fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDUNDALK SCHOOLBOYSFIXTURESLATEST NEWSLatest News HomepageRESULTS

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

Dundalk Credit Union U16 Premier Shamrocks 1 Glenmuir Utd 0 Bay Utd 3 Bellurgan Utd 1 Termonfeckin Celtic 0 Dromin Juveniles 5

Dundalk Credit Union U14 Premier Dromin Juveniles 1 Ardee Utd 7 Woodview Celtic 0 Bellurgan Utd 6

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Shamrocks 6 Quay Olympic 1 Bay Utd 5 Bellurgan Celtic 6

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday 3 May

Dundalk Credit Union U17 League Rock Celtic v Shamrocks Sandy Lane 7.00PM Glenmuir Utd v Carrick Rovers Glenmuir Park 7.00PM

Wednesday 4 May

Dundalk Credit Union U16 Premier Woodview Celtic v Bay Utd DKIT 7.00PM Dromin Juveniles v Shamrocks Dromin 7.00PM

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Muirhevnamor v Bay Utd Muirhevnamor Grass 7.00PM

DCU U12 League Cup Group A Walshestown v Glenmuir Celtic Walshestown 7.00PM

Thursday 5 May

Dundalk Credit Union U15 Premier Bellurgan Utd v Shamrocks Flynn Park 7.00PM Dromin Juveniles v Rock Celtic Dromin 7.00PM

Saturday 7 May

Dundalk Credit Union U9 Tigers Rock Celtic White v Shamrocks Sandy Lane 11.00AM St Dominic’s v Quay Olympic Friary Field 10.00AM Glenmuir Utd v Bellurgan Bandits Glenmuir Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Panthers Woodview Celtic v Ardee Celtic Bellew Park 11.00AM Bay Utd v Glenmuir Celtic Rock Road 11.00AM Bellurgan Blades v Rock Celtic Red Flynn Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Lions Bay Athletic v Quay Celtic Rock Road 11.00AM Muirhevnamor White v Bellurgan Cubs Muirhevnamor AWP 11.00AM Redeemer Celtic v Dromin Juveniles Gorman Park 10.15AM

Dundalk Credit Union U11 Seals Glenmuir Utd v Rock Celtic Red Glenmuir Park 9.45AM Woodview Celtic v Quay Celtic Muirhevnamor AWP 11.00AM Bellurgan Blades v St Dominic’s Flynn Park 9.30AM

Dundalk Credit Union U11 Otters Bellurgan Bandits v Glenmuir Celtic Flynn Park 10.30AM Shamrocks v Ardee Celtic Blue Fatima 9.45AM Muirhevnamor v Rock Celtic White Muirhevnamor AWP 9.45AM

Dundalk Credit Union U11 Dolphins Redeemer Celtic v Rock Celtic Stripes Gorman Park 9.45AM Ardee Celtic Red v Bay Utd Town Parks 9.45AM Bellurgan Cubs v Dromin Juveniles Flynn Park 11.30PM

Dundalk Credit Union U13 Premier Shamrocks v Walshestown Fatima 11.00AM Rock Celtic v Quay Olympic Sandy Lane 9.45AM Redeemer Celtic v Quay Celtic Gorman Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Dromin Juveniles v Rockville Dromin 11.00AM Glenmuir Utd v Ardee Celtic Glenmuir Park 11.00AM Muirhevnamor v Bellurgan Utd Muirhevnamor Grass 12.30PM St Dominic’s v Bay Celtic Friary Field 11.00AM

Dundalk Credit Union U15 Premier Termonfeckin Celtic v Ardee Celtic Termonfeckin 1.00PM Shamrocks v Bellurgan Utd Fatima 12.30PM Rock Celtic v Dromin Juveniles Sandy Lane 12.30PM

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Rockville v Glenmuir Utd Sandy Lane 11.00AM St Dominic’s v Bellurgan Celtic Friary Field 12.30PM Woodview Celtic v Bay Utd DKIT 12.30PM

Dundalk Credit Union U17 League Shamrocks v Glenmuir Utd Fatima 2.15PM Carrick Rovers v Square Utd Carrick Aces Athletic Club 2.15PM Termonfeckin Celtic v Bellurgan Utd Termonfeckin 2.30PM

