fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage Latest News Homepage MUNSTER SENIOR LEAGUE

BEAMISH MUNSTER SENIOR LEAGUE

FRIDAY 31 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Carrigaline Utd  v  Rockmount, Ballea Park, 7.45pm  (D.Coleman, D.Fogarty, V.Coonan)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Rockmount  v  Everton, Rockmount Park, 7.45pm  (T.Goggin)

Douglas Hall  v  Leeds, Moneygourney, 7.45pm  (G.Dolan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Midleton  v  Fermoy, Knockgriffin Park, 7.30pm  (D.Deady)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

St Mary’s  v  Douglas Hall Ath, St Mary’s Park, 7.30pm  (C.Sheehan)

Blarney Utd  v  Avondale Utd, O’Shea Park, 7.30pm  (A.McDonagh)

SATURDAY 1 FEBRUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs  v  Cobh Wanderers, Ringmahon Park, 2pm  (E.McNally, J.Hennessy, C.Sheehan)

Avondale Utd  v  Douglas Hall, Avondale Park, 2pm  (D.Fogarty, G.Dolan, M.O.Connell)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Leeds  v  Blarney Utd, Leeds Park, 2pm  (K.Callanan)

Ballinhassig  v  Everton, Gortnaglougha, 2pm  (J.Mannix)

Leeside  v  Kinsale, Leeside Park, 2pm  (A.McDonagh)

Park Utd  v  Castleview, Brigown Park, 2pm  (G.Kelly)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Lakewood Ath  v  Wilton Utd, Ovens, 2pm  (D.Deady)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Carrigaline Utd  v  College Corinthians, Ballea Park, 7pm  (P.Braganza)

SUNDAY 2 FEBRUARY

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 4TH ROUND

Bonagee Utd  v  College Corinthians, Dry Arch Park, Bonagee, 12 noon  (USL)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Carrigtwohill Utd  v  Casement Celtic, Ballyadam Park, 10.45am  (E.McNally)

Fermoy  v  Kilworth Celtic, Carrig Park, 10.45am  (D.Fogarty)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs  v  Avondale Utd, Ringmahon Park, 10.45am  (V.Coonan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Wilton Utd  v  U.C.C, Pat Bowdren Park, 10.45am  (T.Goggin)

Cobh Wanderers  v  Everton Utd, Old Church Park, 10.45am  (G.Dolan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Tramore Ath  v  Carrigaline Utd A, Tramore Park, 10.45am  (J.Hennessy)

U.C.C. Academicals  v  Mallow Utd, The Farm, 10.45am  (M.O.Connell)

Kilreen Celtic  v  Glasheen, Murphy’s Farm, 2pm  (A.McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Riverstown  v  Corinthians Academicals, G.A.C.A. 10.45am  (D.Coleman)

MONDAY 3 FEBRUARY

BEAMISH STOUT FLOODLIT LEAGUE

Cobh Wanderers  v  Ringmahon Rgs, Mayfield Utd Astro, 7pm  (M.O.Connell)

Crofton Celtic  v  Leeds, Mayfield Utd Astro, 8pm  (D.Fogarty)

Rockmount  v  Douglas Hall, Mayfield Utd Astro, 9pm,  (D.Fogarty)

FRIDAY 24 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Mayfield Utd  v  Kinsale, Mayfield Park, 7.45pm  (A.McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Rockmount  v  Leeds, Rockmount Park, 7.45pm  (C.Sheehan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Passage  v  Ringmahon Rgs B, Rockenham Park, 7.30pm  (D.Deady)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Carrigaline Utd B  v  Riverstown, Ballea Park, 7.45pm  (T.Goggin)

Douglas Hall Ath  v  Avondale Utd A, Moneygourney, 7.30pm  (C.Braganza)

Blarney Utd  v  Carrigtwohill Utd, O’Shea Park, 7.30pm  (D.Fogarty)

SATURDAY 25 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Cobh Wanderers  v  Rockmount, Old Church Park, 2pm  (D.Deady, K.Callanan, C.Braganza)

College Corinthians  v  Douglas Hall, Castletreasure, 2pm  (E.McNally, M.O.Connell. G.Dolan)

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Leeds  v  Bandon, Leeds Park, 2pm  (A.McDonagh)

Ballinhassig  v  Blarney Utd, Gortnaglougha, 2pm  (D.Coleman)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Riverstown  v  Youghal Utd, G.A.C.A, 2pm  (D.Fogarty)

Casement Celtic  v  Fermoy, Casement Park, 2pm  (P.Braganza)

MUNSTER JUNIOR CUP 4TH ROUND

St Mary’s  v  St Michael’s, St Mary’s Park, 5pm  (C.Sheehan, D.Fogarty, A.McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Crosshaven  v  Avondale Utd A, Camden, 2pm  (D.Finnegan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Carrigaline Utd A  v  Ballinhassig, Ballea Park, 7pm  (K.Callanan)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2A

Mayfield Utd  v  Corinthians Academicals, Mayfield Park, 5pm  (M.O.Connell)

SUNDAY 26 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

U.C.C.  v  Midleton, The Farm, 10.45am  (D.Fogarty, D.Deady, C.Braganza)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Carrigtwohill Utd  v  Lakewood Ath, Ballyadam Park, 10.45am  (D.Coleman)

MUNSTER JUNIOR CUP 4TH ROUND

Wilton Utd  v  Lifford AFC, Pat Bowdren Park, 2pm  (M.O.Connell, T.Goggin, V.Coonan)

Drinagh Rgs  v  College Corinthians, Cannon Park, 2pm  (WCL)

Abbeyfeale  v  Carrigaline Utd, Riverside Park, 2pm  (LDL)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Leeside  v  Ringmahon Rgs, Leeside Park, 10.45am  (E.McNally)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Fermoy  v  U.C.C, Carrig Park, 10.45am  (G.Dolan)

Park Utd  v  Cobh Wanderers, Brigown Park, 10.45am  (C.Sheehan)

Everton Utd  v  Youghal Utd, Everton Park, 10.45am  (A.McDonagh)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Bandon  v  Mallow Utd, Town Park, 10.45am  (J.Hennessy)

Glasheen  v  Passage Utd, Murphy’s Farm, 10.45am  (K.Callanan)

Kilreen Celtic  v  Tramore Ath, Murphy’s Farm, 2pm  (C.Sheehan)

Lakewood Ath  v  U.C.C. Academicals, Ovens, 2pm  (D.Fogarty)

MONDAY 27 JANUARY

BEAMISH STOUT FLOODLIT LEAGUE

Mayfield Utd  v  St Mary’s, Mayfield Utd Astro, 7pm  (T.Goggin)

Douglas Hall  v  Ballincollig, Mayfield Utd Astro, 8pm  (J.Hennessy)

College Corinthians  v  Rockmount, Mayfield Utd Astro, 9pm,  (J.Hennessy)

TUESDAY 28 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

St Mary’s  v  Ringmahon Park, St Mary’s Park, 7.30pm  (K.Callanan, M.O.Connell, J.Hennessy)

WEDNESDAY 29 JANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR 1ST DIVISION

Castleview  v  Leeside, O’Sullivan Park, 7.45pm  (D.Deady)

Related posts

Huge response as Ireland U-21 tickets go on sale for Italy match

Eamon Scott

DDSL FIXTURES – PAGE 2

Eamon Scott

NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott