All Fixtures Homepage LATEST NEWS MUNSTER SENIOR LEAGUE

BEAMISH MUNSTER SENIOR LEAGUE – FIXTURES

FRIDAY 14 FEBRUARY

MUNSTER SENIOR CUP QUARTER FINAL

Carrigaline Utd  v  Cobh Ramblers, Ballea Park, 7.45pm  (J.Mannix, M.O.Connell, A.McDonagh)

BEAMISH STOUT SENIOR CUP 1ST ROUND

Mayfield Utd  v  Carrigtwohill Utd, Mayfield Park, 7.45pm  (J.Hennessy)

Kilworth Celtic  v  Rockmount, Mayfield Community School, 7.30pm  (TBC)

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

St Mary’s  v  Ringmahon Rgs, St Mary’s Park, 7.30pm  (D.Deady, D.Coleman, C.Sheehan)

BEAMISH STOUT SENIOR 2nd DIVISION

Youghal Utd  v  Lakewood Ath, Adrath Park, 7.30pm  (K.Callanan)

BEAMISH STOUT JUNIOR SUPER CUP 1ST ROUND

Passage  v  Carrigtwohill Utd, Rockenham Park, 7.30pm  (V.Coonan)

SATURDAY 15 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR CUP 1ST ROUND

Leeside  v  Midleton, Leeside Park, 2pm  (M.O.Connell)

Douglas Hall  v  Avondale, Moneygourney, 2pm  (A.McDonagh)

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Cobh Wanderers  v  U.C.C. Old Church Park, 2pm  (C.Sheehan, G.Kelly, E.McNally)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Bandon  v  Park Utd, Town Park, 2pm  (D.Fogarty)

BEAMISH STOUT JUNIOR SUPER CUP  2ND ROUND

Mayfield Utd  v  Crosshaven, Mayfield Park, 2pm  (D.Deady)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Ringmahon Rgs B  v  Youghal Utd, Ringmahon Park, 2pm  (P.Braganza)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Carrigaline Utd A  v  U.C.C. Academicals, Ballea Park, 7pm  (P.Braganza)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Carrigaline Utd B  v  Avondale Utd A, Ballea Park, 3pm  (J.Mannix)

SUNDAY 16 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR CUP 1ST ROUND

College Corinthians  v  Kinsale, Castletreasure, 10.45am  (G.Kelly)

BEAMISH STOUT SENIOR 2nd DIVISION

Wilton Utd  v  Riverstown, Pat Bowdren Park, 10.45am  (E.McNally)

MUNSTER JUNIOR CUP 5th ROUND

Abbeyfeale Utd  v  Wilton Utd, Riverside Park, 2pm  (LDL)

BEAMISH STOUT JUNIOR SUPER CUP 1ST ROUND

Tramore Ath  v  Midleton, Tramore Park, 10.45am  (T.Goggin)

Cobh Wanderers  v  Glasheen  Old Church Park, 10.45am  (C.Sheehan)

BEAMISH STOUT JUNIOR SUPER CUP 2ND ROUND

Ballinhassig  v  Everton, Gortnaglougha, 10.45am  (J.Mannix)

Mallow Utd  v  Douglas Hall, Town Park, 10.45am  (D.Deady)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

College Corinthians  v  Leeds, Castletreasure, 10.45am  (A.McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

U.C.C.  v  Everton Utd, The Farm, 10.45am  (G.Dolan)

Park Utd  v  Fermoy, Brigown Park, 10.45am  (J.Hennessy)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Kilreen Celtic  v  Bandon, Murphy’s Farm, 2pm  (M.O.Connell)

MONDAY 17 FEBRUARY

BEAMISH STOUT FLOODLIT SHEILD PRELIMINARY ROUND

Crofton Celtic  v  Wilton Utd, Mayfield Utd Astro, 7pm  (K.O.Sullivan)

BEAMISH STOUT FLOODLIT CUP PRELIMINARY ROUND

Mayfield Utd  v  Cobh Wanderers, Mayfield Utd Astro, 8pm  (K.O.Sullivan)

