fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES – TUES 30 APRIL

Tuesday 30 April (6:45pm)


AUL Division 3 Sunday:
Grange Woodbine v Lusk United, AUL Complex, Referee: Allen Paul;
Dingle United v Portrane Ath FC, Deaf Village Ireland, Referee: Ruggier Fred
FCG Div 2 Sat:
Kingswood Castle v Dingle United, Ballymount Pk, 7pm, Referee: Nolan Philip;
Ely Woodlawn v Raheny United, Oscar Traynor Allweather, 7.30pm, Referee: Cunningham Larry.


Wednesday 1 May (6:45pm)


Toplion Div 1 Sat:
Usher Celtic v Howth Celtic, AUL Complex, Referee: McGuirk Liam
AUL Division 3 Saturday:
Grange Woodbine v Phoenix FC, AUL Complex, 7pm, Referee: Domican Stephen
AUL Unidare Cup:
Hot Press MGB v Aungier Celtic, AUL Complex, Referee: O’Connor Brian, Durran Alex, Beasley Christy


Thursday 2 May (6:45pm)


AUL Challenge Cup:
Darndale FC v Valley Park United, Belcamp Pk, Referee: McGuirk Liam
Striker Premier A:
Sheriff YC v Baldoyle United, AUL Complex, 7pm, Referee: Stephens Sean, Lawless Brian Jn, Houlihan Mark
First Ireland Premier B:
St Brendans United v Woodlawn/Sportslink, McAuley Park 1, 7pm, Referee: Reid John;
Chanel SSC v Clontarf FC, AUL Complex, 7pm, Referee: Nolan Philip;
Balscadden FC v St Malachys AFC, Ringcommon Sports Centre, 7pm, Referee: Kelly Wayne
AUL Division 3 Sunday:
Raheny United v OLV FC, St Anne’s Park, Referee: Durran Alex;
Portrane Ath FC v Skryne Tara, Corballis Road Donabate, Referee: Bartley Frank;
Grange Woodbine v Cabra Celtic, AUL Complex, Referee: Castillo Antonio.


Friday 3 May (7:30pm)


Striker Premier A:
Usher Celtic v St Pauls Artane, Grangegorman A/W, Referee: Lawless Brian Jn; McCabe Patrick, Stephens Sean
Hardwicke FC v Real Transilvania, Dublin Port Stadium, 7.45pm, Referee: Murphy Terry, O’Hanlon Joseph, Durran Alex


Saturday 4 May (2pm)


First Ireland Sen Sat:
Balscadden FC v Railway Union, Ringcommon Sports Centre, 2.30pm, Referee: Kenny Patrick
Toplion Div 1 Sat:
Howth Celtic v Kilmore Celtic FC, AUL Complex, 1.30pm, Referee: Allen Paul
FCG Div 2 Sat:
Whitehall Cel v Ely Woodlawn, Whitehall Sports Grounds, Referee: Domican Stephen
AUL Division 3 Saturday:
Grange Woodbine v Hot Press MGB, AUL Complex, Referee: Rogan James
AUL Division 3A Saturday:
Oliver Bond FC v Rivermeade FC, Grangegorman A/W, 12pm, Referee: Williams Paul;
St Vincents Deaf v Shanganagh Cliffs, Deaf Village Ireland, 12pm, Referee: Dorin-Urcan Emil;
Carriglea FC v SCV FC, Monkstown Ave, Referee: Ruggier Fred
John McDermott Cup Final:
FC Hibernian v Usher Celtic, AUL Complex, Referee: Cunningham Larry, Byrne Robert, Bartley Frank, Preston Noel
Myles O’Neill Cup:
Buttercrust Utd v East Wall Bessborough, Poppintree Park 4, 2.30pm, Referee: McCabe Patrick;
St Pats/Phoenix v Sheriff YC, johnstone park no 5, Referee: Reid John, Cunningham Larry, Moore Aidan
AUL Elastoplast Sports Shield:
Ely Woodlawn v Raheny United, AUL Complex;
St Columbans SYC v Kingswood Castle, AUL Complex, 2.15pm.


Sunday 5 May (11am)


AUL Division 3 Sunday:
Cabra Celtic v Stamullen FC, John Paul Park 2, Referee: Williams Paul;
Dingle United v Skryne Tara, Deaf Village Ireland, Referee: Cunningham Larry;
Grange Woodbine v Finglas Rovers, AUL Complex, Referee: O’Connor Brian;
St Itas AFC v Lusk United, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Lawless Brian Snr.


Tuesday 7 May (6:45pm)


AUL Challenge Cup:
Kilmore Celtic FC v Darndale FC/valley Pk, AFL Complex, 7.45pm, Referee: McGuirk Liam
Striker Premier A:
Baldoyle United v Real Transilvania, Brookstone Road, Referee: Murphy Terry; Durran Alex, Moore Aidan
Sheriff YC v Dingle United, Referee: O’Brien Aidan, McCabe Patrick, Bartley Frank
First Ireland Premier B:
Clontarf FC v Oliver Bond FC, AUL Complex, 7pm, Referee: Allen Paul
AUL Division 3 Sunday:
Portrane Ath FC v Raheny United, Corballis Road Donabate, Referee: Kenny Patrick;
Clontarf FC v Lusk United, St Annes(Woodside), Referee: O’Connor Brian;
Cabra Celtic v St Itas AFC, John Paul Park 2, Referee: Williams Paul
FCG Div 2 Sat:
Kingswood Castle v KC United, Ballymount Pk, 7pm, Referee: Castillo Antonio;
St Marks Ath FC v Raheny United, Sportslink, 7pm, Referee: Beasley Christy
ViberStore Cup Premier A:
Hardwicke FC v St Pauls Artane, AUL Complex, 7pm, Referee: Kelly Wayne.


Thursday 9 May (7pm)


First Ireland Premier B:
St Brendans United v St Malachys AFC, AUL Complex, Referee: Reid John;
Balscadden FC v Chanel SSC, AUL Complex, Referee: McCabe Patrick.

Related posts

COMBINED COUNTIES FOOTBALL LEAGUE – FIXTURES, RESULTS

Eamon Scott

UNITED CHURCHES FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

Manley on the double as TU Blanch get the edge on Tallaght in cup thriller

Eamon Scott