRADY’S FIELD, TALLAGHT  
        
GROUP  4.  –  B       
BUSHY ATHLETIC 4 – 3DUBLIN AIRPORT  F.C.  STANAWAY PARK  
BLACK FORGE 2NDS 4 – 6DRUMCONDRA AFC 2NDS  WALKINSTOWN PARK  
PHOENIX ATHLETIC 4 – 1CELTIC PARK F.C.  ALBERT COLLEGE  
NEWLANE  CELTIC30-JunDUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDS  COLLINSTOWN PARK  
        
        
WEDNESDAY  23/06/21       
        
GROUP  1.  –  A       
BEECH PARK  F.C.V.ARTHUR GRIFFITH PK F.C.  ST. CATHERINE’S PARK  
RIALTO  F.C.V.ASHWOOD  F.C.  DOLPHIN ROAD  
        
GROUP  1.  –  B       
SHELBOURNE AFCV.DUNSHAUGHLIN YTHS.  ALBERT COLLEGE  
        
GROUP  3.  –  A       
OLD BAWN  F.C.V.BEECH PARK 2NDS  AYLESBURY PARK  
        
GROUP  4.  –  A       
TEAM ZIMBABWE  F.C.V.BELGARD ATH. 2NDS  BUSHY PARK  
SANDFORD/ ST. MARY’S 2NDSV.TYMON BAWN F.C.  TYMON PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
DRUMCONDRA AFC 2NDSV.PHOENIX ATHLETIC  ALBERT COLLEGE  
BLACK FORGE 2NDSV.NEWLANE CELTIC  WALKINSTOWN PARK  
        
        
SATURDAY  26/06/21       
        
GROUP  1.  –  A       
ASHWOOD  F.C.V.BOGHALL ROVERS  CORKAGH PARK  
ARTHUR GRIFFITH PARK F.C.OFFTALLAGHT UTD.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
HARDING IF  2NDSV.BEECH PARK  F.C.  NO. 2 RINGSEND PARK  
ARTHUR GRIFFITH PARK F.C.V.ST. MARY’S BOYS F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
        
GROUP  1.  –  B       
AGP  2NDSV.GLASNAION  F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
HARDING IF  F.C.V.ATLETICO MALAHIDE  NO. 2 RINGSEND PARK  
VEC  F.C.V.ASTON VILLAGE  F.C.  VEC, TERENURE  
SHELBOURNE  AFC23-JunDUNSHAUGHLIN YTHS. FRI.  25/06  7.00 P.M.  ALBERT COLLEGE
        
GROUP  2.  –  A       
DRAIOCHT TITANSV.LATIN DUBS  F.C.  RING COMM, BALBRIGGAN  
FRANKFORT F.C.OFFGLENMALURE ROVERS  TBA  
TALLAGHT UTD. 2NDSV.SWORDS MANOR  F.C.  BALLYMOUNT PARK  
DYNAMO RIDGEWOOD  F.C.V.PAVEE WANDERERS  RATHINGLE ROAD, SWORDS  
CHAPELIZOD  F.C.V.COOLOCK VILLAGE F.C.  PHOENIX PARK  
        
GROUP  2.  –  B       
FRANK CELTICV.CLONDALKIN CELTIC  MARKIEVICZ PARK  
STH. DUBLIN UTD.V.BELGARD ATHLETIC  BALLYOWEN PARK  
VEC  2NDSV.BLACK FORGE F.C.  VEC, TERENURE  
ROC CELTICV.STEDFAST UTD.  THE LAWNS, BALLTFERMOT  
SANDFORD / ST. MARY’S F.C.V.TEAMH-LEACHT F.C.  TYMON PARK  
        
GROUP  3.  –  A       
ST. MARY’S BOYS 2NDSV.BLACKROCK COLLEGE F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
RIVERSIDE UTD.V.DRUMCONDRA  AFC  BRICKFIELDS PARK  
ST. MAELRUAN’S F.C.V.BEECH PARK 2NDS  BANCROFT PARK, TALLAGHT  
OLDBURY F.C.V.BENBULBIN UTD.  AYLESBURY PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDSV.PAVEE CELTIC  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
MID SUTTON SPORTSLINKV.DIAMOND  F.C.  SPORTSLINK, FURREY PARK  
COOLOCK VILLAGE 2NDSV.ST. ANTHONY’S UTD.  PARNELLS GAA, COOLOCK  
GLASNAION F.C. 2NDSV.SWORDS MANOR 2NDS  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
YORK ROAD F.C.V.DYNAMO RIDGEWOOD 2NDS  JOHN PAUL II PK., CABRA  
        
