fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDDSLFIXTURESLatest News Homepage

DDSL FIXTURES – PAGE 4

Print View

Sun 7th April
8 Sun Red   
Raheny UtdPortmarnock AFCNo16 St Anne’s Pk10:30
St Joseph’s BoysShamrock RoversPearse Park10:30
Peamount UtdMount MerrionGreenogue10:30
Belvedere FCSt Kevin’s BoysClontarf A/W10:30
Killester /Donnycarney fcFinglas UtdMaypark10:30
Malahide UtdKnocklyon UtdGannon Park10:30
Cabinteely FCBroadford RoversKilboggit Park10:30
8 Sun Blue   
Cherry OrchardPhoenix FCThe Lawns10:30
Broadford RoversVerona FCBroadford Park10:30
Lusk UtdTempleogue UtdRathmore Rd Lusk10:30
Home FarmShankill FCVEC Whitehall,10:30
Raheny UtdCambridge BoysNo16 St Anne’s Pk10:30
St FrancisCrumlin UtdBaldonnel10:30
Terenure RangersKilnamanagh AFCBushy Park10:30
Park CelticPalmerstown FCCabinteely Park10:30
8 Sun Yellow   
Templeogue UtdLakelands FCTymon Park10:30
Mount MerrionVerona FCDeer Park10:30
Broadford RoversCabinteely FCBroadford Park10:30
Ballybrack FCCambridge FCCoolevin10:30
Ardmore Roversidle10:30
8 Sun Orange   
St Paul’s ArtaneBallyoulster UtdRibh Rd10:30
St Mochta’sKillegland AFCPorterstown Road10:30
St John VianneyRaheny UtdKilmore Drive10:30
Clontarf FCSwords ManorSt Paul’s College10:30
8 Sun Brown   
Templeogue Utdidle10:30
Parkvale FCLakelands FCRockbrook Pk School10:30
Knocklyon UtdLourdes CelticBallycullen Park10:30
Kilnamanagh AFCTerenure RangersRing Road Tallaght10:30
8 Sun Grey   
Templeogue UtdBroadford RoversTymon Park10:30
Lakelands FCLarkview FCSt Tiernan’s Comm Sch,10:30
Blessington AFCDundrum FCCross Chapel, Wicklow10:30
8 Sun Emerald   
St MalachysMarino FCSpringdale Road10:30
Kinsealy UtdPortmarnock AFCKinsealy Court Est10:30
Clontarf FCGlasnevin FCSt Paul’s College10:30
Killester Utd/donnycarneyFinglas UtdMaypark10:30
8 Sun Green   
Shankill FCBlessington AFCShanganagh Park10:30
Park CelticLakelands FCCabinteely Park10:30
Celbridge TownMourne CelticSt Patrick’s Pk10:30
Brookfield Celtic SDTallaght Town SDJobstown Park10:30
8 Sun Navy   
Castleknock CelticGlasnevin FCPorterstown Park10:30
Corduff FCAyrfield UtdCorduff Park10:30
idleDrumcondra AFC10:30
Finglas CelticClontarf FCKilshane Road10:30
Portmarnock AFCKillegland AFCPaddy’s Hill10:30
St John VianneyMid SuttonKilmore Drive10:30
Trinity DonaghmedeSheriff YCFr Collins Park10:30
Marino FCSwords CelticCroyden Gardens10:30
8 Sun Silver   
Newlands/Castle PkRailway Union FC SDMoyle Pk College Clondalkin10:30
Terenure RangersCabinteely FCBushy Park10:30
Jobstown CelticSacred HeartJobstown Park10:30
Dundrum FCEsker CelticMeadowbrook10:30
Granada FC SDArdmore RoversHolly Park, Blackrock10:30
Sun 7th April
9 Sun Red   
Belvedere FCSt Joseph’s BoysClontarf A/W11:30
Cabinteely FCSt MochtasKilboggit Park11:30
Cambridge BoysMalahide UtdRingsend Park11:30
Shamrock RoversKilnamanagh AFCRoadstone S&S Club11:30
Home FarmPortmarnock AFCVEC Whitehall,11:30
Shelbourne AcademyArdmore RoversAUL Complex11:30
St Kevin’s BoysBroadford RoversWards Cross11:30
Peamount UtdClontarf FCGreenogue11:30
9 Sun Blue   
Cherry OrchardSt FrancisThe Lawns11:30
Glasnevin FCSwords CelticAlbert Col11:30
Mount MerrionTerenure RangersDeer Park11:30
Templeogue UtdPortmarnock AFCTymon Park11:30
Raheny UtdKnocklyon UtdNo16 St Anne’s Pk11:30
St MochtasNewbridge TownPorterstown Road11:30
Phoenix FCClondalkin CelticMartin Savage Park11:30
9 Sun Yellow   
St Kevin’s BoysSt MochtasWards Cross11:30
Verona FCPhoenix FCCoolmine Pk11:30
St Ita’s AFCSwords ManorBallymastone, Portrane Rd11:30
Portmarnock AFCMarino FCPaddy’s Hill11:30
Raheny UtdCastleknock CelticNo16 St Anne’s Pk11:30
9 Sun Orange   
Knocklyon UtdCabinteely FCBallycullen Park11:30
Shelbourne AcademyMount MerrionAUL Complex11:30
Larkview FCFirhouse CarmelWhelan Park11:30
Terenure RangersShankill FCBushy Park11:30
Esker Celticidle11:30
Dundrum FCLakelands FCMeadowbrook11:30
Broadford RoversSt Joseph’s BoysBroadford Park11:30
9 Sun Brown   
Raheny UtdKinsealy UtdNo16 St Anne’s Pk11:30