Ringmahon Rgs  v  Ballincollig, Mayfield Utd Astro, 9pm  (K.O.Sullivan)

TUESDAY 18 FEBRUARY

BEAMISH STOUT JUNIOR SUPER CUP 2ND ROUND

St Mary’s  v  Blarney Utd, St Mary’s Park, 7.30pm  (T.Goggin)

WEDNESDAY 19 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Castleview  v  Ballinhassig, O’Sullivan Park, 7.45pm  (V.Coonan)

FRIDAY 21 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Rockmount  v  St Mary’s, Rockmount Park, 7.45pm  (V.Coonan, D.Fogarty, J.Hennessy)

Carrigaline Utd  v  Cobh Wanderers, Ballea Park, 7.45pm  (D.Deady, K.Callanan, M.O.Connell)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Youghal Utd  v  Midleton, Adrath Park, 7.30pm  (T.Goggin)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Douglas Hall Ath  v  St Mary’s. Moneygourney, 7.45pm  (D.Coleman)

SATURDAY 22 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

U.C.C.  v  College Corinthians, The Mardyke, 11am  (E.McNally, A.McDonagh, G.Dolan)

Douglas Hall  v  Ringmahon Rgs, Moneygourney, 2pm  (K.Callanan, D.Deady, C.Braganza)

Avondale Utd  v  Midleton, Avondale Park, 3pm  (A.McDonagh, M.O.Connell, P.Braganza)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Leeside  v  Blarney Utd, Leeside Park, 3pm  (G.Dolan)

Kinsale  v  Everton, Madden Park, 2pm  (D.Coleman)

Bandon  v  Castleview, Town Park, 2pm  (J.Hennessy)

Leeds  v  Mayfield Utd, Leeds Park, 2pm  (D.Fogarty)

BEAMISH STOUT SENIOR 2nd DIVISION

Casement Celtic  v  Carrigtwohill Utd, Casement Park, 2pm  (G.Kelly)

Wilton Utd  v  Kilworth Celtic, Mayfield Utd Astro, 7pm  (K.O.Sullivan)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Crosshaven  v  Carrigaline Utd, Camden, 2pm  (J.Mannix)

SUNDAY 23 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR 2nd DIVISION

Fermoy  v  Youghal Utd, Carrig Park, 10.45am  (T.Goggin)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Avondale Utd  v  Leeds, Avondale Park, 10.45am  (E.McNally)

College Corinthians  v  Ringmahon Rgs, Castletreasure, 10.45am  (G.Dolan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Cobh Wanderers  v  U.C.C, Old Church Park, 10.45am  (J.Mannix)

Wilton Utd  v  Fermoy, Pat Bowdren Park, 10.45am  (G.Kelly

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Ballinhassig  v  Kilreen Celtic, Gortnaglougha, 10.45am  (J.Hennessy)

Tramore Ath  v  Bandon, Tramore Park, 10.45am  (A.McDonagh)

Mallow Utd  v  Lakewood Ath, Town Park, 10.45am  (M.O.Connell)

Glasheen  v  Carrigaline Utd, Murphy’s Farm, 10.45am  (D.Coleman)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Riverstown  v  Blarney Utd, G.A.C.A, 10.45am  (C.Braganza)

Carrigtwohill Utd  v  Mayfield Utd, Ballyadam Park, 10.45am  (K.O.Sullivan)

MONDAY 24 FEBRUARY

BEAMISH STOUT FLOODLIT SHEILD SEMI FINAL’S

Mayfield Utd  v  Cobh Wanderers, Mayfield Utd Astro, 8pm  (V.Coonan)

Ringmahon Rgs  v  Ballincollig, Mayfield Utd Astro, 9pm  (V.Coonan)

Related posts

Wexford Football League Fixtures

Eamon Scott

Ireland Under-15s pay the penalty in Dutch defeat in Pinatar Arena in Murcia

Eamon Scott

Statement by the Board of the Football Association of Ireland

Eamon Scott