All Fixtures Homepage AMATEUR FOOTBALL LEAGUE AUL CARLOW LEAGUE COMBINED COUNTIES FL FIXTURES KILDARE LEAGUE Latest News Homepage LEINSTER FA LEINSTER FOOTBALL LEAGUE (LFL) LSL UCFL WEXFORD FOOTBALL LEAGUE WICKLOW LEAGUE

O’Neills LFA Junior Cup First Round Sunday Section:

Friday 4 October:

Coill Dubh FC v Rosenallis FC, Cusack Pk, Fri 8.00, RTBA;

Blackrock College v Bunclody FC, Marlay Pk Astro, Fri 8.00, RTBA;

Trinity Donaghmede v St Patricks Boys, Fr Collins Pk, Fri 8.00, RTBA;

Sheriff YC v Valley Park Utd, Clontarf A/W, Fri 7.30, RTBA;

Kilmore Celtic v St Leonards FC, Oscar Traynor Cntr, Fri 8.00, RTBA;

Raheny Utd v Naas Utd, St Anne’s A/W, Fri 8.00, RTBA;

Oliver Bond Celtic v Stradbally Town AFC, Grangegtorman DIT, 8.00, RTBA;

Saturday 5 October:

Tullamore Town v Derry Rovers AFC, Leah Victoria Pk, Sat 7.00, RTBA;

St Marks Ath v St Peters FC, Sat 4.00, RTBA;

Sunday 6 October:

Enniskerry YC v Monread FC, Berryfield Pk, 11.00, OFF

Athy Town v Baldoyle Utd, Aldridge Pk, 2.00, RTBA;

Finglas Utd v Campile Utd, Larney Pk, 2.00, RTBA;

Newbridge Hotspurs v Evergreen FC, Swigs Brogan Pk, 11.00, RTBA;

St Anthony’s FC v Clontarf FC, Finn Pk, 11.30, RTBA;

Bridge Utd v Dingle Utd, The Yellow Lough, 11.30, RTBA;

Castlewarren Celtic v Shankill FC, Watershed, 11.30, RTBA;

River Valley Rangers v Corach Ramblers, Ridgewood Pk, 11.30, RTBA,

Ballyoulster Utd v Wexford Bohs 1sts, Loughlinstown Rd, 11.30, RTBA;

Darndale FC v Usher Celtic FC, Priorswood Pk, 11.00, RTBA;

Courtown Hibs v Fort Rangers, Ounavarra Pk, 11.30, RTBA;

Enfield Celtic v Enniscorthy Utd, Enfield, 12.30, RTBA;

St Pauls Artane v Bush Celtic, McAuley Pk No 2, 2.30, RTBA;

Redwood Naas v Parkville Utd, Clongorey, 11.00, RTBA;

Monksland Utd v Allenwood Celtic, Cushla Pk, 11.00, RTBA;

Burrin Celtic v Round Tower Rovers, The Valley Balon, 2.00, RTBA;

Carnew FC v MP FC, Back Alley, 12.00, RTBA;

Moyne Rangers 2nds v Avonmore FC, Billy Browne Pk, 1.00, RTBA;

Newpark AFC v Newlands Castle Park, The Fen, 2.00, RTBA;

Mullingar Town v Straffan AFC, Dalton Pk, 11.00, RTBA;

Crettyard Utd v Sallynoggin Pearse, Killeen Sports Field, 11.30, RTBA;

Killeshin FC v Knockmitten Utd, The Quakers, 11.30, RTBA;

Dublin Celtic v Freebooters FC, IT Blanchardstown, 11.30, RTBA;

Castle Villa AFC v Cloughbawn AFC, Mullarney Pk, 2.30, RTBA;

Newtown Utd v Stella / East Wall FC, Matt Kelly Memorial Gnd, 12.00, RTBA;

North End Utd v Yellowstone Celtic, Holly Grove Belvedere Rd, 2.00, RTBA;

Dolmen Celtic v Dublin Airport, Carlow College, 11.30, RTBA;

Edenderry Town v Forth Celtic AFC, Fr Paul Pk, 11.30, RTBA;

FC Transilvania v Willow Park Athlone, ALSAA, 11.30, RTBA;

Baltinglass Town v Dean Celtic, Parkmore, 11.00, RTBA;

Rosslare Rangers v Rampart Celtic, Martley Pk, 2.00, RTBA;

Bangor Greenhills Greenpark v Donacarney Celtic, Greenhills Pk, 2.30, RTBA;

Kilree Celtic v Rathcoole Boys, Credit Union Pk, 11.00, RTBA;

Vale Wanderers A v Aylesbury FC, The Superbowl, 11.00, RTBA;

Chord Celtic v Clondalkin Celtic, DIFE Drogheda, 11.30, RTBA;

Clonmullion FC v FC Lokomotiv. Michael O’Neill Pk, 2.00, OFF

St Carthages v New Oak Boys, Leabeg Boora Tullamore, 11.00, RTBA

New Ross Celtic v Duleek AFC, Butlersland, 2.00, RTBA;

Birr Town v Ashford Rovers, Frank O’Connell Pk, 11,30, RTBA;

Stoneyford FC v Bridge Rovers AFC, Stoneyford, 11.30, RTBA;

Whitehall Rangers v Nurney Villa, Paddy Mahoney Pk, 11.30, RTBA;

East Wall Bessborough Utd v Drumcondra AFC, 2.00, RTBA;

Suncroft FC v Ballinahown FC, Community Grnds, 11.00, RTBA; OFF??? TBC on 22/09/19

Gorey Rangers v Park Celtic, Ramstown, 11.30, RTBA;

Raharney Utd v Moyne Rangers 1sts, Raharney, 11.30, RTBA;

Shamrock Rovers v Ballymurphy Celtic, Peter Quinn Pk, 11.30, RTBA;

Tombrack Utd v Hanover Harps, Ballyboy, 11.30, RTBA;

Glynn Barntown AFC v BBC Utd, Casey Pk, 11.30, RTBA;

St Fiaccs v Swords Celtic, Presentation College, 11.30, RTBA;

Curracloe Utd v Kilcock Celtic, The Riverfield, 11,30, RTBA;

Crossabeg AFC v Lions AFC, Newcastle Crossabeg, 11.30, RTBA;

Arlington AFC v Thomastown Utd Prem, Castle Pk Leo Rd, 11.30, RTBA;

Ely Woodlawn v Transport FC, Sportslink, 11.00, RTBA

Related posts

Lar Dunne Under 19 Cup First round Draw

Eamon Scott

DONNELLY LEADS SKBS TO PROMISED LAND IN SKECHERS NORTON CUP

Eamon Scott

Eamon Scott