fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDUNDALK SCHOOLBOYSFIXTURESLATEST NEWSLatest News Homepage

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE

RESULTS

U17 Shield Termonfeckin Celtic 4 Square Utd 1 Bellurgan Utd 1 Rock Celtic 1 Bellurgan win on penalties

U17 League Cup Glenmuir Utd 2 Shamrocks 2 Shamrocks win on penalties

U17 Barry Griffin Jr Cup Square Utd 1 Carrick Rovers 6 Glenmuir Utd 2 Termonfeckin Celtic 0

U16 Shield Woodview Celtic 2 Termonfeckin Celtic 0 Dromin juveniles 5 Bellurgan Utd 4 Quay Celtic 4 Rockville 2

U16 Plate St Dominic’s 3 Ardee Utd 2

U16 League Cup Semi-Final Rock Celtic 4 Glenmuir Utd 2

U16 League Cup Shamrocks 3 Ardee Celtic 1

U15 Shield Semi-Final Woodview Celtic 3 Bay Utd 2

U15 Shield Rockville 1 Glenmuir Utd 2

U15 League Cup Semi-Final Rock Celtic 0 Bellurgan Utd 5

U14 Shield Semi-Final Quay Celtic 6 Quay Olympic 3 Glenmuir Utd 6 Muirhevnamor 0

U14 Shield Glenmuir Utd 3 Woodview Celtic 1

U14 Plate Semi-Final Rockville 1 Bellurgan Utd 8

U14 Plate Woodview Celtic 3 Bellurgan Celtic 0

U14 League Cup Semi-Final Shamrocks 5 Rock Celtic 1

U13 Shield Semi-final Ardee Celtic 6 Quay Olympic 1 Glenmuir Utd 0 Walshestown 7

U13 Shield Bay Celtic 0 Glenmuir Utd 2 Muirhevnamor 0 Walshestown 3 Dromin Juveniles 0 Ardee Celtic 6

U13 Plate Semi-Final Rockville 0 St Dominic’s 4

U13 Plate Bay Celtic 2 Muirhevnamor 0

U13 League Cup Semi-Final Quay Celtic 2 Rock Celtic 1 Shamrocks 1 Redeemer Celtic 0

U12 Shield Semi-Final Bay Utd 1 Quay Celtic 3

U12 Shield Quay Olympic 4 Bellurgan Athletic 1 Woodview Celtic White 0 Bay Utd 3 Quay Celtic 2 Woodview Celtic Blue 1

U12 Plate Bellurgan Athletic 2 Glenmuir Celtic 2 Bellurgan win on penalties Blayney Academy White 4 Dromin White 1 Ardee Rovers 4 Muirhevnamor 0

U12 League Cup Semi-Final Redeemer Celtic 0 Woodview Celtic 1 Rock Celtic 3 Bellurgan Utd 2

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday July 12

U15 Shield Semi-Final Glenmuir Utd v Dromin Juveniles Glenmuir Park 7.15PM

Wednesday July 13

U13 Plate Semi-Final Bay Celtic v Bellurgan Utd Rock Road 7.15PM

U16 League Cup Semi-Final Shamrocks v Bay Utd Fatima 7.15PM

U16 Shield Ardee Celtic v Redeemer Celtic Town Parks 7.15PM

U16 Shield Semi-Final Woodview Celtic v Dromin juveniles DKIT 7.15PM

U16 Plate Termonfeckin Celtic v Bellurgan Utd Termonfeckin 7.15PM

U16 Plate Semi-Final Bellurgan Celtic v St Dominic’s Flynn Park 7.15PM

Thursday July 14

U12 Plate Semi-final Bellurgan Athletic v Rockville Flynn Park 7.15PM Blayney Academy White v Ardee Rovers Beach Hill 7.15PM

U12 Shield Semi-Final Quay Olympic v Shamrocks Utd Clancy Park 7.15PM

U14 Plate Semi-Final Dromin Juveniles v Woodview Celtic Dromin 7.15PM

Saturday July 16

Dundalk Credit Union U9 Tigers Bay Celtic v St Dominic’s Rock Road 11.00AM Shamrocks v Glenmuir Utd Fatima 11.00AM Quay Olympic v Bellurgan Bandits Army Pitch 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Panthers Rock Celtic Stripes v Woodview Celtic Sandy Lane 11.00AM Muirhevnamor Blue v Bay Utd Muirhevnamor AWP 11.00AM Ardee Celtic v Bellurgan Blades Town Parks 11.00AM Glenmuir Celtic v Rock Celtic Red Glenmuir Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Lions Quay Celtic v Redeemer Celtic Army Pitch 11.00AM Muirhevnamor White v Dromin Juveniles Muirhevnamor AWP 11.00AM Bay Athletic v Bellurgan Cubs Rock Road 11.00AM

