fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDDSLLatest News Homepage

DDSL FIXTURES – SUN – U12 / U13

SUNDAY MAY 19 (10.30AM)

12 Sun 1:
Castleknock Celtic v St Kevin’s Boys, Porterstown Park;
Raheny Utd v Portmarnock AFC, No16 St Anne’s Pk, Referee: Hunter Brendan;
Mount Merrion v Lourdes Celtic, Deer Park, Referee: O’Neill Chris;
Leixlip Utd v Larkview FC, Leixlip Amm Centre, Referee: Hayden Barry;
Home Farm, Idle;
Esker Celtic v Drumcondra FC, Hermitage Park, Referee: Bilei Rocky
12 Sun 2:
Ardmore Rovers v St John Bosco, St Killian’s, Bray, Referee: Traem Alexander;
St Kevin’s Boys v Lakelands FC, Ellenfield;
Lucan Utd v Crumlin Utd, Dodsboro, Referee: McGuiness Tommy;
Knocklyon Utd, Idle;
Kinsealy Utd v Peamount Utd, Kinsealy Court Est, Referee: Carberry Leanne;
Greystones Utd v Wayside Celtic, Woodlands;
Cambridge Boys v St Paul’s Artane, Ringsend Park, Referee: Quinn Thomas;
Terenure Rangers v Cabinteely FC, Beechfield, Referee: Blake Noel
12 Sun 3:
Terenure Rangers v Mount Merrion, Beechfield, Referee: Barry Kevin;
Shankill FC v Raheny Utd, Shanganagh Park, Referee: Wills David;
Lakelands FC v Swords Celtic, Balally Hill, Referee: Brien Flann;
Kilnamanagh AFC v Transport Iveagh (SD), Ring Road Tallaght;
Esker Celtic v Templeogue Utd, Hermitage Park;
Broadford Rovers v Killegland AFC, Broadford Park
12 Sun 4:
Castleknock Celtic v AFC Utd, Porterstown Park, Referee: Quigley Dominic;
Knocklyon Utd v Blue Magic, Ballycullen Park, Referee: Deehan Eamonn;
Booth Road Celtic v Ballyoulster Utd, Corkagh Park, Referee: Thompson Mark;
Verona FC v Dundrum FC, Coolmine Pk, 11.30, Referee: Byrne Willie;
Leixlip Utd v Killegland Fc, Leixlip Amm Centre, 11.45, Referee: Hayden Barry;
Ardmore Rovers v Clontarf FC, St Killian’s, Bray, 11.45, Referee: Traem Alexander;
Drumcondra FC v Palmerstown FC, Clonturk Park, 12.45, Referee: Poutch Derek
12 Sun 5:
Firhouse Carmel v Knocklyon Utd, Firhouse CC, Referee: Brennan Tim;
Greenhill’s Boys v St Joseph’s Boys, Greenhills Park, Referee: Delaney John;
Glasnevin FC v Howth Celtic, Albert Col, Referee: Stanley Thomas;
St Malachys v Portrane Athletic, Springdale Road;
Terenure Rangers v Lakelands FC, Beechfield, Referee: Blake Noel;
Leicester Celtic v Wayside Celtic, Loreto Park;
Kinsealy Utd v Clontarf FC, Kinsealy Court Est, 12.30, Referee: Carberry Leanne
12 Sun 6:
Raheny Utd v St Paul’s Artane, No16 St Anne’s Pk;
St Francis v Terenure Rangers, Baldonnel, Referee: Nolan Karl;
Lucan Utd, Idle;
Trinity Donaghmede v St Kevin’s Boys, Fr Collins Park;
Tallaght Town v Sacred Heart, Andy Moore Pk Tallaght;
Larkview FC v Corduff FC, Whelan Park, 11.30, Referee: O’Dowd Aaron;
Cambridge Boys v Park Celtic, Ringsend Park, 11.45, Referee: Quinn Thomas
12 Sun 7:
