fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDUNDALK SCHOOLBOYSFIXTURESLATEST NEWSLatest News Homepage

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE

RESULTS

Dundalk Credit Union U13 Premier Quay Olympic 0 Walshestown 2 Shamrocks 3 Quay Celtic 1 Redeemer Celtic 2 Rock Celtic 1

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Bay Celtic 0 Ardee Celtic 6

Dundalk Credit Union U12 Premier Ardee Celtic 3 Bellurgan Utd 1 Woodview Celtic 3 Glenmuir Utd 0 Shamrocks Celtic 0 Redeemer Celtic 1 Quay Celtic 3 Woodview Celtic Blue 0 Glenmuir Utd 2 Bellurgan Utd 3 Woodview Celtic Blue 0 Woodview Celtic 6 Redeemer Celtic 3 Quay Celtic 0

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Ardee Utd 0 Walshestown 3 Rock Celtic 6 Bellurgan Celtic 2 Bay Utd 4 Dromin Utd Blue 4 Muirhevnamor 0 Dromin Utd Blue 2 Bellurgan Celtic 0 Bay Utd 6 Walshestown 1 Rock Celtic 6 Woodview Celtic White 0 Ardee Utd 3

Dundalk Credit Union U12 Division 2 Ardee Rovers 3 Bay Celtic 0 Shamrocks Utd 6 Dromin Utd White 1 Bellurgan Athletic 3 Rockville 4 Dromin Utd White 2 Ardee Rovers 0 Glenmuir Celtic 4 Shamrocks Utd 6 Rockville 0 Blayney Academy White 6 Quay Olympic 2 Bellurgan Athletic 5

DUNDALK CREDIT UNION SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES

Tuesday 14 June

Dundalk Credit Union U12 Premier Woodview Celtic Blue v Bellurgan Utd Muirhevnamor AWP 6.15PM Woodview Celtic v Ardee Celtic Muirhevnamor AWP 7.20PM

Dundalk Credit Union U12 Division 2 Bay Celtic v Shamrocks Utd Rock Road 7.15PM

Thursday 16 June

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Woodview Celtic White v Muirhevnamor Muirhevnamor AWP 7.00PM

Dundalk Credit Union U13 Division 1 St Dominic’s v Dromin Juveniles Friary Field 7.15PM Bellurgan Utd v Rockville Flynn Park 7.15PM

Saturday 18 June

Dundalk Credit Union U9 Tigers Bay Celtic v Quay Olympic Rock Road 11.00AM Rock Celtic White v Bellurgan Bandits Sandy Lane 12.30PM St Dominic’s v Glenmuir Utd Friary Field 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Panthers Rock Celtic Stripes v Ardee Celtic Sandy Lane 1.20PM Muirhevnamor Blue v Glenmuir Celtic Muirhevnamor AWP 10.00AM Rock Celtic Red v Woodview Celtic Sandy Lane 2.00PM Bay Utd v Bellurgan Blades Rock Road 11.00AM

Dundalk Credit Union U9 Lions Quay Celtic v Bay Athletic Army Pitch 11.00AM Bellurgan Cubs v Muirhevnamor White Flynn Park 12.30PM Dromin Juveniles v Redeemer Celtic Dromin 2.00PM

Dundalk Credit Union U11 Seals Walshestown v Quay Celtic Walshestown 9.45AM Glenmuir Utd v Ardee Celtic Red Glenmuir Park 9.45AM Woodview Celtic v Bellurgan Blades Muirhevnamor AWP 9.45AM

Dundalk Credit Union U11 Otters Quay Olympic v Ardee Celtic Blue Clancy Park 9.45AM Bellurgan Bandits v Rock Celtic White Flynn Park 9.45AM Shamrocks v Muirhevnamor Fatima 9.45AM

Dundalk Credit Union U11 Dolphins Rock Celtic Stripes v Redeemer Celtic Sandy Lane 9.45AM Bay Utd v St Dominic’s Rock Road 9.45AM Dromin Juveniles v Bellurgan Cubs Dromin 9.45AM