Sunday 8 May

Dundalk Credit Union U8 Terriers Redeemer Utd v Rock Celtic White Gorman Park 10.00AM Muirhevnamor Blue v Bellurgan Bandits Muirhevnamor AWP 11.00AM Ardee Celtic v Woodview Celtic Town Parks 11.00AM

Dundalk Credit Union U8 Spaniels Bay Utd v Shamrocks Rock Road 11.00AM Rock Celtic Red v Redeemer Celtic Sandy Lane 12.30PM Bellurgan Blades v Quay Celtic Flynn Park 12.15PM

Dundalk Credit Union U8 Setters Glenmuir Utd v St Dominic’s Glenmuir Park 12.30PM Dromin Juveniles v Muirhevnamor White Dromin 11.00AM

Dundalk Credit Union U10 Hawks Bay Celtic v Bellurgan Bandits Rock Road 9.45AM Glenmuir Utd v Quay Celtic Glenmuir Park 9.45AM Ardee Celtic Blue v Rock Celtic Red Town Parks 9.45AM

Dundalk Credit Union U10 Falcons Bay Utd v Quay Athletic Rock Road 11.00AM Dromin Juveniles v Rock Celtic White Dromin 9.45AM Shamrocks Utd v Muirhevnamor Fatima 9.45AM Glenmuir Celtic v Bellurgan Blades Glenmuir Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U10 Eagles Rock Celtic Stripes v Blayney Academy Sandy Lane 9.45AM Redeemer Celtic v Bellurgan Bears Gorman Park 9.45AM Quay Olympic v Bellurgan Cubs Clancy Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U12 Premier Woodview Celtic Blue v Bellurgan Utd Muirhevnamor AWP 9.45AM Redeemer Celtic v Glenmuir Utd Gorman Park 11.00AM Woodview Celtic v Ardee Celtic Muirhevnamor AWP 12.30PM Shamrocks Celtic v Quay Celtic Fatima 11.00AM

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Bellurgan Celtic v Muirhevnamor Flynn Park 9.45AM Walshestown v Dromin Utd Blue Walshestown 11.00AM Woodview Celtic White v Bay Utd Muirhevnamor AWP 11.00AM Ardee Utd v Rock Celtic Town Parks 11.00AM

Dundalk Credit Union U12 Division 2 Rockville v Dromin Utd White Sandy Lane 11.00AM Quay Olympic v Bay Celtic Clancy Park 11.00AM Bellurgan Athletic v Ardee Rovers Flynn Park 11.00AM Blayney Academy White v Shamrocks Utd Beach Hill 11.00AM

Dundalk Credit Union U14 Premier Ardee Utd v Bellurgan Utd Town Parks 12.30PM Rock Celtic v Quay Celtic Sandy Lane 12.30PM Woodview Celtic v Ardee Celtic DKIT 10.30AM

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Bay Utd v Shamrocks Rock Road 12.30PM Bellurgan Celtic v Rockville Flynn Park 12.30PM Muirhevnamor v Quay Olympic Muirhevnamor Grass 2.15PM

Dundalk Credit Union U16 Premier Glenmuir Utd v Woodview Celtic Glenmuir Park 12.30PM Rock Celtic v Dromin Juveniles Sandy Lane 2.15PM Shamrocks v Bellurgan Utd Fatima 12.30PM Termonfeckin Celtic v Bay Utd Termonfeckin 1.00PM

Dundalk Credit Union U16 Division 1 Ardee Utd v Bellurgan Celtic Town Parks 2.15PM Redeemer Celtic v Rockville Gorman Park 12.30PM St Dominic’s v Ardee Celtic Friary Field 12.30PM

Tuesday 10 May

Dundalk Credit Union U16 Premier Glenmuir Utd v Termonfeckin Celtic Glenmuir Park 7.00PM

Wednesday 11 May

Dundalk Credit Union U16 Premier Woodview Celtic v Rock Celtic DKIT 7.00PMDundalk Credit Union U15 Division 1 Bay Utd v Bellurgan Celtic Rock Road 7.00PM

Thursday 12 May

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Muirhevnamor v Dromin Juveniles Muirhevnamor Grass 7.00PM Bay Celtic v Bellurgan Utd Rock Road 7.00PM

Related posts

DONNELLY LEADS SKBS TO PROMISED LAND IN SKECHERS NORTON CUP

Eamon Scott

SLIGO LEITRIM LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

FAI Junior Cup Fifth Round 2022

Eamon Scott