fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDUNDALK SCHOOLBOYSFIXTURESLATEST NEWSLatest News Homepage

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

SFAI U15 National Cup Quarter Final Bellurgan Utd 1 Balbriggan B, 0

Dundalk Credit Union U17 League; Termonfeckin Celtic 2 Rock Celtic, 0; Shamrocks 4 Carrick Rovers, 4;

Dundalk Credit Union U16 Premier Bellurgan Utd 3 Woodview Celtic, 0; Rock Celtic 0 Shamrocks, 1; Dromin Juveniles 0 Bay Utd, 3;

Dundalk Credit Union U16 Division 1 Ardee Utd 2 Rockville, 1; Ardee Celtic 6 Bellurgan Celtic, 2; Quay Celtic 2 St Dominic’s, 3;

Dundalk Credit Union U15 Premier Rock Celtic 2 Shamrocks, 0; Dromin Juveniles 5 Ardee Celtic, 3;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Rockville 3 St Dominic’s, 2; Quay Olympic 2 Woodview Celtic, 3; Glenmuir Utd 3 Bay Utd, 4;

Dundalk Credit Union U14 Premier Bellurgan Utd 1 Ardee Celtic, 1; Dromin Juveniles 2 Woodview Celtic, 3; Ardee Utd 3 Rock Celtic, 3;

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Glenmuir Utd 6 Bay Utd, 0; Muirhevnamor 4 Rockville, 1; Bellurgan Celtic 1 Shamrocks, 6;

Dundalk Credit Union U13 Premier Redeemer Celtic 2 Blayney Academy, 0; Rock Celtic 4 Walshestown, 2; Shamrocks 6 Quay Olympic, 2;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Bellurgan Utd 3 Rockville, 0; Ardee Celtic 1 Bay Celtic, 1; Glenmuir Utd 1 Muirhevnamor, 1; Dromin Juveniles 5 St Dominic’s, 2;

DCU U12 League Cup Group A Woodview Celtic Blue 6 Glenmuir Celtic, 0; Redeemer Celtic 6 Bellurgan Celtic, 0; Rockville 0 Walshestown, 6;

DCU U12 League Cup Group B Shamrocks Celtic 4 Woodview Celtic White, 1; Quay Olympic 1 Ardee Celtic, 6;

DCU U12 League Cup Group C Bay Utd 3 Rock Celtic, 5; Blayney Academy White 0 Quay Celtic, 5;

DCU U12 League Cup Group D Shamrocks Utd 0 Woodview Celtic, 2; Dromin Utd Blue 1 Woodview Celtic, 3;

DCU U12 League Cup Group E Bay Celtic 2 Muirhevnamor, 0; Bellurgan Utd 6 Dromin Utd White, 0;

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Wednesday 30 March

DCU U12 League Cup Group B Ardee Celtic v Shamrocks Celtic, Town Parks 7.30PM;

Saturday 2 April

Dundalk Credit Union U9 Cougars Ardee Celtic v Rock Celtic White, Town Parks 12.15PM; Bellurgan Blades v Quay Celtic, Flynn Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Leopards Glenmuir Utd v Woodview Celtic, Glenmuir Park 11.00AM; Redeemer Celtic v Shamrocks, Gorman Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Lions Bay Utd v Muirhevnamor Blue, Rock Road 11.00AM; Bellurgan Bandits v Glenmuir Celtic, Flynn Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U9 Panthers Bay Celtic v Quay Olympic, Rock Road 11.00AM; Bellurgan Cubs v Dromin Juveniles, Flynn Park 11.45AM;

Dundalk Credit Union U9 Tigers Bay Athletic v St Dominic’s, Rock Road 11.45AM; Muirhevnamor White v Rock Celtic Red, Muirhevnamor AWP 11.00AM;

Dundalk Credit Union U11 Walruses Ardee Celtic Red v Redeemer Celtic, Town Parks 9.45AM; Bellurgan Blades v Quay Celtic, Flynn Park 9.45AM;

Dundalk Credit Union U11 Seals Dromin Juveniles v Woodview Celtic, Dromin 9.45AM; Rock Celtic White v Shamrocks, Sandy Lane 9.45AM;

Dundalk Credit Union U11 Otters Ardee Celtic Blue v Rock Celtic Red, Town Parks 11.00AM; Bay Utd v Glenmuir Utd, Rock Road 9.45AM;

Dundalk Credit Union U11 Orcas Walshestown v Bellurgan Bandits, Walshestown 9.45AM; Glenmuir Celtic v Rock Celtic Stripes, Glenmuir Park 9.45AM;

Dundalk Credit Union U11 Dolphins St Dominic’s v Bellurgan Cubs, Friary Field 9.45AM; Quay Olympic v Muirhevnamor, Clancy Park 9.45AM;

Dundalk Credit Union U13 Premier Walshestown v Shamrocks, Walshestown 11.00AM; Blayney Academy v Rock Celtic, Beach Hill 11.00AM; Quay Celtic v Redeemer Celtic, Clancy Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Rockville v Muirhevnamor, Sandy Lane 11.00AM; St Dominic’s v Glenmuir Utd, Friary Field 11.00AM; Bay Celtic v Dromin Juveniles, Rock Road 11.00AM; Bellurgan Utd v Ardee Celtic, Flynn Park 9.45AM;