Dundalk Credit Union U13 Premier Walshestown v Rock Celtic Walshestown 11.00AM Redeemer Celtic v Shamrocks Gorman Park 11.30PM Quay Celtic v Quay Olympic Clancy Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Muirhevnamor v Rockville Muirhevnamor Grass 11.00AM Glenmuir Utd v St Dominic’s Glenmuir Park 11.00AM Dromin Juveniles v Bay Celtic Dromin 11.00AM Ardee Celtic v Bellurgan Utd Town Parks 11.00AM

Sunday 19 June

Dundalk Credit Union U8 Terriers Rock Celtic White v Redeemer Utd Sandy Lane 2.00PM Bellurgan Bandits v Muirhevnamor Blue Flynn Park 2.00PM Ardee Celtic v Woodview Celtic Town Parks 2.00PM

Dundalk Credit Union U8 Spaniels Bay Utd v Shamrocks Rock Road 11.00AM Redeemer Celtic v Rock Celtic Red Gorman Park 2.00PM Quay Celtic v Bellurgan Blades Army Pitch 2.00PM

Dundalk Credit Union U8 Setters St Dominic’s v Glenmuir Utd Friary Field 2.00PM Muirhevnamor White v Dromin Juveniles Muirhevnamor AWP 11.00AM

Dundalk Credit Union U10 Hawks Shamrocks v Quay Celtic Fatima 9.45AM Bay Celtic v Rock Celtic Red Rock Road 9.45AM Glenmuir Utd v Ardee Celtic Blue Glenmuir Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U10 Falcons Quay Athletic v Rock Celtic White Clancy Park 9.45AM Bay Utd v Muirhevnamor Rock Road 9.45AM Dromin Juveniles v Bellurgan Blades Dromin 9.45AM Shamrocks Utd v Glenmuir Celtic Fatima 11.00AM

Dundalk Credit Union U10 Eagles Ardee Celtic Red v Bellurgan Bears Town Parks 9.45AM Rock Celtic Stripes v Quay Olympic Sandy Lane 9.45AM Redeemer Celtic v Bellurgan Cubs Gorman Park 9.45AM

Dundalk Credit Union U12 Premier Shamrocks Celtic v Bellurgan Utd Fatima 12.30PM Quay Celtic v Ardee Celtic Clancy Park 11.00AM Woodview Celtic v Redeemer Celtic Muirhevnamor AWP 9.45AM Glenmuir Utd v Woodview Celtic Blue Glenmuir Park 11.00AM

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Ardee Utd v Muirhevnamor Town Parks 9.45AM Rock Celtic v Woodview Celtic White Sandy Lane 11.00AM Bay Utd v Walshestown Rock Road 11.00AM Dromin Utd Blue v Bellurgan Celtic Dromin 11.00AM

Dundalk Credit Union U12 Division 2 Blayney Academy White v Quay Olympic Beach Hill 11.00AM Shamrocks Utd v Rockville Fatima 2.15PM Ardee Rovers v Glenmuir Celtic Town Parks 11.00AM Bay Celtic v Dromin Utd White Rock Road 12.30PM

Dundalk Credit Union U14 Premier Ardee Utd v Woodview Celtic Town Parks 12.30PM Ardee Celtic v Dromin Juveniles Town Parks 2.15PM Bellurgan Utd v Quay Celtic Flynn Park 10.45AM

Dundalk Credit Union U14 Division 1 Quay Olympic v Rockville Clancy Park 12.30PM Bay Utd v Muirhevnamor Rock Road 1.00PM Glenmuir Utd v Bellurgan Celtic Glenmuir Park 12.30PM

Tuesday 21 June

Dundalk Credit Union U12 Division 1 Woodview Celtic White v Bellurgan Celtic Muirhevnamor AWP 7.00PM

Dundalk Credit Union U13 Premier Shamrocks v Redeemer Celtic Fatima 7.15PM

Dundalk Credit Union U13 Division 1 Muirhevnamor v Glenmuir Utd Muirhevnamor Grass 7.15PM

Related posts

LEINSTER SENIOR LEAGUE – RESULTS

Eamon Scott

Wexford Football League Results + FIXTURES

Eamon Scott

Extra.ie FAI Cup Quarter-Final Draw

Eamon Scott