Dundalk Credit Union U11 Seals Walshestown v Woodview Celtic Walshestown 9.45AM Rock Celtic Red v Bellurgan Blades Sandy Lane 9.45AM Quay Celtic v Ardee Celtic Red Clancy Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U11 Otters Quay Olympic v Shamrocks Clancy Park 11.00AM Glenmuir Celtic v Muirhevnamor Glenmuir Park 9.45AM Ardee Celtic Blue v Rock Celtic White Town Parks 9.45AM

Dundalk Credit Union U11 Dolphins Rock Celtic Stripes v Bellurgan Cubs Sandy Lane 11.00AM St Dominic’s v Dromin Juveniles Friary Field 9.45AM Redeemer Celtic v Shamrocks Gorman Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U13 Cup Quay Celtic v Ardee Celtic Clancy Park 12.30PM Redeemer Celtic v Quay Olympic Gorman Park 11.00AM Rockville v Walshestown Sandy Lane 12.30PM Dromin Juveniles v Glenmuir Utd Dromin 11.00AM St Dominic’s v Rock Celtic Friary Field 11.00AM Bay Celtic v Shamrocks Rock Road 11.00AM

Sunday July 17

Dundalk Credit Union U8 Terriers Rock Celtic White v Ardee Celtic Sandy Lane 11.00AM Muirhevnamor Blue v Woodview Celtic Muirhevnamor AWP 11.00AM Redeemer Utd v Bellurgan Bandits Gorman Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U8 Spaniels Shamrocks v Bellurgan Blades Fatima 11.00AM Rock Celtic Red v Quay Celtic Sandy Lane 11.00AM Bay Utd v Redeemer Celtic Rock Road 11.00AM

Dundalk Credit Union U8 Setters Glenmuir Utd v Muirhevnamor White Glenmuir Park 11.00AM Quay Olympic v St Dominic’s Army Pitch 11.00AM

Dundalk Credit Union U10 Hawks Shamrocks v Glenmuir Utd Fatima 9.45AM Bellurgan Bandits v Bellurgan Blades Flynn Park 9.45AM Quay Celtic v Rock Celtic Red Clancy Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U10 Falcons Quay Athletic v Dromin Juveniles Clancy Park 11.00AM Bay Utd v Shamrocks Utd Rock Road 9.45AM Rock Celtic White v Glenmuir Celtic Sandy Lane 9.45AM Muirhevnamor v Ardee Celtic Blue Muirhevnamor AWP 9.45AM

Dundalk Credit Union U10 Eagles Muirhevnamor Celtic v Rock Celtic Stripes Muirhevnamor AWP 9.45AM Ardee Celtic Red v Redeemer Celtic Town Parks 9.45AM Blayney Academy v Bellurgan Cubs Beach Hill 9.45AM Bellurgan Bears v Quay Olympic Flynn Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U12 Cup Bellurgan Athletic v Rockville Flynn Park 12.30PM Quay Olympic v Glenmuir Utd Clancy Park 12.30PM Blayney Academy White v Rock Celtic Beach Hill 11.00AM Shamrocks Celtic v Ardee Celtic Fatima 11.00AM Bay Utd v Quay Celtic Rock Road 11.00AM Ardee Utd v Dromin Utd Blue Town Parks 11.00AM Woodview Celtic Blue v Woodview Celtic Muirhevnamor AWP 11.00AM Redeemer Celtic v Walshestown Gorman Park 11.00AM Dromin White v Shamrocks Utd Dromin 9.45AM Bay Celtic v Muirhevnamor Rock Road 12.30PM Woodview Celtic White v Bellurgan Celtic Muirhevnamor AWP 12.30PM

Dundalk Credit Union U14 Cup Bellurgan Utd v Rockville Flynn Park 2.15PM Ardee Celtic v Glenmuir Utd Town Parks 12.30PM Quay Olympic v Ardee Utd Clancy Park 2.15PM Woodview Celtic v Bellurgan Celtic DKIT 11.00AM Dromin Juveniles v Rock Celtic Dromin 11.00AM Shamrocks v Quay Celtic Fatima 12.30PM

U16 Shield Semi-Final Ardee Celtic/Redeemer Celtic v Quay Celtic TBC

U16 Plate Ardee Celtic/Redeemer Celtic v Rockville TBC

Wednesday July 20

U16 Plate Semi-Final Termonfeckin Celtic/Bellurgan Utd v Ardee Celtic/Redeemer Celtic/Rockville TBC 7.15PM

Related posts

SSE AIRTRICITY NATIONAL UNDER 19 LEAGUE

Eamon Scott

QUIZ 12- THE ANSWERS ARE HERE!

Eamon Scott

Silver Fox Kelly nets decider as Summa Cup holders Carbury retain CFA title

Eamon Scott