fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage AMATEUR FOOTBALL LEAGUE CLARE LEAGUE COMBINED COUNTIES FL KILDARE LEAGUE Latest News Homepage LEINSTER FA LEINSTER FOOTBALL ASSOCIATION LEINSTER FOOTBALL LEAGUE (LFL) LSL NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE UCFL UNITED CHURCHES FOOTBALL LEAGUE WEXFORD FOOTBALL LEAGUE WICKLOW LEAGUE

LEINSTER JUNIOR SHIELD

LFA Junior Shield Sunday Section
Loughshinny UnitedLSLVClontarf FCAUL11AM
Bunclody AFCWexfordVWayside CelticLSL2PM
Rossin RoversNEFLVBallymuran CelticWexford2PM
StamullenAULVWexford Bohs “3rds”Wexford2PM
Rivervalley RangersLSLVLusk UnitedAUL11AM
Ayrfield UnitedLSLVEdenderry TownLSL11AM
St Johns AFCKILKENNYVSwords Celtic AUL2.30PM
Enniscorthy UnitedWexfordVBeggsboro AFCAUL1PM
All BlacksWexfordVArlington AFCKDFL2PM
Derry RoversCCFLVRaheny UnitedAULFri 8PM
Killenagh WarriorsWexfordVNewpark AFC “B”Kilkenny2PM
Sallins Celtic FCKDFLVSpartak DynamoLSL11AM
St Josephs FCWexfordVGrange Woodbine FCAUL2PM
Fastnet RoversWexfordVCourtown HibsWexford11AM
Robercon UnitedWexfordVWexford Bohs “2nds”Wexford11AM
St Itas AFCVKillaleighCCFL11AM
Skryne TaraAULVShankhill FCLSL11AM
Dingle UnitedLSLVCloghbawn AFCWexford2PM
Newbridge UnitedKDFLVCamolin Celtic Wexford2PM
Forth CelticWexfordVRedwood NaasKDFL2PM
Shelbourne UnitedWexfordVCushingtonWexford11AM
Duncannon FCWexfordVMaynooth UniversityLSL2PM
AbbeyleixCCFLVTullaroan FCKILKENNY11AM
LFA Junior Shield Saturday Section
Pavee CelticUCFLBye
Crinin StandVSt Itas AFC2PM
Rosemount MulveyLSLVHartstown Huntstown FCLSL2PM
Ashbourne United Div 3ALSLVBeech Park FCUCFLFri 7.45
Phoenix FCAULVCastle Celtic FCUCFL2PM
Glasnaion FCVStrand United2PM
Clontarf FCAULVBelgard AthleticUCFL2PM
Lusk UnitedAULVAjaxWexfordFri 7.45PM
Trinity DonaghmedeLSLVWalkinstown UnitedLSL2PM
Leixlip UnitedLSLVTallaght United 2ndsUCFL2PM
Celtic ParkAULVBroombridge UnitedAUL12 Noon
Cherryfield UnitedLSLVSt Mochtas LSL12 Noon
York Road FCUCFLVTrim CelticNEFL12.30PM
Mount Merrion YouthsLSLVBroombridge AFCAUL1PM
Ashwood CelticUCFLVValley Park UnitedAUL2PM
Swords Manor FCUCFLVShanganagh CliffsAUL11AM
Exodus FCVIveagh CelticLSL11AM
Malahide UnitedLSLVAungier CelticAUL2PM
Swords CelticLSLVParkvilla FC2PM
Balkan UnitedUCFLVMourne Celtic1PM
Coolock VillageUCFLVOldbury FCUCFL2PM
Cherry Orchard FCLSLVSCV FCAUL4PM
Galty CelticLFLVCloghtown UnitedFri 8PM
Dunshaughlin YouthsUCFLVAshbourne United Div 3LSL2PM
Oliver Bond CelticLSLVDonacarney CelticNEFL12 Noon
Carriglea SeniorsAULVCastleknock CelticLSL2PM
Mid Sutton SportslinkLSLVSt. Columbans SYCAUL1PM
Hot Press MGBAULVHyde ParkLSL2PM
McKelvey CelticLSLVKnickmitten UnitedLSLFri 7.3O
Mid Sutton SportslinkUCFLVChord CelticNEFL2PM
Sallynoggin PearseLSLVClondalkin CelticLSL2PM
Robinstown FCVParkville FCLSL2PM
Duleek AFCVBeechhill United2PM
Old CountyLFLVKingswood CastleAUL2PM
Games to be played 
weekend 27th – 30th September

Saturday 5 October

Rosemount FC v Hartstown Huntstown FC

Mount Merrion Youths v Broombridge AFC

Related posts

Gerry Davis names Amateur Squad

Eamon Scott

Rene Gilmartin named as Republic of Ireland U-21 goalkeeping coach

Eamon Scott

St. Mochtas crowned 2020 FAI New Balance Intermediate Cup champions

Eamon Scott