GROUP  4.  –  A       
THE LOCAL F.C.V.SANDFORD/ST. MARY’S 2NDS  PHOENIX PARK  
BELGARD ATHLETIC  2NDSV.BALLYOWEN CELTIC  BALLYMOUNT PARK  
BEECH PK. U. 20’SV.TEAM ZIMBABWE F.C.  ST. CATHERINE’S PARK  
ASTARS  F.C.V.CASTLE CELTIC 2NDS  CORKAGH PARK  
TYMON BAWN  F.C.V.EXODUS  F.C.  BRADY’S FIELD, TALLAGHT  
        
GROUP  4.  –  B       
BUSHY ATHLETICV.BEECH PARK 3RDS  STANAWAY PARK  
DUBLIN AIRPORT  F.C.V.PHOENIX ATHLETIC  ALSAA, DUBLIN AIRPORT  
DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDSV.BLACK FORGE 2NDS  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
DRUMCONDRA AFC 2NDSV.NEWLANE CELTIC  ALBERT COLLEGE  
        
        
WEDNESDAY  30/06/21       
        
GROUP  1.  –  A       
SHELBOURNE  SSCV.RIALTO  F.C. STELLA MARIS ALL WEATHER   
TALLAGHT UTD.OFFST. MARY’S BOYS  BALLYMOUNT PARK  
ST. MARY’S BOYSV.BOGHALL ROVERS  MOREEN PK., SANDYFORD  
        
GROUP  1.  –  B       
ASTON VILLAGE F.C.V.ATLETICO MALAHIDE  MALAHIDE CASTLE  
GLASNAION  F.C.V.SHELBOURNE AFC  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
        
GROUP  2.  –  A       
SWORDS MANOR  F.C.V.PAVEE WANDERERS  BRACKENSTOWN ROAD  
COOLOCK VILLAGEV.DYNAMO RIDGEWOOD  PARNELLS  OR ST. ANNES  
CHAPELIZOD  C.C.V.LATIN DUBS F.C.  PHOENIX PARK  
        
        
GROUP  2.  –  B       
BLACK FORGE F.C.V.FRANK CELTIC  WALKINSTOWN PARK  
        
GROUP  3.  –  A       
OLD BAWN F.C.V.RIVERSIDE UTD.  AYLESBURY PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
DIAMOND  F.C.VPAVEE CELTIC  2 EDENMORE PARK  
MID SUTTON SPORTSLINKV.DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDS  SPORTSLINK, FURREY PARK  
        
GROUP  4.  –  A       
ASTARS  F.C.V.EXODUS  F.C.  CORKAGH PARK  
CASTLE CELTIC 2NDSV.BEECH PARK U. 20’S  STANAWAY PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
BEECH PARK 3RDSV.BLACK FORGE 2NDS  ST. CATHERINE’S PARK  
CELTIC PARKV.DUBLIN AIRPORT  F.C.  BEAUMONT WOODS  
DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDSV.NEWLANE  F.C.  DUNSHAUGHLIN or RATOATH  
        
        
FRIDAY  02/07/21       
        
GROUP  2.  –  A       
COOLOCK VILLAGE F.C.V.TALLAGHT UTD. 2NDS  PARNELL GAA, COOLOCK  
        
        
SATURDAY  03/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
ARTHUR GRIFFITH PK. F.C.V.RIALTO  F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
BEECH PARK  F.C.V.BOGHALL ROVERS  ST. CATHERINE’S PARK  
TALLAGHT UTD.OFFHARDING IF 2NDS  BALLYMOUNT PARK  
ASHWOOD  F.C.V.SHELBOURNE SSC  CORKAGH PARK  
        
GROUP  1.  –  B       
DUNSHAUGGHLIN YTHS.V.AGP  2NDS  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
        
GROUP  2.  –  A       
SWORDS MANOR F.C.V.GLENMALURE ROVERS  BRACKENSTOWN ROAD  
DYNAMO RIDGEWOOD F.C.V.LATIN DUBS  F.C.  RATHINGLE ROAD, SWORDS  
FRANKFORT F.C.V.CHAPELIZOD F.C.  TBA  
PAVEE WANDERERSV.DRAIOCHT TITANS  MELLOWES PK., FINGLAS  
        
