fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES – APRIL 9 -APRIL 19

Tuesday 9 April  (6.30pm)


Superior Racking Div 1 Sun:
St Pats/Phoenix v Darndale FC, johnstown park no4, Referee: Nolan Philip.


Thursday 11 April  (6:30pm)


AUL Division 3 Sunday:
OLV FC v Cabra Celtic, Markieviecz Pk, Referee: Bartley Frank; Grange Woodbine v Raheny United, AUL Complex, Referee: Allen Paul; Finglas Rovers v Dingle United, Beneavin, De La Salle, Referee: Cunningham Larry.


Friday 12 April  (7:30pm)


AUL Challenge Cup:
Hardwicke FC v Oliver Bond FC, Dublin Port Stadium, 7.45pm, Referee: Murphy Terry; O’Brien Aidan; Durran Alex; Kilmore Celtic FC v KC United, AFL Complex, Referee: Kelly Wayne
Striker Premier A :
Usher Celtic v Dingle United, Grangegorman A/W, Referee: O’Hanlon Joseph, Bartley Frank, Nolan Philip
AUL Division 3 Saturday :
Elm Mount FC v St Brendans United, Chanel Leisure Centre, 8.15pm, Referee: Allen Paul
AUL Division 3A Saturday :
Raheny United v Balrothery FC, St Anne’s Park, 8.15pm, Referee: Byrne Robert.


Saturday 13 April  (2pm)


AUL Challenge Cup:
Howth Celtic v Real Transilvania, Celtic Park Sutton, Referee: Reid John
First Ireland Sen Sat:
Sheriff YC v East Wall Bessborough, Clontarf Road All Weather, Referee: McCabe Patrick; Buttercrust Utd v Railway Union, Poppintree Park 4, 2.30pm, Referee: Suteu Alin
Toplion Div 1 Sat:
Usher Celtic v FC Hibernian, AUL Complex, Referee: Watson John
FCG Div 2 Sat:
St Columbans SYC v Whitehall Cel, Glin Road, Referee: Rush John; Kingswood Castle v St Marks Ath FC, Ballymount Pk, Referee: Ruggier Fred; Beechhill Utd v Raheny United, Beech Hill Park, Referee: Castillo Antonio
AUL Division 3 Saturday:
Clontarf FC, Idle; Grange Woodbine v Ely Woodlawn, AUL Complex, Referee: Rogan James; Mourne Celtic FC v Hot Press MGB, Mourne View, Referee: Kenny Patrick
AUL Division 3A Saturday:
St Vincents Deaf v Oliver Bond FC, Deaf Village Ireland, 12.0, Referee: Cunningham Larry; Rivermeade FC v Carriglea FC, St Margarets, Referee: Bartley Frank; SCV FC v Enniskerry FC, Quarryvale Park, Referee: Dorin-Urcan Emil
AUL Unidare Cup:
Aungier Celtic v Clontarf FC-2, Grangegorman A/W, 2.30pm, Referee: Williams Paul.


Sunday 14 April  (11am)


AUL Challenge Cup:
Woodlawn/Sportslink v St Pats/Phoenix, Sportslink, Referee: Lawless Brian Jn
First Ireland Premier B:
St Brendans United v Clontarf FC, McAuley Park 2, Referee: Lawless Brian Snr; Balscadden FC v Chanel SSC, Ringcommon Sports Centre, Referee: Durran Alex
AUL Division 3 Sunday:
Cabra Celtic, Idle; Portrane Ath FC v Stamullen FC, Corballis Road Donabate, Referee: Allen Paul; Grange Woodbine v Dingle United, AUL Complex, Referee: Castillo Antonio
AUL Unidare Cup:
Skryne Tara v Phoenix FC ( 3SAT), Tara Athletic Grounds, 11.30, Referee: Meath Officials
Leinster Junior Cup:
Baldoyle Utd v Sheriff YC, Brookstone Road, Referee: Houlihan Mark, Kelly Wayne, McGuirk Liam

.
Tuesday 16 April  (7:30pm)


AUL Division 3 Sunday:
Lusk United v Clontarf FC, Rathmore Road Lusk, Referee: Cunningham Larry.


Wednesday 17 April  (6:30pm)


First Ireland Sen Sat :
Buttercrust Utd v East Wall Bessborough, Poppintree Park 4, Referee: Byrne Robert.


Thursday 18 April  (6:30pm)


AUL Division 3 Sunday :
Grange Woodbine v Stamullen FC, AUL Complex, Referee: Domican Stephen; OLV FC v Dingle United, Markieviecz Pk, Referee: Greene Wayne
First Ireland Sen Sat :
Balscadden FC v St Pats/Phoenix, Ringcommon Sports Centre, Referee: Kenny Patrick

Friday 19 April (7:45pm)


Striker Premier A:
Dingle United v St Pauls Artane, Grangegorman A/W, Referee: McGuirk Liam, Bartley Frank, McCabe Patrick
AUL Elastoplast Sports Shield:
Ely Woodlawn v KC United, Oscar Traynor Road 6, Referee: Reid John
ViberStore Cup Premier A:
Kilmore Celtic FC v Usher Celtic, AFL Complex, Referee: Stephens Sean,  

Related posts

ATHELTIC UNION LEAGUE RESULTS

Eamon Scott

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

LEINSTER SENIOR LEAGUE RESULTS

Eamon Scott