fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL RESULTS – APRIL MARCH 30

Striker Premier A:                                          

St Pauls Artane 0 Baldoyle United 0

First Ireland Premier B:                                                

Oliver Bond FC 3 Clontarf FC 1

Superior Racking Div 1 Sun:                                        

Valley Park United 3 Dublin Celtic FC 1

AUL Division 3 Sunday:                                

Lusk United 1 St Itas AFC 2, Cabra Celtic 4 Grange Woodbine 3

First Ireland Sen Sat:                                     

Buttercrust Utd 1 Valley Park United 2

Toplion Div 1 Sat:                                            

FC Hibernian 8 St Itas AFC 3, St Pauls Artane 2 Howth Celtic 1

FCG Div 2 Sat:                                   

Dingle United 6 Ely Woodlawn 1

AUL Division 3 Saturday:                                             

Mourne Celtic FC 4 Grange Woodbine 3, Aungier Celtic 3 Elm Mount FC 0

AUL Division 3A Saturday:                                          

Oliver Bond FC 2 Shanganagh Cliffs 2, Celtic Park 14 St Vincents Deaf 0, Carriglea FC 6 Bridge United 3, Enniskerry FC 0 Rivermeade FC 5

AUL Futsal Premier League:                                       

Puskas Hagi Futsal 9 Saints and Scholars 5

AUL Futsal 1St Div:                                         

Dublin City Futsal 0 Bohemian AFC 3, Blue Magic (2nd) 6 St Itas Futsal (Reserves) 1

Leinster Senior Cup                                       

Firhouse 1 Sheriff YC 2

AUL Frank Roe Cup                                        

Stamullen FC 2 SCV FC 3, Phoenix FC 4 Skryne Tara 0

ViberStore Cup Premier A                                          

Hardwicke FC 2 Real Transilvania 1, Usher Celtic 2 Kilmore Celtic FC 1

Paddy Cole Cup :                                             

Balscadden FC 4 Railway Union 1

Myles O’Neill Cup                                          

Hardwicke FC 0 East Wall Bessborough 2

AUL Jim Cullen Cup                                       

Kingswood Castle 2 KC United 1, Mountview CFC  0 Whitehall Cel 3, Raheny United 4 St Marks Ath FC 1, St Columbans SYC 4 Beechhill Utd 2

AUL Unidare Cup                                            

Clontarf FC 5 Finglas Rovers 3

Leinster Junior Cup                                        

Sheriff YC 6 Forth cel 2

Related posts

ROSCOMMON & DISTRICT FL FIXTURES

Eamon Scott

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott

Limerick edge out LSL in extratime

Eamon Scott