GROUP  2.  –  B       
BELGARD ATHLETICV.VEC  2NDS  BALLYMOUNT PARK  
BLACK FORGE F.C.V.SANDFORD / ST. MARY’S F.C.  WALKINSTOWN PARK  
FRANK CELTICV.ROC CELTIC  MARKIEVICZ PARK  
CLONDALKIN CELTICV.STEDFAST UTD.  CORKAGH PARK  
TEAMH-LEACHTV.STH. DUBLIN UTD.  TBA  
        
GROUP  3.  –  A       
ST. MARY’S BOYS  2NDSV.OLD BAWN F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
BENBULBIN UTD.V.BEECH PARK 2NDS  BRICKFIELDS PARK  
BLACKROCK COLLEGEV.OLDBURY F.C.  ROCKFIELD PK., B’ROCK  
DRUMCONDRA AFCV.ST. MAELRUAN’S F.C.  ALBERT COLLEGE  
        
GROUP  3.  – B       
DYNAMO RIDGEWOOD 2NDSV.GLASNAION F.C. 2NDS  RATHINGLE ROAD  
COOLOCK VILLAGE 2NDSV.SWORDS MANOR 2NDS  PARNELLS GAA, COOLOCK  
PAVEE CELTICV.MID SUTTON SPORTSLINK  TBA  
ST. ANTHONY’S UTD.V.DIAMOND F.C.  NO. 1 LEIN ROAD  
YORK ROAD F.C.V.DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDS  JOHN  PAUL II PK., CABRA  
        
GROUP  4.  –  A       
THE LOCAL F.C.V.ASTARS  F.C.  PHOENIX PARK  
BEECH PARK U. 20’SV.BELGARD ATHLETIC 2NDS  ST. CATHERINE’S PK.,  
CASTLE CELTIC 2NDSV.SANDFORD/ST. MARYS 2NDS  STANAWAY PARK  
BALLYOWEN CELTICV.TEAM ZIMBABWE F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
DUBLIN AIRPORT F.C.V.BEECH PARK 3RDS  ALSAA, DUBLIN AIRPORT  
BUSHY ATHLETICV.DRUMCONDRA AFC 2NDS  STANAWAY PARK  
CELTIC PARK F.C.V.DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDS  BEAUMONT WOODS  
PHOENIX ATHLETICV.BLACK FORGE 2NDS  ALBERT COLLEGE  
        
        
WEDNESDAY  07/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
ST. MARY’S BOYSV.ASHWOOD  F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
        
GROUP  2.  –  B       
SANDFORD / ST. ST. MARY’S V.FRANK CELTIC  TYMON PARK  
STEDFAST UTD.V.STH. DUBLIN UTD.  WHITECHURCH  
BLACK FORGE F.C.V.TEAMH-LEACHT F.C.  WALKINSTOWN PARK  
VEC 2NDSV.CLONDALKIN CELTIC  VEC, TERENURE  
ROC CELTICV.BELGARD ATHLETIC  THE LAWNS, BALLYFERMOT  
        
GROUP  3.  –  A       
BENBULBIN UTD.V.RIVERSIDE UTD.  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
SWORDS MANOR  2NDSV.DYNAMO RIDGEWOOD 2NDS  BRACKENSTOWN ROAD  
ST. ANTHONY’S UTD.V.YORK ROAD F.C.  NO. 1 LEIN ROAD  
GLASNAION F.C. 2NDSV.COOLOCK VILLAGE 2NDS  NO. 4 JOHNSTOWN ROAD  
        
GROUP  4.  –  A       
BALLYOWEN CELTICV.BEECH PARK U. 20’S  GRIFFEEN VALLEY PARK  
BELGARD ATH. 2NDSV.EXODUS  F.C.  BALLYMOUNT PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
BEECH PARK 3RDSV.PHOENIX ATHLETIC  ST. CATHJERINE’S PARK  
DUBLIN AIRPORT F.C.V.DRUMCONDRA AFC 2NDS  ALSAA, DUBLIN AIRPORT  
        
