fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageMUNSTER SENIOR LEAGUE

MUNSTER SENIOR LEAGUE

FRIDAY 20 SEPTEMBER


KEANE CUP QUARTER FINAL
St Mary’s v Carrigaline Utd, St Mary’s Park, 7.30pm (K.Callanan)
Rockmount v Lakewood Ath, Rockmount Park, 7.45pm (D.Deady)


BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION
Midleton v Douglas Hall, Knockgriffin Park, 7.30pm (E.McNally, A.McDonagh, M.O’Connell)


BEAMISH STOUT SENIOR 1 ST DIVISION
Mayfield Utd v Everton, Mayfield Park, 7.30pm (D. Coleman)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1
Youghal Utd v Fermoy, Adrath Park, 7.30pm (V.Coonan)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2
Passage Utd v Lakewood Ath, Rockenham Park, 7.30pm (T. Goggin)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A
Douglas Hall Ath v Blarney Utd, Moneugourney, 7.45pm (C. Sheehan)


SATURDAY 21 SEPTEMBER


KEANE CUP QUARTER FINAL
Cobh Wanderers v Youghal Utd, Old Church Park, 2pm (A. McDonagh)
Park Utd v College Corinthians, Brigown Park, 2pm (D. Coleman)


BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION
U.C.C. v Avondale Utd, The Farm, 2pm (D. Fogarty, S. O’Flynn, V. Coonan)


BEAMISH STOUT SENIOR 1 ST DIVISION
Blarney Utd v Leeds, O’Shea Park, 2pm (E.McNally)
Ballinhassig v Bandon, Gortnaglougha, 2pm (K.O.Sullivan)


BEAMISH STOUT SENIOR 2 ND DIVISION
Riverstown v Casement Celtic, G.A.C.A. 2pm (D.Deady)
Lakewood Ath v Wilton Utd, Ovens, 2pm (K.Callanan)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE CUP QUARTER FINAL
Everton v Avondale Utd, Everton Park, 2pm (C. Sheehan)
St Mary’s v Ringmahon Rgs, St Mary’s Park, 2pm (M. O’Connell)


BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION
Crosshaven v Douglas Hall, Camden, 2pm (TBC)


SUNDAY 22 SEPTEMBER


BEAMISH STOUT SENIOR 2 ND DIVISION
Carrigtohill Utd v Kilworth Celtic, Ballyadam, 10.45am (D. Fogarty)
Fermoy v Youghal Utd, Carrig Park, 10.45am (T. Goggin)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE CUP QUARTER FINAL
Leeside v College Corinthians, Leeside Park, 10.45am (G. Dolan)
Carrigaline Utd v Mallow Utd, Ballea Park, 10.45am (J. Hennessy)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1
Wilton Utd v Cobh Wanderers, Pat Bowdren Park, 10.45am (D. Deady)
Park Utd v Midleton, Brigown Park, 10.45am (K. O’Sullivan)
Ringmahon Rgs B v Everton Utd, Ringmahon Park, 1pm (C .Sheehan)


BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2
Bandon v Kilreen Celtic, Town Park, 10.45am (C. Braganza)
Glasheen v Carrigaline Utd A, Murphy’s Farm, 10.45am (A. McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A
Avondale Utd A v Carrigtwohill Utd, Avondale Park, 10.45am (K. Callanan)
Corinthians Academicals v Riverstown, Castletreasure, 10.45am (M. O’Connell)
Carrigaline Utd B v Mayfield Utd, Ballea Park, 3pm (C. Braganza)

Related posts

LEINSTER FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

Eamon Scott

SSE AIRTRICITY NATIONAL UNDER 15 LEAGUE

Eamon Scott