fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage DUNDALK SCHOOLBOYS Latest News Homepage

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

U17 League Rock Celtic 3 Walshestown 0; Quay Celtic 4 Glenmuir Utd 1; Shamrocks 2 St Dominic’s 1;

U16 League Shamrocks 1 Ardee Celtic 2; Quay Celtic 4 Dromin Juveniles 2; Bellurgan Utd 0 Termonfeckin Celtic 4; St Dominic’s 1 Rock Celtic 9;

U15 League Glenmuir Utd 2 Quay Celtic 0; Ardee Celtic 4 Bellurgan Utd 0; Walshestown 2 Rock Celtic 2; Shamrocks 7 Termonfeckin Celtic 2;

U14 Premier Glenmuir Celtic 0 Bellurgan Utd 0; Walshestown 0 Dromin Juveniles 1; Ardee Celtic 1 Glenmuir Utd 1; Shamrocks 3 Muirhevnamor 2;

U14 Division 1 Woodview Celtic 5 Ardee Utd 1; Rockville 0 Quay Celtic 5; Redeemer Celtic 0 Bellurgan Celtic 6;

U13 Premier Bellurgan Utd 8 Dromin Juveniles 0; Ardee Celtic 3 Rock Celtic 3;

U13 Division 1 Bay Utd 5 Glenmuir Utd 1; Shamrocks 5 Quay Celtic 5;

U13 Division 2 Quay Olympic 2 Rockville 2; Bellurgan Celtic 0 St Dominic’s 5;

U12 Premier Shamrocks 2 Bellurgan Utd 0; Rock Celtic 3 Blayney Academy 2; Glenmuir Utd 1 Ardee Celtic 3;

U12 Division 1 Bellurgan Celtic 9 Quay Olympic 0; Bellurgan Cel 0 Ardee Utd 4; Quay Olympic 0 Blayney Acad Blue 6;

U12 Division 2 Bellurgan Athletic 2 Redeemer Celtic 1; Bay Utd 5 Woodview Celtic 1; Rockville 4 Muirhevnamor 2;

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday 11 August

U12 Division 1 Walshestown v Dromin Juveniles, Walshestown 7.00PM;

Saturday 15 August

U15 National Cup Glenmuir Utd v St Kevins Boys, Glenmuir Park 1.00PM;

U11 Group 1 Bay Utd v Glenmuir Utd, Rock Road 10.00AM; Bellurgan Utd v Shamrocks, Flynn Park 10.00AM; Blayney Academy v Rock Celtic, Beach Hill 10.00AM; Dromin Juveniles v Quay Celtic, Dromin 10.00AM;

U11 Group 2 Bay Celtic v Glenmuir Celtic, Rock Road 11.30AM; Bellurgan Celtic v Woodview Celtic, Flynn Park 11.30AM; Quay Olympic v St Dominic’s, Clancy Park 10.00AM; Redeemer Celtic v Rockville, Gorman Park 10.00AM;

U13 Premier Dromin Juveniles v Ardee Celtic, Dromin 11.30AM; Rock Celtic v Bellurgan Utd, Sandy Lane 11.30AM;

U13 Division 1 Glenmuir Utd v Shamrocks, Glenmuir Park 11.30AM; Quay Celtic v Bay Utd, Clancy Park 11.30AM;

U13 Division 2 Rockville v Bellurgan Celtic, Sandy Lane 1.00PM; St Dominic’s v Quay Olympic, Friary Field 11.30AM;

U15 League Bellurgan Utd v Walshestown, Flynn Park 1.00PM; Shamrocks v Ardee Celtic, Fatima 1.00PM;

U17 League St Dominic’s v Rock Celtic, Friary Field 1.00PM; Quay Celtic v Walshestown, Clancy Park 1.00PM; Glenmuir Utd v Grove Rangers, Glenmuir Park 2.45PM;

Sunday 16 August

U10 Group 1 Bellurgan Utd v Glenmuir Utd, Flynn Park 10.00AM; Dromin Juveniles v Ardee Red, Dromin 10.00AM; Quay Celtic v Ardee White, Clancy Park 10.00AM; Rock Celtic Red v Woodview, Sandy Lane 10.00AM;

U10 Group 2 Bay Utd v Woodview Celtic, Rock Road 10AM; Ardee Black v Redeemer Celtic, Town Parks 10AM; Bellurgan Celtic v Shamrocks, Flynn Park 10AM; Glenmuir Celtic v Quay Olympic, Glenmuir Park 10AM;

U10 Group 3 Rock Celtic White v Dromin Utd, Sandy Lane 11.15AM; Woodview Athletic v Bellurgan Athletic, AWP Muirhevnamor 10AM; Ardee Blue v Quay Athletic, Town Parks 10.00AM;

U12 Premier Ardee Celtic v Shamrocks, Town Parks 11.30AM; Rock Celtic v Bellurgan Utd, Sandy Lane 12.30PM; Blayney Academy v Quay Celtic, Beach Hill 11.30AM;

U12 Division 1 Bellurgan Celtic v Walshestown, Flynn Park 11.30PM; Blayney Acad Blue v Ardee Utd, Beach Hill 1PM; Dromin Juveniles v Quay Olympic, Dromin 11.30PM;

U12 Division 2 Muirhevnamor v Bay Utd, AWP Muirhevnamor 11.30AM; Woodview Celtic v Bellurgan Athletic, AWP Muirhevnamor 1.00PM; Redeemer Celtic v Rockville, Gorman Park 11.30AM;

U14 Premier Glenmuir Utd v Walshestown, Glenmuir Park 11.30AM; Ardee Celtic v Shamrocks, Town Parks 1.00PM; Bellurgan Utd v Rock Celtic, Flynn Park 1.00PM; Dromin Juveniles v Muirhevnamor, Dromin 1.00PM;

U14 Division 1 Rockville v Bellurgan Celtic, Sandy Lane 2.00PM; Ardee Utd v Redeemer Celtic, Town Parks 2.45PM; Quay Celtic v Woodview Celtic, Clancy Park 11.30AM;

U16 League Bellurgan Utd v St Dominic’s, Flynn Park 2.45 PM; Dromin Juveniles v Quay Olympic, Dromin 2.45 PM; Quay Celtic v Rock Celtic, Clancy Park 1.00PM; Termonfeckin Celtic v Shamrocks, Termonfeckin 2.45 PM;

Tuesday 18 August

U12 Division 1 Ardee Utd v Walshestown, Town Parks 7.30PM; Dromin Juveniles v Blayney Acad Blue, Dromin 7.30PM;

Wednesday 19 August

U14 Division 1 Ardee Utd v Quay Celtic, Town Parks 7.30PM; Bellurgan Celtic v Woodview Celtic, Flynn Park 7.30PM;

U15 League Glenmuir Utd v Rock Celtic, Glenmuir Park 7.30PM;

U17 League Walshestown v Grove Rangers, Walshestown 7.30PM;

Thursday 20 August

U11 Group 2 Bay Celtic v St Dominic’s, Rock Road 7.30PM;

U16 League Ardee Celtic v Quay Olympic, Town Parks 7.30PM;

Related posts

LEINSTER SENIOR LEAGUE RESULTS

Eamon Scott

DDSL FIXTURES

Eamon Scott

QUIZ 5 – HOW DID YOU DO?

Eamon Scott