St.Maelruans Fc v Clondalkin Celtic, Bancroft Park;
Park Celtic v Lakelands FC, St Laurances College;
Palmerstown FC v Portmarnock AFC, Glenaulin Park;
Killegland AFC v Sheriff YC, The Ward;
Howth Celtic v Castleknock Celtic, Celtic Park;
Templeogue Utd v Kinsealy Utd, Tymon Park, 11.30, Referee: Daly Ned
12 Sun 8:
St Paul’s Artane v Portrane Athletic, Lein Road;
Marks Celtic v Dundrum FC, Kinsealy Court Est;
Castleknock Celtic v Park Celtic, Porterstown Park;
Drumcondra FC v Ballymun Utd, Clonturk Park, 11.30, Referee: Poutch Derek;
Mount Merrion v Cambridge Boys, Deer Park, 11.45, Referee: O’Neill Chris;
Shankill FC v Tallaght Town, Shanganagh Park, 11.45, Referee: Wills David
13 Sun 1:
St Kevin’s Boys v Knocklyon Utd, Ellenfield, 11.0;
Dalkey Utd, Idle;
St Mochta’s v Granada FC, Porterstown Road, 11.30, Referee: Rowan Martin;
Raheny Utd v Mount Merrion, No16 St Anne’s Pk, 11.45, Referee: Hunter Brendan;
Terenure Rangers v Swords Celtic, Bushy Park, 1pm, Referee: Barry Kevin
13 Sun 2:
Belmont FC A (SD) v Clontarf FC, Herbert Park, Referee: Byrne Noel;
Home Farm v Terenure Rangers, Mobhi Rd;
Crumlin Utd, Idle;
Castleknock Celtic v Greystones Utd, Porterstown Park, 11.45, Referee: Quigley Dominic;
St John Bosco v Beechwood FC A (SD), Benmadigan Road, 1pm, Referee: Smith John;
Ardmore Rovers v Cabinteely FC, Ballywaltrim, 1pm, Referee: Traem Alexander
13 Sun 3:
Park Celtic v Dundrum FC, Meadowvale, 11.0, Referee: Ray Jason;
Lucan Utd v Shankill FC, Dodsboro, 11.0, Referee: Kavanagh Andy;
St Kevin’s Boys v Terenure Rangers, Ellenfield Park, 11.0;
Marks Celtic v Glebe North FC, Butler Park, 11.0, Referee: TBA;
Greenhill’s Boys v Templeogue Utd, Greenhills Park, 11.45, Referee: Delaney John;
Raheny Utd v Kilnamanagh AFC, No16 St Anne’s Pk, 1pm, Referee: Hunter Brendan;
Leixlip Utd v Aungier Celtic, Leixlip Amm Centre, 1pm, Referee: Hayden Barry
13 Sun 4:
Clontarf FC v Leicester Celtic, St Anne’s Park, Referee: Rake David;
Mount Merrion v Booth Road Celtic, UCD, Nova, 11.0;
Portrane Athletic v Finglas Celtic, Portrane Road, 11.0;
Parkvale FC (SD) v Palmerstown FC, Rockbrook Pk School, 11.0, Referee: Cross David;
Glasnevin FC v Terenure Rangers, Albert Col, 11.45, Referee: Stanley Thomas;
Marks Celtic v Beechwood FC B (SD), Butler Park, 12.30, Referee: TBA;
Lucan Utd v Dundrum FC, Dodsboro, 12.30, Referee: Kavanagh Andy
13 Sun 5:
Knocklyon Utd v Booth Road Celtic, Delaford Park, 11.0, Referee: Giriks Arturs;
Terenure Rangers v Hartstown Huntstown, Bushy Park, 11.0, Referee: Nason Daniel;
Cabinteely FC v Raheny Utd, Kilboggit Park, 11.0;
Lakelands FC v Ardmore Rovers, Balally Hill, 1pm, Referee: Brien Flann

Related posts

Wexford Football League Fixtures

Eamon Scott

ATHLETIC UNION LEAGUE

Eamon Scott

COLLEGES AND UNIVERSITIES LEAGUE

Eamon Scott