fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageLatest News HomepageMUNSTER SENIOR LEAGUE

MUNSTER SENIOR LEAGUE

THURSDAY 12 SEPTEMBER

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Castleview  v  Everton, O’Sullivan Park, 7.45pm  (E.McNally)

FRIDAY 13 SEPTEMBER

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Rockmount  v  College Corinthians, Rockmount Park, 7.45pm  (A.McDonagh, S.O.Flynn, D.Coleman)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Youghal Utd  v  Carrigtwohill Utd, Adrath Park, 7.30pm  (D.Fogarty)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Douglas Hall  v  Rockmount, Moneygourney, 7.45pm  (C.Sheehan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Midleton  v  Youghal Utd, Knockgriffin Park, 7.30pm  (V.Coonan)

Passage  v  Fermoy, Rockenham Park, 7.30pm  (M.O.Connell)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

St Mary’s  v  Carrigaline Utd B, St Mary’s Park, 7.30pm  (J.Hennessy)

Blarney Utd  v  Mayfield Utd, O’Shea Park, 7.30pm  (T.Goggin)

SATURDAY 14 SEPTEMBER

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 1ST ROUND

Cobh Wanderers  v  Mayfield Utd, Old Church Park, 2pm  (K.Calllanan)

Riverstown  v  Midleton, G.A.C.A. 2pm  (D.Deady)

Casement Celtic  v  Bandon, Casement Park, 2pm  (J.Hennessy)

U.C.C.  v  Kinsale, The Farm, 2pm  (S.O.Flynn)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Leeside  v  Park Utd, Leeside Park, 2pm  (V.Connan)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs  v  Leeds, Ringmahon Rgs, 2pm  (A.McDonagh)

Crosshaven  v  Leeside, Camden, 2pm  (D.Fogarty)

Everton  v  Avondale Utd, Everton Park, 2pm  (D.Coleman)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Carrigaline Utd A  v  Kilreen Celtic, Ballea Park, 5pm  (C.Sheehan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Avondale Utd A  v  Douglas Hall Ath, Avondale Park, 2pm  (P.Braganza)

SUNDAY 15 SEPTEMBER

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 1ST ROUND

Wilton Utd  v  Ringmahon Rgs, Pat Bowdren Park, 10.45am  (K.Callanan)

Avondale Utd  v  Blarney Utd, Avondale Park, 10.45am  (E.McNally)

Fermoy  v  St Mary’s, Carrig Park, 10.45am  (D.Deady)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Leeds  v  Ballinhassig, Leeds Park, 10.45am  (M.O.Connell)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Everton Utd  v  Wilton Utd, Everton Park, 10.45am  (G.Kelly)

Cobh Wanderers  v  Park Utd, Old Church Park, (D.Coleman)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Tramore Ath  v  Mallow Utd, Tramore Park, 10.45am  (T.Goggin)

Ballinhassig  v  Passage Utd, Gortnaglougha, 10.45am  (C.Braganza)

Glasheen  v  Bandon, Murphy’s Farm, 10.45am  (K.O.Sullivan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Carrigtwohill Utd  v  Corinthians Academicals, Ballyadam Park, 10.45am  (J.Mannix)

Related posts

FAI FIXTURES SCHEDULE FOR THE WEEK

Eamon Scott

NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

Wexford Football League – FIXTURES

Eamon Scott