        
FRIDAY  09/07/21       
        
GROUP  2.  –  A       
COOLOCK VILLAGE F.C.V.SWORDS MANOR  F.C.  PARNELLS GAA, COOLOCK  
        
        
SATURDAY  10/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
BOGHALL ROVERSV.ARTHUR GRIFFITH PARK F.C.  WOLF TONE Y.C., BRAY  
BEECH PARK F.C.V.SHELBOURNE SSC  ST. CATHERINE’S PARK  
ASHWOOD  F.C.OFFTALLAGHT UTD.  CORKAGH PARK  
HARDING IF 2NDSV.ST. MARY’S BOYS  NO. 2 RINGSEND PARK  
        
GROUP  1.  –  B       
AGP  2NDSV.SHELBOURNE AFC  GRIFFEEN VALLEY PARK  
VEC  F.C.V.DUNSHAUGHLIN YTHS.  VEC, TERENURE  
ATLETICO MALAHIDEV.GLASNAION F.C.  MALAHIDE CASTLE   
ASTON VILLAGE F.C.V.HARDING IF F.C.  MALAHIDE CASTLE   
        
GROUP  2.  –  A       
DYNAMO RIDGEWOOD  F.C.V.FRANKFORT  F.C.  RATHINGLE RD., SWORDS  
GLENMALURE ROVERSV.PAVEE WANDERERS  WALKINSTOWN PARK  
TALLAGHT UTD. 2NDSV.LATIN DUBS F.C.  BALLYMOUNT PARK  
CHAPELIZOD F.C.V.DRAIOCHT TITANS  PHOENIX PARK  
        
GROUP  2.  –  B       
CLONDALKIN CELTICV.SANDFORD / ST. MARY’S  CORKAGH PARK  
FRANK CELTICV.BELGARD ATHLETIC  MARKIEVICZ PARK  
STH. DUBLIN UTD.V.VEC 2NDS  BALLYOWEN PARK  
TEAMH-LEACHT F.C.V.ROC CELTIC  TBA  
STEDFAST UTD.V.BLACK FORGE F.C.  WHITECHURCH  
        
GROUP  3.  –  A       
DRUMCONDRA AFCV.BLACKROCK COLLEGE F.C.  ALBERT COLLEGE  
OLDBURY F.C.V.BEECH PARK 2NDS  AYLESBURY PARK  
ST. MARY’S BOYS 2NDSV.ST. MAELRUAN’S F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
OLD BAWN F.C.V.BENBULBIN UTD.  AYLESBURY PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDSV.COOLOCK VILLAGE 2NDS  DUNSHSUGHLIN BUS. PARK  
GLASNAION F.C. 2NDSV.MID SUTTON SPORTSLINK  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
DIAMOND F.C.V.DYNAMO RIDGEWOOD  2NDS  2 EDENMORE PARK  
SWORDS MANOR 2NDSV.ST. ANTHONY’S UTD.  BRACKENSTOWN ROAD  
YORK ROAD F.C.V.PAVEE CELTIC  JOHN PAUL II PK., CABRA  
        
GROUP  4.  –  A       
CASTLE CELTIC 2NDSV.BALLYOWEN CELTIC  STANAWAY PARK  
SANDFORD/ST. MARYS 2NDSV.ASTARS  F.C.  TYMON PARK  
BELGARD ATHLETIC 2NDSV.THE LOCAL  F.C.  BALLYMOUNT PARK  
BEECH PARK 2NDSV.TYMON BAWN  F.C.  ST. CATHERINE’S PARK  
EXODUS F.C.V.TEAM ZIMBABWE F.C.  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDSV.DUBLIN AIRPORT F.C.  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
BLACK FORGE 2NDSV.BUSHY ATHLETIC  WALKINSTOWN PARK  
NEWLANE CELTICV.CELTIC PARK  COLLINSTOWN PARK  
        
        
WEDNESDAY  14/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
RIALTO  F.C.V.HARDING IF 2NDS  DOLPHIN ROAD  
ST. MARY’S BOYS30-JunBOGHALL ROVERS  MOREEN PK., SANDYFORD  
        
GROUP  1.  –  B       
        
HARDING IF  F.C.V.VEC  F.C.  NO. 2 RINGSEND PARK  
        
GROUP  2.  –  A       
DYNAMO RIDGEWOOD  F.C.V.DRAIOCHT TITANS  RATHINGLE ROAD, SWORDS  
FRANKFORT F.C.V.COOLOCK VILLAGE F.C.  TBA  
CHAPELIZOD F.C.V.TALLAGHT UTD. 2NDS  PHOENIX PARK  
        
