fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageDDSLFIXTURESLatest News Homepage

DDSL FIXTURES – JUNE 8 – PAGE 2

Saturday 8th June 2019
10 Sat A (KO 10.30 unless stated):
Cherry Orchard v Leicester Celtic, Elmdale Cresent;
St Mochta’s v Esker Celtic, Porterstown Road;
Shamrock Rovers v Belvedere FC, Roadstone S&S Club;
Malahide Utd v St Kevin’s Boys, Gannon Park;
Leixlip Utd v Palmerstown FC, Leixlip Amm Centre;
Home Farm v Lucan Utd, VEC Whitehall,
10 Sat A1 (KO 10.30 unless stated):
Corduff FC v Dalkey Utd, Corduff Park;
Ballyoulster Utd v Mount Merrion, Loughlinstown Road;
Terenure Rangers v St Joseph’s Boys, Bushy Park;
St John Bosco v St Kevin’s Boys, Benmadigan Road;
Peamount Utd v Castleknock Celtic, Greenogue;
Greystones Utd v Arklow Town, Woodlands;
Cherry Orchard v Shelbourne Academy, Elmdale Cresent
10 Sat B (KO 10.30 unless stated):
Hartstown Huntstown v Portmarnock AFC, Hartstown Park;
Home Farm v Crumlin Utd, VEC Whitehall;
Wayside Celtic v Glebe North FC, Jackson Park;
Greystones Utd v Phoenix FC, Woodlands;
Dalkey Utd, Idle;
Newbridge Town v Collinstown FC, Station Rd, Newbridge;
Castleknock Celtic v Knocklyon Utd, Porterstown Park;
Firhouse Carmel v St Kevin’s Boys, Firhouse CC
10 Sat B1 (KO 10.30 unless stated):
Corduff FC v Belvedere FC, Corduff Park;
Leixlip Utd v Rathcoole Boys, Leixlip Amm Centre;
Mount Merrion v Leicester Celtic, Deer Park;
Blessington AFC v Broadford Rovers, Cross Chapel, Wicklow;
St Francis v Lourdes Celtic, Baldonnel;
Ballymun Utd v Clondalkin Celtic, Ballymun Soc Complex;
Mount Merrion v St Mochta’s, Deer Park
10 Sat C (KO 10.30 unless stated):
Ballyoulster Utd v Finglas United, Loughlinstown Road;
Templeogue Utd v Shankill FC, Tymon Park;
Newbridge Town v Lucan Utd, Station Rd, Newbridge;
Manortown Utd v Peamount Utd, Greentrees Park;
Leixlip Utd v Hartstown Huntstown, Leixlip Amm Centre;
Killester/Donnycarney FC v Lourdes Celtic, Maypark;
Castleknock Celtic v Greystones Utd, Porterstown Park
10 Sat C1 (KO 10.30 unless stated):
Dalkey Utd v Ardmore Rovers, Hyde Park;
Finglas Celtic v Cabinteely FC, Kilshane Road;
Celbridge Town, Idle;
Castleknock Celtic v St Joseph’s Boys, Porterstown Park;
St Mochta’s v Granada FC, Porterstown Road;
Belmont FC v Lourdes Celtic, Herbert Park;
Mount Merrion v Drumcondra AFC, Deer Park
10 Sat D (KO 10.30 unless stated):
Collinstown FC v Cherry Orchard, Collinstown Park;
Ballymun Utd v Terenure Rangers, Ballymun Soc Complex;
Wayside Celtic v Belmont FC, Jackson Park;
Templeogue Utd v Sacred Heart, VEC Terenure;
Leicester Celtic, Idle;
Knocklyon Utd v Newbridge Town, Ballycullen Park;
Clontarf FC v Drumcondra FC, St Anne’s Park
10 Sat D1 (KO 10.30 unless stated):
Beechwood FC SD v Wayside Celtic, Herbert Park;
Tolka Rovers v Ballyfermot Utd, Johnstown Park;
Shankill FC v Granada FC SD, Shanganagh Park;
Liffey Valley Rangers SD v Clontarf FC, Ballyogan Park;
Tallaght Town FC, Idle;
Donnybrook FC v Portmarnock AFC, Herbert Park
10 Sat E (KO 10.30 unless stated):
Firhouse Carmel v Broadford Rovers, Firhouse CC;
Harold’s Cross SD v Celbridge Town, Rosary Park;
Castleknock Celtic v Ballyowen Celtic SD, Porterstown Park;
Blessington AFC SD v Orchard Celtic, Cross Chapel, Wicklow;
Granada FC SD v Leicester Celtic, Holly Park, Blackrock;
Ardmore Rovers v Kingswood FC SD, Ballywaltrim
10 Sat E1 (KO 10.30 unless stated):
Beechwood FC SD v Peamount Utd, Herbert Park;
Verona FC v Hartstown Huntstown, Coolmine Pk;
St Marys Boys v Dalkey Utd SD, Moreen Park;
Belmont FC SD, Idle;
Granada FC SD v Beech Park SD, Holly Park, Blackrock;
Castleknock Celtic v Templeogue Utd, Porterstown Park
10 Sat F (KO 10.30 unless stated):
Beechwood FC SD v Belmont FC SD, Herbert Park;
Wayside Celtic v Arthur Griffith Park SD, Jackson Park;
Rathcoole Boys v Rosemount Mulvey, Frank Cox Park;
Lucan Utd v Parkvale FC, Dodsboro;
Dalkey Utd SD v Granada FC SD, Hyde Park;
Brookfield Celtic SD v Clondalkin Celtic, Jobstown Park

Related posts

MIDLANDS SCHOOLBOYS LEAGUE – RESULTS

Eamon Scott

NDSL 11-A-SIDE FIXTURES

Eamon Scott

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE – FIXTURES

Eamon Scott