fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage DUNDALK SCHOOLBOYS FIXTURES LATEST NEWS

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

U17 League Grove Rangers 2 Glenmuir Utd 5;

U16 Premier Rock Celtic 1 Quay Celtic 5;

Shamrocks 2 Termonfeckin Celtic 1;

U16 Division 1 Dromin Juveniles 3 St Dominic’s 2;

U15 League Rock Celtic 2 Walshestown 1;

Termonfeckin Celtic 2 Shamrocks 4;

Bellurgan Utd 2 Ardee Celtic 4;

U14 Premier Glenmuir Celtic 1 Glenmuir Utd 1;

Glenmuir Utd 1 Shamrocks 3;

Rock Celtic 1 Bellurgan Utd 2;

Glenmuir Celtic 4 Ardee Celtic 2;

U14 Division 1 Quay Celtic 4 Woodview Celtic 0;

Woodview Celtic 7 Rockville 1; Ardee Utd 2 Bellurgan Celtic 6;

U13 Premier Rock Celtic 2 Shamrocks 0;

Shamrocks 0 Bellurgan Utd 2;

Bay Utd 1 Rock Celtic 5;

U13 Division 1 St Dominic’s 0 Dromin Juveniles 5;

U13 Division 2 Bellurgan Celtic 1 Glenmuir Utd 3;

U12 Premier Quay Celtic 3 Blayney Academy 2;

Blayney Academy 0 Rock Celtic 2;

Bellurgan Utd 2 Shamrocks 0;

Ardee Celtic 4 Glenmuir Utd 0;

U12 Division 1 Ardee Utd 6 Dromin Juveniles 1;

Bellurgan Celtic 2 Blayney Acad Blue 1;

U12 Division 2 Quay Olympic 4 Bay Utd 0;

Rockville 4 Quay Olympic 0;

Muirhevnamor 0 Woodview Celtic 1;

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Wednesday 30 September

U13 Division 1 Rockville v Ardee Celtic, Sandy Lane 7.00PM;

Thursday 1 October

U17 League Rock Celtic v St Dominic’s, Sandy Lane 7.30PM;

Saturday 3 October

U11 Group 1 Bay Celtic v Ardee Celtic, Rock Road 10.00AM;

Glenmuir Utd v Bay Utd, Glenmuir Park 10.00AM;

Shamrocks v Bellurgan Utd, Fatima 10.00AM;

Rock Celtic v Blayney Academy, Sandy Lane 10.00AM;

Quay Celtic v Redeemer Celtic, Clancy Park 10.00AM;

U11 Group 2 Glenmuir Celtic v Shamrocks Celtic, Glenmuir Park 11.30AM;

Woodview Celtic v Bellurgan Celtic, AWP Muirhevnamor 10.00AM;

St Dominic’s v Quay Olympic, Friary Field 10.00AM;

Rockville v Dromin Juveniles, Sandy Lane 11.30AM;

U13 Premier Bellurgan Utd v Rock Celtic, Flynn Park 10.00AM;

U13 Division 1 Ardee Celtic v Dromin Juveniles, Town Parks 10.00AM;

Rockville v St Dominic’s, Sandy Lane 1.00PM;

U13 Division 2 Quay Celtic v Glenmuir Utd, Clancy Park 11.30AM;

Bellurgan Celtic v Quay Olympic, Flynn Park 11.30AM;

U15 League Glenmuir Utd v Walshestown, Glenmuir Park 1.00PM;

Rock Celtic v Termonfeckin Celtic, Sandy Lane 2.45PM;

Shamrocks v Bellurgan Utd, Fatima 11.30AM;

U17 League Glenmuir Utd v Quay Celtic, Glenmuir Park 2.45PM;

Walshestown v Rock Celtic, Walshestown 2.45PM;

St Dominic’s v Shamrocks, Friary Field 11.30AM;

Sunday 4 October

U10 Group 1 Glenmuir Utd v Bellurgan Utd, Glenmuir Park 10.00AM;

Bay Utd v Shamrocks, Rock Road 10.00AM;

Redeemer Celtic v Quay Celtic, Gorman Park 10.00AM;

Woodview v Rock Celtic Red, AWP Muirhevnamor 10.00AM;

U10 Group 2 Woodview Celtic v Ardee Red, AWP Muirhevnamor 11.30AM;

Ardee White v Ardee Black, Town Parks 10.00AM;

Dromin Juveniles v Bellurgan Celtic, Dromin 10.00AM;

U10 Group 3 Dromin Utd v Rock Celtic White, Dromin 11.30AM;

Bellurgan Athletic v Woodview Athletic, Flynn Park 10.00AM;

Quay Athletic v Ardee Blue, Clancy Park 10.00AM;

Glenmuir Celtic v Bay Celtic, Glenmuir Park 11.30AM;

U12 Premier Glenmuir Utd v Bellurgan Utd, Glenmuir Park 1.00PM;

Shamrocks v Blayney Academy, Fatima 11.30AM;

Rock Celtic v Quay Celtic, Sandy Lane 10.00AM;

U12 Division 1 Walshestown v Blayney Acad Blue, Walshestown 11.30PM;

Bellurgan Celtic v Dromin Juveniles, Flynn Park 11.30PM;

U12 Division 2 Bay Utd v Muirhevnamor, Rock Road 11.30AM;

Quay Olympic v Redeemer Celtic, Clancy Park 11.30AM;

Rockville v Bellurgan Athletic, Sandy Lane 11.30AM;

U14 Premier Shamrocks v Ardee Celtic, Fatima 1.00PM;

Bellurgan Utd v Glenmuir Celtic, Flynn Park 1.00PM;

Dromin Juveniles v Rock Celtic, Dromin 1.00PM;

Glenmuir Utd v Muirhevnamor, Glenmuir Park 2.45PM;

U14 Division 1 Rockville v Ardee Utd, Sandy Lane 1.00PM;

Bellurgan Celtic v Quay Celtic, Flynn Park 2.45PM;

Redeemer Celtic v Woodview Celtic, Gorman Park 11.30AM;

U16 Premier Shamrocks v Quay Celtic, Fatima 2.45PM;

Ardee Celtic v Rock Celtic, Town Parks 11.30AM;

U16 Division 1 Dromin Juveniles v Bellurgan Utd, Dromin 2.45PM;

Quay Olympic v St Dominic’s, Clancy Park 1.00PM;

Wednesday 7 October

U16 Premier Ardee Celtic v Shamrocks, Town Parks 7.30PM;

U13 Division 2 Quay Olympic v Quay Celtic, Clancy Park 7.30PM;

Thursday 8 October

U14 Division 1 Quay Celtic v Redeemer Celtic, Clancy Park 7.30PM;

Related posts

WNL Phase 2 fixtures confirmed

Eamon Scott

2020 WOMENS U17 NL FIXTURES

Eamon Scott

DDSL FIXTURES – SUN MAY 12 – PAGE 5

Eamon Scott