GROUP  3.  –  A       
BLACKROCK COLLEGE F.C.V.OLD BAWN F.C.  ROCKFIELD PK., B’ROCK  
ST. MAELRUAN’S F.C.V.OLDBURY F.C.  BANCROFT PK., TALLAGHT  
BEECH PARK 2NDSV.RIVERSIDE UTD.  ST. CATHERINE’S PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
ST. ANTHONY’S UTD.V.DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDS  NO. 1 LEIN ROAD  
COOLOCK VILLAGE 2NDSV.MID SUTTON SPORTSLINK  PARNELLS GAA, COOLOCK  
SWORDS MANOR 2NDSV.YORK ROAD  F.C.  BRACKENSTOWN ROAD  
        
GROUP  4.  –  A       
TEAM ZIMBABWE  F.C.V.CASTLE CELTIC 2NDS  BUSHY PARK  
TYMON BAWN F.C.V.THE LOCAL F.C.  BRADY’S FIELD, TALLAGHT  
        
GROUP  4.  –  B       
DRUMCONDRA AFC 2NDSV.BEECH PARK 3RDS  ALBERT COLLEGE  
        
        
SATURDAY  17/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
SHELBOURNE SSCV.ARTHUR GRIFFITH PARK F.C.  STELLA MARIS ALL WEATHER  
HARDING IF 2NDSV.ASHWOOD F.C.  NO. 2 RINGSEND PARK  
BOGHALL ROVERSOFFTALLAGHT UTD.  WOLF TONE Y.C., BRAY  
ST. MARY’S BOYSV.BEECH PARK F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
        
GROUP  1.  –  B       
GLASNAION F.C.V.HARDING IF  F.C.  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
ATLETICO MALAHIDEV.SHELBOURNE AFC  MALAHIDE CASTLE  
DUNSHAUGHLIN YTHS.V.ASTON VILLAGE  F.C.  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
AGP  2NDSV.VEC  F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
        
GROUP  2.  –  A      
SWORDS MANOR  F.C.V.LATIN DUBS  F.C.  BRACKENSTOWN ROAD  
DRAIOCHT TITANSV.GLENMALURE ROVERS  RING COMMONS S.C., BALBRIGGAN  
DYNAMO RIDGEWOOD  F.C.V.TALLAGHT UTD. 2NDS  RATHINGLE ROAD, SWORDS  
PAVEE WANDERERSV.FRANKFORT  F.C.  TBA  
        
GROUP  2.  –  B       
VEC  2NDSV.SANDFORD / ST. MARY’S  VEC, TERENURE  
STH. DUBLIN UTD.V.ROC CELTIC  BALLYOWEN PARK  
STEDFAST UTD.V.FRANK CELTIC  WHITECHURCH  
CLONDALKIN CELTICV.BLACK FORHE F.C.  CORKAGH PARK  
TEAMH-LEACHTV.BELGARD ATHLETIC  TBA  
        
GROUP  3.  –  A       
RIVERSIDE UTD.V.ST. MARY’S BOYS 2NDS  BRICKFIELDS PARK  
BEECH PARK  2NDSV.DRUMCONDRA AFC  ST. CATHERINE’S PARK  
BLACKROCK COLLEGE F.C.V.ST. MAELRUAN’S F.C.  ROCKFIELD PK., BLACKROCK  
        
GROUP  3.  –  B       
DIAMOND  F.C.V.DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDS  2 EDENMORE PARK  
ST. ANTHONY’S UTD.V.DYNAMO RIDGEWOOD 2NDS  NO. 1 LEIN ROAD  
MID SUTTON SPORTSLINKV.SWORDS MANOR  2NDS  SPORTSLINK, FURREY PARK  
PAVEE CELTICV.GLASNAION  F.C.  2NDS  TBA  
        
