fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES – TUES APR 16 – FRI APR 26

Tuesday 16 April (6:45pm)


First Ireland Premier B:
Clontarf FC v Woodlawn/Sportslink, AUL Complex, Referee: Suteu Alin; Chanel SSC v Balscadden FC, AUL Complex, Referee: Reid John
Superior Racking Div 1 Sun:
Darndale FC v Dublin Celtic FC, Belcamp Pk, 6.30pm, Referee: Allen Paul
AUL Division 3 Sunday:
Lusk United v Clontarf FC, Rathmore Road Lusk, 7.30pm, Referee: Cunningham Larry
FCG Div 2 Sat:
Ely Woodlawn v KC United, Oscar Traynor Road 6, 7.30pm, Referee: Byrne Robert
AUL Futsal Premier League:
Saints and Scholars v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor, 7.45pm.


Wednesday 17 April (6:30pm)


First Ireland Sen Sat:
Buttercrust Utd v East Wall Bessborough, Poppintree Park 4, Referee: Byrne Robert
FCG Div 2 Sat:
St Columbans SYC v St Marks Ath FC, Glin Road, Referee: Allen Paul; Dingle United v Whitehall Cel, John Paul Park, Referee: Nolan Philip; Beechhill Utd v Kingswood Castle, Beech Hill Park, Referee: Castillo Antonio.


Thursday 18 April (6:30pm)


AUL Challenge Cup:
Sheriff YC v Railway Union, Clontarf Road All Weather, 6.45pm, Referee: Houlihan Mark
First Ireland Premier B:
Oliver Bond FC v St Malachys AFC, AUL Complex, 6.45pm, Referee: O’Brien Aidan
AUL Division 3 Sunday:
OLV FC v Dingle United, Markieviecz Pk, Referee: Greene Wayne; Grange Woodbine v Stamullen FC, AUL Complex, Referee: Domican Stephen
First Ireland Sen Sat:
Balscadden FC v St Pats/Phoenix, Ringcommon Sports Centre, Referee: Kenny Patrick.


Friday 19 April (7:30pm)


Striker Premier A:
Dingle United v St Pauls Artane, Grangegorman A/W, Referee: McGuirk Liam, Bartley Frank, McCabe Patrick
AUL Elastoplast Sports Shield:
Ely Woodlawn v KC United, Oscar Traynor Road 6, Referee: Reid John
ViberStore Cup Premier A:
Kilmore Celtic FC v Usher Celtic, AFL Complex, Referee: Stephens Sean, Suteu Alin, Nolan Philip


Saturday 20 April (2pm)


AUL Division 3 Saturday:
Aungier Celtic, Idle; Ely Woodlawn v Elm Mount FC, Sportslink, Referee: Allen Paul; Mourne Celtic FC v Phoenix FC ( 3SAT), Mourne View, Referee: Suteu Alin; Hot Press MGB v Grange Woodbine, Grangegorman A/W, Referee: Domican Stephen
AUL Division 3A Saturday:
SCV FC, Idle; Raheny United, Idle; Oliver Bond FC v Balrothery FC, Grangegorman A/W, 12.0, Referee: Bartley Frank; Shanganagh Cliffs v Celtic Park, Shanganagh Cliffs, Referee: Ruggier Fred; Rivermeade FC v St Vincents Deaf, St Margarets, Referee: Williams Paul; Carriglea FC v SCV FC, Monkstown Ave, Referee: McCabe Patrick.


Sunday 21 April (11am)


AUL Division 3 Sunday:
Dingle United, Idle; Raheny United v Grange Woodbine, St Anne’s Park, Referee: O’Connor Brian.


Tuesday 23 April (6:45pm)


Striker Premier A:
St Pauls Artane v Sheriff YC, AUL Complex, Referee: Houlihan Mark; Suteu Alin, Stephens Sean: Baldoyle United v Hardwicke FC, Brookstone Road, Referee: O’Hanlon Joseph, Durran Alex, Moore Aidan
First Ireland Premier B:
Clontarf FC v St Brendans United, AUL Complex, Referee: Beasley Christy
FCG Div 2 Sat:
Beechhill Utd v St Marks Ath FC, Beech Hill Park, 6.30pm, Referee: Greene Wayne; Ely Woodlawn v Kingswood Castle, Oscar Traynor Road 6, 7.30pm, Referee: Cunningham Larry
AUL Frank Roe Cup:
Oliver Bond FC v Phoenix FC, AUL Complex, 6.30pm, Referee: Kenny Patrick; SCV FC v Dingle United, AUL Complex, 6.30pm, Referee: Castillo Antonio
ViberStore Shield Premier B & Div 1:
Valley Park United v Oliver Bond FC, Plunket Ave Finglas, Referee: McCabe Patrick; St Pats/Phoenix v Chanel SSC, johnstown park no4, Referee: Bartley Frank; Woodlawn/Sportslink v St Malachys AFC, Sportslink, Referee: O’Brien Aidan.


Wednesday 24 April (6:30pm)


First Ireland Sen Sat:
St Pats/Phoenix v East Wall Bessborough, johnstone park no 5, Referee: McCabe Patrick
Toplion Div 1 Sat:
Howth Celtic v FC Hibernian, AUL Complex, Referee: Lawless Brian Snr.


Thursday 25 April (6:30pm)


Superior Racking Div 1 Sun:
Valley Park United v Darndale FC, Plunket Ave Finglas, Referee: TBA Provisional
AUL Division 3 Sunday:
Cabra Celtic v Dingle United, John Paul Park 2, Referee: O’Connor Brian; Grange Woodbine v Skryne Tara, AUL Complex, 6.45pm, Referee: Allen Paul.


Friday 26 April (7:30pm)


Myles O’Neill Cup:
East Wall Bessborough v Buttercrust Utd, Clontarf Road All Weather, Referee: Byrne Eamon.

Related posts

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION

Eamon Scott

Hanafin secure points for title chasing Pike

Eamon Scott

GALWAY FOOTBALL ASSOCIATION FIXTURES

Eamon Scott