Dundalk Credit Union U15 Premier Termonfeckin Celtic v Shamrocks, Termonfeckin 12.30PM; Ardee Celtic v Rock Celtic, Town Parks 12.30PM; Dromin Juveniles v Bellurgan Utd, Dromin 11.00AM;

Dundalk Credit Union U15 Division 1 Woodview Celtic v Rockville, DKIT 11.00AM; Bay Utd v Quay Olympic, Rock Road 12.30PM; Bellurgan Celtic v Glenmuir Utd, Flynn Park 11.00AM;

Dundalk Credit Union U17 League Termonfeckin Celtic v Shamrocks, Termonfeckin 12.45PM; Bellurgan Utd v Rock Celtic, Flynn Park 12.30PM; Square Utd v Glenmuir Utd, Monastery School 2.15PM;

Sunday 3 April

Dundalk Credit Union U8 Terriers Rock Celtic White v Redeemer Utd, Sandy Lane 11.00AM; St Dominic’s v Glenmuir Celtic, Friary Field 11.00AM; Muirhevnamor White v Bellurgan Bandits, Muirhevnamor AWP 11.00AM;

Dundalk Credit Union U8 Spaniels Shamrocks v Woodview Celtic, Fatima 11.00AM; Dromin Juveniles v Quay Olympic, Dromin 1.00PM; Bay Utd v Muirhevnamor Blue, Rock Road 9.45AM;

Dundalk Credit Union U8 Setters Bellurgan Blades v Ardee Celtic, Flynn Park 12.30PM; Glenmuir Utd v Redeemer Celtic, Glenmuir Park 12.30PM; Rock Celtic Red v Quay Celtic, Sandy Lane 11.00AM;

Dundalk Credit Union U10 Harriers Rock Celtic White v Ardee Celtic Red, Sandy Lane 9.45AM; Quay Celtic v Bellurgan Blades, Clancy Park 9.45AM; Blayney Academy v Glenmuir Utd, Beach Hill 9.45AM;

Dundalk Credit Union U10 Eagles Redeemer Celtic v Shamrocks, Gorman Park 9.45AM; Quay Athletic v Bellurgan Bandits, Clancy Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U10 Kestrels Glenmuir Celtic v Bay Utd, Glenmuir Park 9.45AM; Ardee Celtic Blue v Bellurgan Cubs, Town Parks 11.00AM;

Dundalk Credit Union U10 Falcons Dromin Juveniles v Rock Celtic Red, Dromin 12.30PM; Muirhevnamor v Quay Olympic, Muirhevnamor AWP 9.45AM;

Dundalk Credit Union U10 Hawks Bay Celtic v Shamrocks Utd, Rock Road 9.45AM; Bellurgan Bears v Rock Celtic Stripes, Flynn Park 12.30PM;

DCU U12 League Cup Group A Woodview Celtic Blue v Walshestown, Muirhevnamor AWP 11.00AM; Bellurgan Celtic v Rockville, Flynn Park 9.45AM; Glenmuir Celtic v Redeemer Celtic, Glenmuir Park 11.00AM;

DCU U12 League Cup Group B Bellurgan Athletic v Quay Olympic, Flynn Park 11.00AM;

DCU U12 League Cup Group C Ardee Utd v Quay Celtic, Town Parks 12.30PM; Bay Utd v Blayney Academy White, Rock Road 11.00AM;

DCU U12 League Cup Group D Blayney Academy v Shamrocks Utd, Beach Hill 11.00AM; Dromin Utd Blue v Glenmuir Utd, Dromin 11.00AM;

DCU U12 League Cup Group E Ardee Rovers v Dromin Utd White, Town Parks 2.15PM; Bay Celtic v Bellurgan Utd, Rock Road 12.30PM;

Dundalk Credit Union U14 Premier Woodview Celtic v Ardee Utd, DKIT 12.30PM; Dromin Juveniles v Ardee Celtic, Dromin 12.30PM; Quay Celtic v Bellurgan Utd, Clancy Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Shamrocks v Redeemer Celtic, Fatima 12.30PM; Rockville v Quay Olympic, Sandy Lane 11.00AM; Muirhevnamor v Bay Utd, Muirhevnamor Grass 12.30PM; Bellurgan Celtic v Glenmuir Utd, Flynn Park 12.30PM;

Dundalk Credit Union U16 Premier Woodview Celtic v Shamrocks, DKIT 2.15PM; Termonfeckin Celtic v Rock Celtic, Termonfeckin 11.00AM; Bay Utd v Glenmuir Utd, Rock Road 2.15PM; Dromin Juveniles v Bellurgan Utd, Dromin 2.15PM;

Dundalk Credit Union U16 Division 1 St Dominic’s v Ardee Utd, Friary Field 2.15PM; Quay Celtic v Ardee Celtic, Clancy Park 2.15PM; Redeemer Celtic v Bellurgan Celtic, Gorman Park 11.00AM;

Related posts

YOUTH PLAYS A PART IN ST PAT’S BID FOR HONOURS DRIVE

Eamon Scott

RUSTLERS COLLEGES AND UNIVERSITIES LEAGUE

Eamon Scott

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott