fbpx
Striker Online
LATEST NEWSLatest News HomepageMIDLANDS SCHOOLBOYS LEAGUERESULTS

MIDLANDS SCHOOLBOYS/GIRLS LEAGUE

RESULTS

M.S.L.U10 Girls Cup Final:
Bealnamulla 3, Real Swans 3, ;
Birr Tn 0, Mucklagh 3, ;
M.S.L.U10 Girls Shield Final:
Bealnamulla Lions 0, Birr Utd 4, ;
Birr Utd 3, Bealnamulla Lions 1, ;
M.S.L.U12 Girls Cup Final:
Birr Tn 0, Temple Villa Aces 3, ;
St Aengus Utd 0, Ballinahown 2, ;
M.S.L.U12 Girls Shield Final:
Hodson Bay Celtic 6, Mtmellick Utd 0, ;
Temple Villa Legends 0, Bealnamulla 1, ;
M.S.L.U16 Girls Shield Final :
Real Swans 4, Clara Tn 1, ;
U12 Girls Europa Orange :
Clara Tn 3, Abbeyleix Ath 0, ;
Killeigh Utd 6, Templevilla Blue 0, ;
U12 Girls Europa Green:
Mountmellick Ath 0, Real Swans 3, ;
M.S.L.U14 Girls cup Final:
Temple Villa 0, Ballinahown 0, ;
Killeigh 2, Portlaoise 2, ;
M.S.L.U14 Girls Shield Final:
Bealnamulla 4, Mtmellick Utd 0, ;
Kinnegad 9, Clara Tn 1, ;
M.S.L.U14 Girls Blue:
Portlaoise 2, Real Swans 0, ;
U14 Girls Europa Orange:
Mtmellick Utd 4, Tullamore Utd 1, ;
M.S.L.U16 Girls Cup Final:
Killeigh 1, Hodson Bay Celtic 3, ;
U9 Boys Cup Final:
Tullamore Tn 5, Hodson Bay Celtic 6, ;
U9 Boys Shield Final:
T&S Utd Red 9, Temple Villa Lions 7, ;
U9 Boys Plate Final:
Temple Villa Eagles 8, St Josephs Blacks 3, ;
M.S.L. U9 Boys West 1:
St Josephs Blues 6, Birr Tn 6, ;
M.S.L. U9 Boys West 2:
St Josephs Whites 3, St Francis Whites 5, ;
U 10 Boys Terry Hillard Cup Final:
Willow Pk 4, Frankford Utd 2, ;
U10 Boys Shield Final:
Mullingar Ath Cubs 2, Portlaoise Tn 4, ;
M.S.L.U10 Boys Europa Orange:
Birr Utd 2, Clara Utd 1, ;
M.S.L.U10 Boys Europa Green:
Abbeyleix Ath 5, Mucklagh 1, ;
Killeigh 5, Rosenallis 0, ;
Emo Celtic 4, Abbeyleix Utd 2, ;
Killeigh 5, Emo Utd 4, ;
Rosenallis 3, Abbeyleix Ath 0, ;
M.S.L.U10 Boys Europa Yellow:
Portlaoise Rvs 2, Tullamore Rvs 6, ;
Mtmellick Ath 2, Tullamore Rvs 4, ;
St Aengus 3, T&S Utd 1, ;
U11 Boys Cup Final:
Mullingar Ath Lions 2, Killeigh Utd 0, ;
U11 Boys Shield Final:
Kinnegad Sharkes 3, Hodson Bay Celtic 2, ;
U11 Boys Plate Final:
Portlaoise Tn 5, Portlaoise Utd 2, ;
M.S.L.U11 Boys Europa Group1:
T&S Utd Purpul 1, Portlaoise Rvs 1, ;
U12 Boys Cup Final:
Portlaoise AFC 3, Kinnegad 7, ;
U12 Boys Plate Final:
Portlaoise Rvs 0, Birr Utd 6, ;
M.S.L.U12 Boys Major:
Portlaoise AFC 3, Tullamore Utd 0, ;
M.S.L.U12 Boys West 1 21/22:
Raharney Utd 3, Gallen Utd 0, ;
St Josephs Red 0, Clara Tn 1, ;
Birr Utd 4, Birr Tn 3, ;
Kinnegad 6, St Josephs Red 1, ;
Banagher Utd 1, Gallen Utd 0, ;
U13 Boys Mark Casey Cup Final:
St JosephsReds 2, Tullamore Tn 1, ;
Tullamore Tn 4, Portlaoise AFC 2, ;
St JosephsReds 6, Birr Tn 0, ;
U13 Boys Shield Final:
Abbeyleix Ath 2, Kinnegad 6, ;
Clara Tn 3, Hodson Bay Celtic 1, ;
U13 Boys Plate Final:
Banagher Utd 1, Frankford Utd 4, ;
U13 Boys Europa Cup Red:
St Josephs Blacks 0, Clara Tn 2, ;
U13 Boys Europa Cup Green:
Portlaoise Rvs 0, Killeigh 2, ;
U13 Boys Europa Cup Orange:
Portlaoise Tn 1, Mullingar Ath Kestrals 2, ;
Killeigh Utd 0, St Francis 5, ;
U14 Boys Stokes Cup Semi Final 2nd Leg:
Tullamore Tn 2, St Josephs Red 1, ;
Portlaoise AFC 3, Hodson Bay Celtic 2, ;
U14 Boys Shield Final:
Abbeyleix Ath 0, Willow Pk 4, ;
U14 Boys Plate Final:
St Josephs Blacks 1, Banagher 2, ;
M.S.L.U14 Boys East 21/22:
Tullamore Utd 1, St Aengus 1, ;
M.S.L.U14 Boys West 21/22:
Portumna 0, Willow Pk 2, ;
M.S.L.U14 Boys Navy:
St Francis 3, Rahanine 0, ;
Kinnegad 2, Portlaoise Rvs 1, ;
Rahanine 3, Raharney Utd 0, ;
U15 Boys Ski Lowry Cup Final:
Mullingar Ath Pumas 0, Portlaoise AFC 0, ;
U16 Boys Paddy Lennon Cup Final:
Mullingar Ath 3, Tullamore Tn 2, ;
U16 Boys Plate Final:
Mtmellick Utd 4, Abbeyleix Ath 0, ;
M.S.L.U16 Div 1:
Temple Villa 3, Rosenallis 0, ;
Temple Villa 2, Abbeyleix Ath 0, ;

Related posts

Leinster Senior League Fixtures

Eamon Scott

LEINSTER SENIOR LEAGUE RESULTS

Eamon Scott

COMBINED COUNTIES FL – RESULTS

Eamon Scott