fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage DUNDALK SCHOOLBOYS FIXTURES LATEST NEWS

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

Dundalk Credit Union U17 League Square Utd 2 Rock Celtic 6; St Dominic’s 0 Quay Celtic 3; Termonfeckin Celtic 4 Dromin Juveniles 2;

Dundalk Credit Union U16 League Square Utd 0 Bellurgan Utd 6; Rock Celtic 1 Ardee Celtic 1; Shamrocks 3 Walshestown 4; Glenmuir Celtic 1 Termonfeckin Celtic 6;

Dundalk Credit Union U15 Premier Quay Celtic 0 Dromin Juveniles 2; Rock Celtic 5 Bellurgan Utd 2;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Glenmuir Celtic 2 Bellurgan Celtic 5; Bellurgan Celtic 2 Ardee Utd 1; Woodview Celtic 3 Rockville 2; Redeemer Celtic 1 Termonfeckin Celtic 2; Glenmuir Celtic 2 St Dominic’s 3;

Dundalk Credit Union U14 Premier Woodview Celtic 0 Dromin Juveniles 2; Rock Celtic 3 Bay Utd 2; Ardee Celtic 2 Bellurgan Utd 3;

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Glenmuir Utd 7 Quay Olympic 1; Bellurgan Celtic 2 Shamrocks 4; Quay Celtic 1 Rockville 2;

Dundalk Credit Union U13 Premier Ardee Utd 1 Glenmuir Utd 4; Shamrocks 1 Bellurgan Utd 2; Rock Celtic 2 Ardee Celtic 3;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Muirhevnamor 2 Redeemer Celtic 0; Bellurgan Athletic 2 Dromin Juveniles 2; Quay Olympic 3 Rockville 3; Woodview Celtic 7 Bay Utd 2;

Dundalk Credit Union U12 Premier Redeemer Celtic 2 Quay Celtic 3; Rock Celtic 9 Glenmuir Utd 1; Shamrocks Celtic 4 Blayney Academy 2; Walshestown 7 Bellurgan Utd 0; Ardee Celtic 3 Bay Utd 2;

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Woodview Celtic 2 St Dominic’s 0; Bay Celtic 1 Muirhevnamor 6; Shamrocks Utd 2 Blayney Academy White 0; Glenmuir Celtic 2 Dromin Juveniles 6; Quay Olympic 7 Rockville 1;

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday 22 June 2021

Dundalk Credit Union U15 Premier Shamrocks v Glenmuir Utd, Fatima 7.30PM;

Wednesday23 June 2021

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Rockville v Ardee Utd, Sandy Lane 7.30PM;

Saturday 26 June 2021

Dundalk Credit Union U11 Group 1 Bay Utd v Woodview Celtic, Rock Road 9.45 AM; Bellurgan Utd v Ardee Celtic Red, Flynn Park 9.45 AM; Redeemer Celtic v Walshestown, Gorman Park 9.45 AM; Glenmuir Utd v Shamrocks Celtic, Glenmuir Park 9.45 AM; Quay Celtic v Rock Celtic White, Clancy Park 9.45 AM;

Dundalk Credit Union U11 Group 2 Rock Celtic Red v Ardee Celtic Blue, Sandy Lane 9.45AM; Bellurgan Athletic v Glenmuir Celtic, Flynn Park 11.00AM; Dromin Juveniles v Bellurgan Celtic, Dromin 9.45AM; Ardee Celtic Black v Bay Celtic, Town Parks 9.45AM;

