fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage FIXTURES Latest News Homepage NECSL

NORTH EAST COUNTIES SCHOOLBOYS LEAGUE – FIXTURES

Please note that due to the ‘cricket’ scores at UNDER 11s, I have regraded to reflect the scores so hopefully the games will be more competitive going forward

NECSL Fixtures Friday 2nd Oct 2020
Youths Div 1Kingscourt Harps AFCvParkceltic Summerhill19.30CMB   
NECSL Fixtures Saturday 3rd Oct 2020
11 G1Dunshaughlin Youths  – RedvBohermeen Celtic FC – White9.00    
11 G3Parkceltic Summerhill – WhitevNewtown United FC – Blue9.00    
11 G2Bohermeen Celtic FC – RedvOMP United – White10.00    
11 G2Parkceltic Summerhill – RedvDunshaughlin Youths – Blue10.00    
11 G3Dunshaughlin Youths  – WhitevOMP United – Blue11.00    
11 G1Navan Town Cosmos FC – RedvEnfield Celtic FC – White11.00    
11 G1OMP United – RedvBorora Juniors AFC – White12.00    
11 G2Trim Celtic AFC – RedvParkvilla FC – Red12.00    
11 G3Athboy Celtic FC – WhitevBorora Juniors AFC – Blue13.00    
11 G1Johnstown FC – RedvParkvilla FC – White13.00    
11 G2Athboy Celtic FC – RedvJohnstown FC – Blue14.00    
11 G3Johnstown FC – WhitevParkvilla FC – Blue14.00    
16 Div 1Borora Juniors AFCvWalshestown JFC11.00CMB   
12 Girls PremierBalrath FCvNavan Town Cosmos FC9.30LB   
12 Girls Div 1Balrath FCvBohermeen Celtic FC10.45LB   
14 PremierAlbion Rovers FCvTrim Celtic AFC11.30LB   
14 Girls PremierAlbion Rovers FCvBalrath FC10.00LB   
14 Div 2Walshestown JFCvAlbion Rovers FC10.00LB   
14 Div 1Termonfeckin Celtic FCvJohnstown FC11.00LB   
12 Div 2Termonfeckin Celtic FCvDuleek AFC9.30LB   
14 PremierBoyne Rovers FCvParkvilla FC10.00LB   
16 Div 1Drogheda Boys FCvSquare United11.30LB   
12 PremierDrogheda Marsh Crescent FCvBohermeen Celtic FC10.00LB   
Youths PremierDuleek AFCvEnfield Celtic FC11.00LB   
12 Div 3Athboy Celtic FCvParkvilla FC9.30Ken Ennis   
12 Div 1Athboy Celtic FCvDrogheda Marsh Crescent FC11.00Ken Ennis   
14 Div 1Ballivor FC Duleek AFC12.15John Regan   
12 Girls Div 1Dunshaughlin Youths FCvAthboy Celtic FC9.30TBA   
12 Div 4Dunshaughlin Youths FCvKells Youths FC11.00TBA   
16 PremierEnfield Celtic FCvAthboy Celtic FC9.30Jason Sherrin   
12 Div 1Enfield Celtic FCvBoyne Rovers FC11.00Jason Sherrin   
Youths PremierJohnstown FCvOldcastle United FC FC10.00Peter Burns Jnr MDL Pitch 1
14 Girls PremierJohnstown FCvTorro United FC11.45Peter Burns Jnr MDL Pitch 1
16 PremierNavan Town Cosmos FCvParkvilla FC – Blue10.00Niall Byrne  MDL Pitch 3
12 Div 1Johnstown FCvNavan Town Cosmos FC11.30Niall Byrne  MDL Pitch 4
12 Div 3Kells Youth FCvNavan Town Cosmos FC9.30Ben Wynne   
12 Div 1Kells Youths FCvDrogheda Town FC11.00Ben Wynne   
Youths Div 1Kells Youths FCvTrim Celtic AFC11.00Conor Byrne   
14 Div 1Kells Youths FCvNavan Town Cosmos FC9.30Conor Byrne   
14 Div 2Oldcastle United FCvGrove Rangers FC12.00David Gavigan  
16 Div 1OMP UnitedvAlbion Rovers FC11.30Paul Lynch   
14 Div 2OMP Unitedv

Related posts

O’Neills LFA Junior Cup First Round Saturday Section:

Eamon Scott

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott