fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES – TUE APR 23 – THURS MAY 2

Tuesday 23 April(6:45pm)


Striker Premier A:
St Pauls Artane v Sheriff YC, AUL Complex, Referee: McGuirk Liam; Suteu Alin, Stephens Sean: Baldoyle United v Hardwicke FC, Brookstone Road, Referee: O’Hanlon Joseph, Durran Alex, Moore Aidan
First Ireland Premier B:
Clontarf FC v St Brendans United, AUL Complex, Referee: Beasley Christy
FCG Div 2 Sat:
Beechhill Utd v St Marks Ath FC, Beech Hill Park, Referee: Greene Wayne; Ely Woodlawn v Kingswood Castle, Oscar Traynor Road 6, 7.30pm, Referee: Cunningham Larry
AUL Frank Roe Cup:
Oliver Bond FC v Phoenix FC, AUL Complex, 6.30pm, Referee: Kenny Patrick; Lawless Brian Snr, O’Connor Brian; SCV FC v Dingle United, AUL Complex, 6.30pm, Referee: Castillo Antonio, Reid John, Nolan Philip.
ViberStore Shield Premier B & Div 1:
Valley Park United v Oliver Bond FC, Plunket Ave Finglas, Referee: McCabe Patrick; Ruggier Fred, Allen Paul; St Pats/Phoenix v Chanel SSC, johnstown park no4, Referee: Bartley Frank; Woodlawn/Sportslink v St Malachys AFC, Sportslink, Referee: O’Brien Aidan.


Wednesday 24 April (6:30pm)


First Ireland Sen Sat:
St Pats/Phoenix v East Wall Bessborough, johnstone park no 5, Referee: McCabe Patrick, Bartley Frank, Durran Alex
Toplion Div 1 Sat:
Howth Celtic v FC Hibernian, AUL Complex, Referee: Lawless Brian Snr
ViberStore Shield Premier B & Div 1:
Dublin Celtic FC v Darndale FC, IT Blanchardstown, 7.45pm, Referee: Stephens Sean.


Thursday 25 April (6:45pm)


AUL Division 3 Sunday:
Cabra Celtic v Dingle United, John Paul Park 2, 6.30pm, Referee: O’Connor Brian; Grange Woodbine v Skryne Tara, AUL Complex, Referee: Allen Paul
Myles O’Neill Cup:
Balscadden FC v Railway Union, Ringcommon Sports Centre, Referee: Kenny Patrick.


Friday 26 April (7:30pm)


FCG Div 2 Sat:
KC United v Dingle United, IT Blanchardstown, Referee: Smith Jim
AUL Division 3 Saturday:
Elm Mount FC v Aungier Celtic, Chanel Leisure Centre, 8.15pm, Referee: Reid John
AUL Division 3A Saturday:
Raheny United v SCV FC, St Anne’s Park, 8.15pm, Referee: Cunningham Larry
Myles O’Neill Cup:
East Wall Bessborough v Buttercrust Utd, Clontarf Road All Weather, Referee: Byrne Eamon.


Saturday 27 April (2pm)


AUL Challenge Cup:
St Itas AFC v Baldoyle Utd, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Suteu Alin
FCG Div 2 Sat:
St Marks Ath FC v Ely Woodlawn, Sportslink, Referee: Ruggier Fred
AUL Division 3 Saturday:
Hot Press MGB v Mourne Celtic FC, Grangegorman (grass), 12pm, Referee: Williams Paul
AUL Division 3A Saturday:
St Vincents Deaf v Balrothery FC, Deaf Village Ireland, 12pm, Referee: Cunningham Larry;
Oliver Bond FC v Celtic Park, Grangegorman A/W, 12pm, Referee: Bartley Frank;
Shanganagh Cliffs v Rivermeade FC, Shanganagh Cliffs, Referee: Ruggier Fred
Myles O’Neill Cup:
Sheriff YC v St Pats/Phoenix, Clontarf Road All Weather, Referee: Reid John, O’Connor Brian, Nolan Philip
AUL Jim Cullen Cup:
Kingswood Castle v Whitehall Cel, AUL Complex, Referee: Byrne Robert; O’Brien Aidan, Allen Paul: Raheny United v St Columbans SYC, AUL Complex, Referee: Moore Aidan, McCabe Patrick, Watson John


Sunday 28 April (11am)


AUL Challenge Cup:
St Pauls Artane v Howth Celtic, AUL Complex, 2pm, Referee: Kelly Wayne
First Ireland Premier B:
St Brendans United v St Malachys AFC, McAuley Park 2, Referee: Murphy Terry; Balscadden FC v Clontarf FC, AUL Complex, Referee: O’Brien Aidan
AUL Division 3 Sunday:
Dingle United, Idle; Clontarf FC v OLV FC, St Annes(Woodside), Referee: Domican Stephen; St Itas AFC v Cabra Celtic, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Bartley Frank
AUL Unidare Cup:
Skryne Tara v Phoenix FC ( 3SAT), Tara Athletic Grounds, 11.30, Referee: Meath Officials
RPD Cup:
Woodlawn/Sportslink v Chanel SSC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin; Moore Aidan, Reid John; Darndale FC v Oliver Bond FC, AUL Complex, Referee: McGuirk Liam, Stephens Sean, Beasley Christy
FAI New Balance Junior Cup:
Sheriff YC v Aisling Annocoty
Leinster Junior Cup:
Crettyard Utd v Usher Celtic.


Tuesday 30 April (6:45pm)


AUL Division 3 Sunday:
Grange Woodbine v Lusk United, AUL Complex, Referee: Allen Paul; Dingle United v Portrane Ath FC, Deaf Village Ireland, Referee: Ruggier Fred
FCG Div 2 Sat:
Kingswood Castle v Dingle United, Ballymount Pk, 7pm, Referee: Nolan Philip; Ely Woodlawn v Raheny United, Oscar Traynor Allweather, 7.30pm, Referee: Cunningham Larry.


Wednesday 1 May (6:45pm)


Toplion Div 1 Sat:
Usher Celtic v Howth Celtic, AUL Complex, Referee: McGuirk Liam
AUL Division 3 Saturday:
Grange Woodbine v Phoenix FC ( 3SAT), AUL Complex, 7pm
AUL Unidare Cup:
Hot Press MGB v Aungier Celtic, AUL Complex.


Thursday 2 May (6:45pm)


AUL Challenge Cup:
Darndale FC v Valley Park United, Belcamp Pk, Referee: McGuirk Liam,

Striker Premier A:
Sheriff YC v Baldoyle United, Clontarf Road All Weather, 7.30pm, Referee: Stephens Sean, Lawless Brian Jn, Houlihan Mark
First Ireland Premier B:
St Brendans United v Woodlawn/Sportslink, McAuley Park 1, 7pm, Referee: Reid John; Chanel SSC v Clontarf FC, AUL Complex, 7pm, Referee: Nolan Philip; Balscadden FC v St Malachys AFC, Ringcommon Sports Centre, 7pm, Referee: Kelly Wayne
AUL Division 3 Sunday:
Raheny United v OLV FC, St Anne’s Park, Referee: Durran Alex; Portrane Ath FC v Skryne Tara, Corballis Road Donabate, Referee: Bartley Frank; Grange Woodbine v Cabra Celtic, AUL Complex, Referee: Castillo Antonio

Related posts

DDSL FIXTURES

Eamon Scott

MIDLANDS SCHOOLBOYS LEAGUE

Eamon Scott

FAI SOUGHT AN €18M BAILOUT IN MEETING WITH GOVERNMENT – ROSS

Eamon Scott