fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage DUNDALK SCHOOLBOYS FIXTURES Latest News Homepage

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

Dundalk Credit Union U17 Premier Termonfeckin Celtic 0, Quay Celtic 2; Ardee Celtic 4, Rock Celtic 0;

Dundalk Credit Union U17 Division 1 Dromin Juveniles 6, Bellurgan Utd 1; St Dominic’s 2, Square Utd 0;

Dundalk Credit Union U16 Premier Shamrocks 2, Ardee Celtic 2;

Dundalk Credit Union U16 Division 1 Rock Celtic 2, Bellurgan Utd 2; Glenmuir Celtic 2, Square Utd 1;

Dundalk Credit Union U15 Premier Bellurgan Utd 1, Rock Celtic 3; Rock Celtic 1, Shamrocks 2; Glenmuir Utd 2, Bay Utd 2;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Rockville 1, Woodview Celtic 5; Ardee Utd 0, Bellurgan Celtic 4; Ardee Utd 1, St Dominic’s 3; Woodview Celtic 1, Glenmuir/Quay 2; Rockville 1, Termonfeckin Celtic 1;

Dundalk Credit Union U14 Premier Dromin Juveniles 1, Ardee Celtic 7; Bay Utd 0, Rock Celtic 4;

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Shamrocks 6, Quay Olympic 2; Quay Celtic 6, Glenmuir Utd 1;

Dundalk Credit Union U13 Premier Bellurgan Utd 1, Quay Celtic 6; Rock Celtic 2, Shamrocks 1;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Bay Utd 4, Dromin Juveniles 7; Woodview Celtic 2, Redeemer Celtic 4; Quay Olympic 1, Bellurgan Athletic 2;

Dundalk Credit Union U12 Premier Glenmuir Utd 0, Walshestown 6; Rock Celtic 5, Redeemer Celtic 3; Bellurgan Utd 3, Bay Utd 3; Blayney Academy 4, Ardee Celtic 2; Walshestown 5, Ardee Celtic 1; Quay Celtic 5, Shamrocks Celtic 1;

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Bay Celtic 0, Woodview Celtic 6; Dromin Juveniles 4, Rockville 5; Shamrocks Utd 1, Quay Olympic 2; Muirhevnamor 3, Glenmuir Celtic 0;

 SFAI KENNEDY CUP RESULT

SFAI U14 Kennedy Cup Dundalk SL 0, Inishowen SL 1;

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday September 14

Dundalk Credit Union U17 League Ardee Celtic v Shamrocks, Town Parks 6.30PM;

Dundalk Credit Union U13 Premier Ardee Celtic v Ardee Utd, Town Parks 6.30PM;

Wednesday September 15

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Quay Olympic v Shamrocks Utd, Clancy Park 6.30PM;

Saturday September 18

Dundalk Credit Union U9 Lions Rock Celtic Stripes v Ardee Celtic Blue, Sandy Lane 11.00AM; Dromin White v Bay Celtic, Dromin 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Leopards Ardee Celtic Red v Bay Utd, Town Parks 11.00AM; Bellurgan Bears v Rock Celtic White, Flynn Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Tigers Quay Celtic Black v Bellurgan Bandits, Clancy Park 11.00AM; Rock Celtic Red v Dromin Blue, Sandy Lane 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Cougars Shamrocks v Quay Celtic White, Fatima 11.00AM; Walshestown v Bellurgan Blades, Walshestown 11.00AM;

Dundalk Credit Union U11 Group 1 Rock Celtic White v Woodview Celtic, Sandy Lane 9.45 AM; Quay Celtic v Shamrocks Celtic, Clancy Park 9.45 AM; Glenmuir Utd v Walshestown, Glenmuir Park 9.45 AM; Redeemer Celtic v Ardee Celtic Red, Gorman Park 9.45 AM; Bellurgan Utd v Bay Utd, Flynn Park 9.45 AM;

Dundalk Credit Union U11 Group 2 Bay Celtic v Ardee Celtic Blue, Rock Road 9.45AM; Ardee Celtic Black v Bellurgan Celtic, Town Parks 9.45AM; Dromin Juveniles v Glenmuir Celtic, Dromin 9.45AM; Bellurgan Athletic v Quay Olympic, Flynn Park 9.45AM;

Dundalk Credit Union U13 Premier Bellurgan Utd v Ardee Celtic, Flynn Park 11.00AM; Quay Celtic v Glenmuir Utd, Clancy Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Quay Olympic v Muirhevnamor, Clancy Park 12.30PM; Bellurgan Athletic v Woodview Celtic, Flynn Park 12.30PM; Redeemer Celtic v Bay Utd, Gorman Park 11.00AM; Dromin Juveniles v Rockville, Dromin 11.00AM;