GROUP  4.  –  A       
BALLYOWEN CELTICV.THE LOCAL  F.C.  GRIFFEEN VALLEY PARK  
SANDFORD/ST. MARY’S 2NDSV.BEECH PARK UNDER 20’S  TYMON PARK  
BELGARD ATHLETIC 2NDSV.CASTLE CELTIC 2NDS  BALLYMOUNT PARK  
ASTARS  F.C.V.TYMON BAWN F.C.  CORKAGH PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
BEECH PARK 3RDSV.CELTIC PARK  ST. CATHERINE’S PARK  
DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDSV.BUSHY ATHLETIC  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
BLACK FORGE 2NDSV.DUBLIN AIRPORT F.C.  WALKINSTOWN PARK  
        
        
WEDNESDAY  21/07/21       
        
GROUP  1.  –  A       
RIALTO  F.C.V.BEECH PARK F.C.  DOLPHIN ROAD  
ARTHUR GRIFITH PARK  F.C.V.ST. MARY’S BOYS  GRIFFEEN VALLEY PARK  
        
GROUP  1.  –  B       
SHELBOURNE AFCV.ASTON VILLAGE F.C.  ALBERT COLLEGE  
        
GROUP  2.  –  A       
COOLOCK VILLAGE F.C.V.LATIN DUBS  F.C.  PARNELLS GAA, COOLOCK  
TALLAGHT UTD. 2NDSV.GLENMALURE ROVERS  BALLYMOUNT PARK  
        
GROUP  2.  –  B       
SANDFORD / ST. MARY’S F.C.V.STH. DUBLIN UTD.  TYMON PARK  
BELGARD ATHLETICV.CLONDALKIN CELTIC  BALLYMOUNT PARK  
BLACK FORGE F.C.V.ROC CELTIC  WALKINSTOWN PARK  
        
GROUP  3.  –  A       
BENBULBIN UTD.V.ST. MARY’S BOYS 2NDS  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
DYNAMO RIDGEWOOD 2NDSV.COOLOCK VILLAGE 2NDS  RATHINGLE ROAD, SWORDS   
GLASNAION F.C. 2NDSV.ST. ANTHONY’S UTD.  NO. 4 JOHNSTOWN PARK  
        
GROUP  4.  –  A       
BALLYOWEN CELTICV.SANDFORD/ST. MARY’S 2NDS  GRIFFEEN VALLEY PARK  
EXODUS  F.C.V.BEECH PARK U. 20’S  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
DRUMCONDRA AFCV.CELTIC PARK F.C.  ALBERT COLLEGE  
BUSHY ATHLETICV.NEWLANE CELTIC  STANAWAY PARK  
        
        
SATURDAY  24/07/21       
        
        
GROUP  1.  –  A       
ARTHUR GRIFFITH PARK F.C.V.HARDING IF 2NDS  GRIFFEEN VALLEY PARK  
BEECH PARK F.C.V.ASHWOOD  F.C.  ST. CATHERINE’S PARK  
TALLAGHT UTD.OFFRIALTO  F.C.  BALLYMOUNT PARK  
SHELBOURNE SSCV.BOGHALL ROVERS  STELLA MARIS ALL WEATHER  
        
GROUP  1.  –  B       
HARDING IF  F.C.V.ARTHUR GRIFFITH PARK 2NDS  NO. RINGSEND PARK  
VEC  F.C.V.GLASNAION  F.C.  VEC, TERENURE  
ATLETICO MALAHIDEV.DUNSHAUGHLIN YTHS.  MALAHIDE CASTLE  
SHELBOURNE  AFC21-JulASTON VILLAGE F.C. FRI. 23/7 7.45 PM ALBERT COLLEGE 
        
GROUP  2.  –  A       
TALLAGHT UTD.V.DRAIOCHT TITANS  BALLYMOUNT PARK  
GLENMALURE ROVERSV.COLOCK VILLAGE F.C.  WALKINSTOWN PARK  
SWORDS MANOR F.C.V.FRANKFORT F.C.  BRACKENSTOWN ROAD  
PAVEE WANDERERSV.LATIN DUBS  F.C.  TBA  
CHAPELIZOD F.C.V.DYNAMO RIDGEWOOD F.C.  PHOENIX PARK  
        
GROUP  2.  –  B       
SANDFORD / ST. MARY’S F.C.V.ROC CELTIC  TYMON PARK  
BELGARD ATHLETICV.STEDFAST UTD.  BALLYMOUNT PARK  
BLACK FORGE F.C.V.STH. DUBLIN UTD.  WALKINSTOWN PARK  
FRANK CELTICV.VEC 2NDS  MARKIEVICZ PARK  
CLONDALKIN CELTICV.TEAMH-LEACHT F.C.  CORKAGH PARK  
        