idleBlue Magic11:30
Clontarf FCSt Paul’s ArtaneSt Paul’s College11:30
Swords celticNewbridge TownBalheary Swords11:30
9 Sun Grey   
Tallaght Town SD 1stKnocklyon UtdAndy Moore Pk Tallaght11:30
Mourne Celticidle11:30
Jobstown CelticTempleogue UtdJobstown Park11:30
Broadford RoversPark CelticBroadford Park11:30
9 Sun Emerald    
Portrane AthleticTolka RoversPortrane Road11:30
Verona FCSwords CelticCoolmine Pk11:30
Portmarnock AFCidle11:30
Killegland AFCHowth CelticSt Mary’s Asbourne11:30
Lusk UtdDingle UtdRathmore Rd Lusk11:30
9 Sun Green   
Ardmore RoversParkvale FCSt Killian’s School01:00
Tallaght Town sd 2ndKnocklyon UtdAndy Moore Pk Tallaght11:30
Mount MerrionAFC UtdDeer Park11:30
Lakelands FCKilnamanagh AFCSt Tiernan’s Comm Sch,11:30
9 Sun Navy   
Crumlin UtdDundrum FCWillie Pearse Park11:30
Newlands/Castle PkTerenure RangersMoyle Pk College Clondalkin11:30
Brookfield Celtic SDLakelands FCJobstown Park11:30
Cabinteely FCidle11:30
Celbridge TownGranada FC SDSt Patrick’s Park11:30
9 Sun Silver   
Kinsealy UtdFinglas CelticWaterside Pitches, Kinsealy11:30
Balrothery FCAyrfield utdBalrothery Park11:30
St MochtasRaheny UtdPorterstown Road11:30
Sun 7th April
10 Sun A   
St Kevin’s BoysPortmarnock AFCShanowen Road10:30
Cabinteely FCSt Joseph’s BoysKilboggit Park10:30
Crumlin UtdTempleogue UtdWillie Pearse Park10:30
St FrancisHome FarmBaldonnel10:30
Shamrock RoversCherry OrchardRoadstone S&S Club10:30
Ardmore RoversShelbourne AcademySt Killian’s, Bray10:30
Lourdes CelticBelvedere FCSundrive Park10:30
10 Sun C   
Swords CelticCambridge BoysBalheary Swords10:30
Crumlin UtdVerona FCWillie Pearse Park10:30
Drogheda BoysKillester UtdMarley’s Lane, Drogheda, local10:30
IDLELourdes Celtic10:30
Larkview FCEsker CelticWhelan Park10:30
Sacred HeartBallybrack FCKillinarden Hill10:30
Broadford RoversStella MarisBroadford Park10:30
Raheny UtdKillegland AFCNo16 St Anne’s Pk10:30
10 Sun C1   
Lucan UtdKillegland AFCDodsboro10:30
Malahide UtdLakelands FCGannon Park10:30
Kinsealy UtdCastleknock CelticWaterside Pitches, Kinsealy10:30
Verona FCMarks CelticCoolmine Pk10:30
IDLETempleogue Utd10:30
Peamount UtdLusk UtdGreenogue10:30
10 Sun D   
Knocklyon UtdDrumcondra FCBallycullen Park10:30
Dingle UtdSwords ManorJohn Paul Park10:30
Terenure RangersPortrane AthleticBushy Park10:30
Raheny UtdLusk UtdNo16 St Anne’s Pk10:30
Newbridge TownKnockmitten UtdStation Rd, Newbridge10:30
Larkview FCIDLE10:30
Dundrum FCArdmore RoversMeadowbrook10:30
10 Sun D1   
Glebe North FCKilbarrack UtdOld Market Green10:30
Killegland AFCIDLE10:30
Leixlip UtdPortmarnock AFCLeixlip Amm Centre10:30
Ardmore RoversCorduff FCSt Killian’s, Bray10:30
Swords CelticTrinity DonaghmedeBalheary Swords10:30
Dundrum FCClontarf FCMeadowbrook10:30
St Marys BoysMount MerrionMoreen Park10:30
10 Sun E   
IDLEPortmarnock AFC10:30
Verona FCRaheny UtdCoolmine Pk10:30
Portrane AthleticPalmerstown FCPortrane Road10:30
Park CelticMarks CelticCabinteely Park10:30
Mount MerrionLakelands FCDeer Park10:30
Marino FCBalrothery FCCroyden Gardens10:30
Kinsealy UtdTerenure RangersKinsealy Court Est10:30
10 Sun E1   
Broadford RoversSt John VianneyBroadford Park10:30
St Joseph’s BoysMid SuttonPearse Park10:30
Railway Union SDJobstown CelticPark Avenue10:30
Kilnamanagh AFCDrumcondra FCRing Road Tallaght10:30
Granada FC SDCabinteely FCHolly Park, Blackrock10:30
Dingle UtdSwords CelticJohn Paul Park10:30
10 Sun F   
Tallaght Town SDIDLE10:30
Glasnevin FCNewlands/Castle Pk10:30
Howth CelticRailway Union SDCeltic Park10:30
Marks CelticDundrum FCButler Park10:30
Park CelticGranada FC SDSt Laurances College10:30
Broadford RoversLeicester CelticBroadford Park10:30
Lakelands FCBelmont FC SDBalally Hill10:30

Related posts

St Pats cruise to U17 SSE Airtricity title as McCormack leads goals charge

Eamon Scott

EA SPORTS WOMEN’S NATIONAL UNDERAGE LEAGUES

Eamon Scott

Ireland Under-17s start qualification with 6-0 win over Andorra

Eamon Scott