Dundalk Credit Union U13 Premier Glenmuir Utd v Ardee Celtic, Glenmuir Park 11.00AM; Quay Celtic v Rock Celtic, Clancy Park 11.00AM; Ardee Utd v Shamrocks, Town Parks 11.00AM;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Bay Utd v Muirhevnamor, Rock Road 11.00AM; Rockville v Woodview Celtic, Sandy Lane 11.00AM; Dromin Juveniles v Quay Olympic, Dromin 11.00AM; Redeemer Celtic v Bellurgan Athletic, Gorman Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U15 Premier Bay Utd v Shamrocks, Rock Road 12.30PM; Bellurgan Utd v Ardee Celtic, Flynn Park 12.30PM; Dromin Juveniles v Rock Celtic, Dromin 12.30PM; Glenmuir Utd v Quay Celtic, Glenmuir Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 St Dominic’s v Bellurgan Celtic, Friary Field 12.30PM; Termonfeckin Celtic v Glenmuir Celtic, Termonfeckin 12.30PM; Rockville v Redeemer Celtic, Sandy Lane 12.30PM; Ardee Utd v Woodview Celtic, Town Parks 12.30PM;

Dundalk Credit Union U17 League Bellurgan Utd v Termonfeckin Celtic, Flynn Park 2.15PM; Dromin Juveniles v St Dominic’s, Dromin 2.15PM; Quay Celtic v Square Utd, Clancy Park 12.30PM; Rock Celtic v Shamrocks, Sandy Lane 2.15PM;

Sunday 27 June 2021

Dundalk Credit Union U10 Group 1 Bellurgan Utd v Walshestown, Flynn Park 9.45AM; Dromin Juveniles v Ardee Celtic Red, Dromin 9.45.AM; Glenmuir Utd v Shamrocks, Glenmuir Park 9.45AM; Quay Celtic v Rock Celtic White, Clancy Park 9.45.AM;

Dundalk Credit Union U10 Group 2 Rock Celtic Red v Woodview Celtic, Sandy Lane 9.45AM; Redeemer Celtic v Quay Olympic, Gorman Park 9.45AM; Muirhevnamor v Glenmuir Celtic, Muirhevnamor AWP 9.45AM;

Dundalk Credit Union U10 Group 3 Dromin Utd v St Dominic’s, Dromin 11.00AM; Glenmuir Athletic v Bellurgan Athletic, Glenmuir Park 11.00AM; Quay Athletic v Bay Utd, Clancy Park 11.00AM; Redeemer Utd v Rock Celtic Stripes, Gorman Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U12 Premier Bay Utd v Redeemer Celtic, Rock Road 11.00AM; Bellurgan Utd v Ardee Celtic, Flynn Park 11.00AM; Blayney Academy v Walshestown, Beach Hill 11.00AM; Glenmuir Utd v Shamrocks Celtic, Glenmuir Park 12.30PM; Quay Celtic v Rock Celtic, Clancy Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Rockville v Woodview Celtic, Sandy Lane 11.00AM; Dromin Juveniles v Quay Olympic, Dromin 12.30PM; Shamrocks Utd v Glenmuir Celtic, Fatima 11.00AM; Muirhevnamor v Blayney Academy White, Muirhevnamor AWP 11.00AM; St Dominic’s v Bay Celtic, Friary Field 11.00AM;

Dundalk Credit Union U14 Premier Bellurgan Utd v Woodview Celtic, Flynn Park 12.30PM; Bay Utd v Ardee Celtic, Rock Road 12.30PM; Dromin Juveniles v Rock Celtic, Dromin 2.15PM;

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Rockville v Glenmuir Utd, Sandy Lane 12.30PM; Shamrocks v Quay Celtic, Fatima 12.30PM; Quay Olympic v Bellurgan Celtic, Clancy Park 2.15PM;

Dundalk Credit Union U16 League Termonfeckin Celtic v Shamrocks, Termonfeckin 2.15PM; Walshestown v Rock Celtic, Walshestown 2.15PM; Ardee Celtic v Square Utd, Town Parks 12.30PM; Bellurgan Utd v Glenmuir Utd, Flynn Park 2.15PM;

Related posts

Heartbreak for Ireland Women’s team as bronze medal proves elusive

Eamon Scott

MCR SOAR TO THE SUMMIT INSTANTLY

Eamon Scott

FAI SCHOOLS – RESULTS

Eamon Scott