GROUP  3.  –  A       
RIVERSIDE UTD.V.BLACKROCK COLLEGE F.C.  BRICKFIELDS PARK  
ST. MARY’S BOYS 2NDSV.OLDBURY F.C.  MOREEN PK., SANDYFORD  
DRUMCONDRA AFCV.OLD BAWN F.C.  ALBERT COLLEGE  
ST. MAELRUAN’S F.C.V.BENBULBIN UTD.  BANCROFT PARK, TALLAGHT  
        
GROUP  3.  –  B       
DUNSHAUGHLIN YTHS. 2NDSV.GLASNAION F.C. 2NDS  DUNSHAUGHLIN BUS. PARK  
PAVEE CELTICV.COOLOCK VILLAGE 2NDS  TBA  
YORK ROAD F.C.V.DIAMOND F.C.  JOHN PAUL II PK., CABRA  
        
GROUP  4.  –  A       
TYMON BAWN  F.C.V.BALLYOWEN CELTIC  BRADY’S FIELD, TALLAGHT  
THE LOCAL F.C.V.BEECH PARK U. 20’S  PHOENIX PARK  
TEAM ZIMBABWE F.C.V.ASTARS  F.C.  BUSHY PARK  
EXODUS  F.C.V.SANDFORD/ST. MARY’S 2NDS  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  4.  –  B       
BEECH PARK 3RDSV.DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDS  ST. CATHERINE’S PARK  
CELTIC PARK F.C.V.BUSHY ATHLETIC  BEAUMONT WOODS  
NEWLANE  CELTICV.PHOENIX ATHLETIC  COLLINSTOWN PARK  
        
        
WEDNESDAY  28/07       
        
GROUP  1.  –  A       
HARDING IF 2NDSV.SHELBOURNE SSC  NO. 2 RINGSEND PARK  
RIALTO F.C.V.ST. MARY’S BOYS 2NDS  DOLPHIN ROAD  
        
GROUP  1.  –  B       
SHELBOURNE AFCV.HARDING IF  F.C.  ALBERT COLLEGE  
        
GROUP  2.  –  A       
FRANKFORT  F.C.V.LATIN DUBS  F.C.  TBA  
COOLOCK VILLAGE F.C.V.PAVEE WANDERERS  PARNELLS GAA OR ST. ANNES  
GLENMALURE ROVERSV.CHAPELIZOD  F.C.  WALKINSTOWN PARK  
DRAIOCHT TITANSV.SWORDS MANOR  F.C.  RING COMMONS S.C., BALBRIGGAN  
        
GROUP  2.  –  B       
ROC CELTICV.CLONDALKIN CELTIC  THE LAWNS, BALLYFERMOT  
STH. DUBLIN UTD.V.FRANK CELTIC  BALLYOWEN PARK  
VEC  2NDSV.STEDFAST UTD.  VEC, TERENURE  
        
GROUP  3.  –  A       
BENBULBIN UTD.V.DRUMCONDRA AFC  BRICKFIELDS PARK  
        
GROUP  3.  –  B       
MID SUTTON SPORTSLINKV.YORK ROAD  F.C.  SPORTSLINK, FURREY PARK  
DYNAMO RIDGEWOOD 2NDSV.PAVEE CELTIC  RATHINGLE ROAD, SWORDS  
        
GROUP  4.  –  A       
THE LOCAL F.C.V.TEAM ZIMBABWE F.C.  PHOENIX PARK  
BEECH PARK 2O’SV.ASTARS  F.C.  ST. CATHERINE’S PARK  
TYMON BAWN F.C.V.BELGARD ATHLETIC 2NDS  BRADY’S FIELD, TALLAGHT  
        
GROUP  4.  –  B       
PHOENIX ATHLETICV.DUNSHAUGHLIN YTHS. 3RDS  ALBERT COLLEGE  
NEWLANE CELTICV.BEECH PARK 3RDS  COLLINSTOWN PARK  
        

Related posts

USIT Soccer USA programme offers coaching work for summer season

Eamon Scott

Trinity ambassador MacNeill hails hosting of Collingwood centenary

Eamon Scott

WEXFORD FOOTBALL LEAGUE SAT MAY 4 & SUN MAY 5

Eamon Scott