fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULFIXTURESLatest News Homepage

AUL FIXTURES – MAY 7 -MAY 17

Tuesday 7 May  (7pm)
AUL Challenge Cup:
Kilmore Celtic FC v Valley Park United, AFL Complex, 7.45pm, Referee: McGuirk Liam, Nolan Philip, Bartley Frank
Striker Premier A:
Baldoyle United v Real Transilvania, Brookstone Road, 6.45pm, Referee: Lawless Brian Jn
First Ireland Premier B:
Clontarf FC v Oliver Bond FC, AUL Complex, Referee: Allen Paul
AUL Division 3 Sunday:
Portrane Ath FC v Raheny United, Corballis Road Donabate, 6.45pm, Referee: Kenny Patrick;
Clontarf FC v Lusk United, St Annes(Woodside), 6.45pm, Referee: O’Connor Brian;
Cabra Celtic v St Itas AFC, John Paul Park 2, 6.45pm, Referee: Williams Paul
FCG Div 2 Sat:
Kingswood Castle v KC United, Ballymount Pk, Referee: Castillo Antonio;
Whitehall Cel v Ely Woodlawn, Whitehall Sports Grounds;
St Marks Ath FC v Raheny United, Sportslink, Referee: Lawless Brian Snr
ViberStore Cup Premier A:
Hardwicke FC v St Pauls Artane, AUL Complex, Referee: Kelly Wayne; Stephens Sean, Beasley Christy
Sheriff YC v Usher Celtic, AUL Complex, Referee: Durran Alex. Murphy Terry, Houlihan Mark


Thursday 9 May  (7pm)
First Ireland Premier B:
St Brendans United v St Malachys AFC, AUL Complex, Referee: Reid John;
Balscadden FC v Chanel SSC, AUL Complex, Referee: McCabe Patrick
Myles O’Neill Cup:
Railway Union v , Park Ave..


Friday 10 May  (6:45pm)
Striker Premier A:
Sheriff YC v Dingle United, Clontarf Road All Weather, Referee: O’Brien Aidan, Durran Alex, Bartley Frank
AUL Division 3A Saturday:
Raheny United v Shanganagh Cliffs, St Anne’s Park, 8.15pm, Referee: Domican Stephen
AUL Jim Cullen Cup Final:
Kingswood Castle v St Columbans SYC, AUL Complex, 7pm, Referee: Kenny Patrick., Beasley Christy, Moore Aidan, McCabe Patrick


Saturday 11 May  (2pm)
New Balance FAI Junior Cup Final: Sheriff YC v St Michael’s Tipperary, Aviva Stadium, 5pm, TBA

AUL Challenge Cup:
St Pats/Phoenix v Hardwicke FC, Johnstown Park No 4, Referee: O’Brien Aidan, Reid John, Nolan Philip
Toplion Div 1 Sat:
Howth Celtic v Baldoyle United, AUL Complex, Referee: Suteu Alin;
St Itas AFC v FC Hibernian, AUL Complex, Referee: Durran Alex
AUL Division 3 Saturday:
Hot Press MGB v Aungier Celtic, Grangegorman A/W, 12.0, Referee: Cunningham Larry
AUL Division 3A Saturday:
Rivermeade FC v Carriglea FC, St Margarets, Referee: Allen Paul;
Celtic Park v SCV FC, Beaumont Woods, Referee: Rogan James.


Sunday 12 May  (11am)
Striker Premier A:
St Pauls Artane v Real Transilvania, AUL Complex, 2pm, Referee: Lawless Brian Jn, Nolan Philip, Durran Alex
First Ireland Premier B:
Chanel SSC v Woodlawn/Sportslink, AUL Complex, Referee: Domican Stephen;
Balscadden FC v St Brendans United, Referee: Suteu Alin
AUL Division 3 Sunday:
Stamullen FC v OLV FC, Gormanston Pk, Referee: Lawless Brian Snr;
Raheny United v Finglas Rovers, St Anne’s Park, Referee: Ruggier Fred;
Dingle United v Lusk United, Deaf Village Ireland, Referee: Greene Wayne;
AUL Liddy Cup Final:
Kilmore Celtic FC v Usher Celtic, AUL Complex, Referee: Murphy Terry, McGuirk Liam, O’Brien Aidan’ Kelly Wayne
AUL Unidare Cup:
Cabra Celtic v Phoenix FC ( 3SAT), AUL Complex, Referee: Allen Paul
ViberStore Shield:
Oliver Bond FC v St Malachys AFC, AUL Complex, Referee: Houlihan Mark.
Monday 13 May  (7pm)
First Ireland Sen Sat:
Railway Union v East Wall Bessborough, Park Ave., Referee: Cunningham Larry.


Tuesday 14 May  (7pm)
AUL Challenge Cup:
Baldoyle Utd v Sheriff YC, Brookstone Road, Referee: Kelly Wayne, Beasley Christy, O’Brien Aidan
First Ireland Premier B:
Chanel SSC v Oliver Bond FC, AUL Complex, Referee: Murphy Terry;
St Brendans United v Woodlawn/Sportslink, AUL Complex, Referee: Durran Alex
ViberStore Shield:
Darndale FC v St Pats/Phoenix, AUL Complex, 7.15pm, Referee: Stephens Sean. Reid John, Suteu Alin


Wednesday 15 May  (7pm)
AUL Division 3A Saturday:
Rivermeade FC v St Vincents Deaf, St Margarets, Referee: Allen Paul.


Thursday 16 May  (6:45pm)
AUL Division 3 Sunday:
Dingle United v Raheny United, Deaf Village Ireland, Referee: Williams Paul;
Portrane Ath FC v Finglas Rovers, Corballis Road Donabate, Referee: Lawless Brian Snr;
St Itas AFC v Skryne Tara, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Kenny Patrick;
Stamullen FC v Clontarf FC, Gormanston Pk, Referee: Suteu Alin

Friday 17 May(7pm)
Striker Premier A:
Kilmore Celtic FC v Sheriff YC, AFL Complex, Referee: Stephens Sean; Kelly Wayne, Houlihan Mark
Usher Celtic v Dingle United, Grangegorman A/W, Referee: Murphy Terry, Suteu Alin, Nolan Philip
AUL Frank Roe Cup Final:
Phoenix FC v SCV FC, AUL Complex, 6.45pm, Referee: Bartley Frank, Lawless Brian Jn, Castillo Antonio, Moore Aidan
AUL Elastoplast Sports Shield Final:
Raheny United v St Columbans SYC, AUL Complex, 7pm

Related posts

ROSCOMMON DISTRICT LEAGUE

Eamon Scott

FAI U20S V FAI AMATEURS

Eamon Scott

SFAI Chairman John Earley resigns from board of the FAI

Eamon Scott