Dundalk Credit Union U15 Premier Bay Utd v Dromin Juveniles, Rock Road 11.00AM; Ardee Celtic v Bellurgan Utd, Town Parks 11.00AM;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Ardee Utd v Termonfeckin Celtic, Town Parks 12.30PM; Bellurgan Celtic v Glenmuir/Quay, Flynn Park 2.15PM;

Dundalk Credit Union U17 Premier Ardee Celtic v Termonfeckin Celtic, Town Parks 2.15PM; Rock Celtic v Quay Celtic, Sandy Lane 12.30PM;

Dundalk Credit Union U17 Division 1 Square Utd v Bellurgan Utd, Monastery School 12.30PM; St Dominic’s v Walshestown, Friary Field 2.15PM;

Sunday September 19

Dundalk Credit Union U8 Penguins St Dominic’s v Muirhevnamor, Muirhevnamor AWP 12.30PM; Bay Olympic v Glenmuir Celtic, Rock Road 12.30PM;

Dundalk Credit Union U8 Walruses Bay Celtic v Woodview Celtic, Rock Road 12.30PM; Bellurgan Blades v Walshestown, Flynn Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U8 Seals Quay Celtic White v Bay Utd, Clancy Park 12.30PM; Rock Celtic Red v Bellurgan Bandits, Sandy Lane 12.30PM;

Dundalk Credit Union U8 Dolphins Ardee Celtic Red v Glenmuir Utd, Town Parks 12.30PM; Quay Celtic Black v Rock Celtic White, Clancy Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U10 Group 1 Shamrocks v Walshestown, Fatima 9.45.AM; Woodview Celtic v Ardee Celtic Red, Muirhevnamor AWP 9.45.AM; Quay Celtic v Bellurgan Utd, Clancy Park 9.45.AM; Glenmuir Utd v Dromin Juveniles, Glenmuir Park 9.45.AM;

Dundalk Credit Union U10 Group 2 Rock Celtic White v Glenmuir Celtic, Sandy Lane 9.45AM; Bellurgan Celtic v Quay Olympic, Flynn Park 9.45AM; Bay Utd v Redeemer Celtic, Rock Road 9.45AM;

Dundalk Credit Union U10 Group 3 Rock Celtic Stripes v St Dominic’s, Sandy Lane 11.00AM; Redeemer Utd v Muirhevnamor, Gorman Park 9.45AM; Quay Athletic v Bellurgan Athletic, Clancy Park 11.00AM; Glenmuir Athletic v Dromin Utd, Glenmuir Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U12 Premier Redeemer Celtic v Bellurgan Utd, Gorman Park 11.00AM; Bay Utd v Blayney Academy, Rock Road 11.00AM; Ardee Celtic v Glenmuir Utd, Town Parks 11.00AM; Walshestown v Quay Celtic, Walshestown 11.00AM; Shamrocks Celtic v Rock Celtic, Fatima 11.00AM;

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Woodview Celtic v Dromin Juveniles, Muirhevnamor AWP 11.00AM; Rockville v Shamrocks Utd, Sandy Lane 12.30PM; Quay Olympic v Muirhevnamor, Clancy Park 12.30PM; Glenmuir Celtic v St Dominic’s, Glenmuir Park 12.30PM; Blayney Academy White v Bay Celtic, Beach Hill 11.00AM;

Dundalk Credit Union U14 Premier Bay Utd v Ardee Celtic, Rock Road 12.30PM; Dromin Juveniles v Rock Celtic, Dromin 2.15PM;

Dundalk Credit Union U16 Premier Ardee Celtic v Glenmuir Utd, Town Parks 12.30PM; Walshestown v Termonfeckin Celtic, Walshestown 12.30PM;

Dundalk Credit Union U16 Division 1 Bellurgan Utd v Glenmuir Celtic, Flynn Park 12.30PM; Square Utd v Rock Celtic, Monastery School 2.15PM;

Tuesday September 21

Dundalk Credit Union U13 Premier Ardee Celtic v Shamrocks, Town Parks 6.30PM;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Quay Olympic v Dromin Juveniles, Clancy Park 7.00PM;

Thursday September 23

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Quay Olympic v Bellurgan Celtic, Clancy Park 7.00PM;

Related posts

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION RESULTS

Eamon Scott

NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

ST COLUMBAN’S HOLD ON TO CLINCH AFL DIVISION 1 FROM MARKIEVICZ CELTIC

Eamon Scott