All Fixtures Homepage AUL Latest News Homepage

AUL FIXTURES- APRIL 5 TO APRIL 12

Friday 5 April (7:30pm)


Striker Premier A:
Dingle United v Sheriff YC, Grangegorman A/W, Referee: Kelly Wayne, Suteu Alin, Nolan Philip.
First Ireland Premier B:
Oliver Bond FC v Balscadden FC, Grangegorman (grass), Referee: Byrne Eamon
First Ireland Sen Sat:
East Wall Bessborough v Buttercrust Utd, Clontarf Road All Weather, Referee: Lawless Brian Jn
FCG Div 2 Sat:
KC United v Beechhill Utd, IT Blanchardstown, Referee: Smith Jim; Ely Woodlawn v St Columbans SYC, Oscar Traynor Road 6, Referee: Allen Paul.


Saturday 6 April (2pm)


First Ireland Sen Sat:
Valley Park United v Railway Union, Plunket Ave Finglas, Referee: Watson John; St Pats/Phoenix v Balscadden FC, johnstone park no 5, Referee: Durran Alex, Castillo Antonio, Allen Paul
Toplion Div 1 Sat:
Baldoyle United v St Itas AFC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin
FCG Div 2 Sat:
Kingswood Castle v Whitehall Cel, Ballymount Pk, Referee: Castillo Antonio; St Marks Ath FC v Mountview CFC, Sportslink, 3pm, Referee: Rogan James
AUL Division 3 Saturday:
St Brendans United, Idle; Mourne Celtic FC, Idle; Ely Woodlawn, Idle; Clontarf FC v Aungier Celtic, AUL Complex, Referee: Rush John
AUL Division 3A Saturday:
Carriglea FC v Raheny United, Monkstown Ave, Referee: Greene Wayne; Celtic Park v Enniskerry FC, Beaumont Woods, Referee: Domican Stephen; SCV FC v Bridge United, Quarryvale Park, Referee: Ruggier Fred; Balrothery FC v Shanganagh Cliffs, Balrothery Pk, Referee: Kenny Patrick
John McDermott Cup Semi Final:
Howth Celtic v FC Hibernian, AUL Complex, Referee: Cunningham Larry, Nolan Philip, Kenny Patrick
AUL Frank Roe Cup:
Oliver Bond FC v Clontarf FC, Grangegorman (grass), 12.0, Referee: Williams Paul
AUL Unidare Cup:
Hot Press MGB v Grange Woodbine, Grangegorman (grass), 12.0, Referee: Dorin-Urcan Emil
FAI New Balance Junior Cup:
Sheriff YC v Aisling Annocoty.


Sunday 7 April (11am)


Striker Premier A:
St Pauls Artane v Hardwicke FC, AUL Complex, 2pm, Referee: O’Hanlon Joseph
First Ireland Premier B:
Woodlawn/Sportslink v Chanel SSC, Sportslink, Referee: Suteu Alin; St Brendans United v St Malachys AFC, McAuley Park 2, Referee: Reid John
Superior Racking Div 1 Sun:
Darndale FC v Valley Park United, Belcamp Pk, Referee: TBA
AUL Division 3 Sunday:
Portrane Ath FC v Grange Woodbine, Corballis Road Donabate, Referee: O’Connor Brian; OLV FC v Clontarf FC, Markieviecz Pk, Referee: Ruggier Fred; St Itas AFC v Dingle United, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Allen Paul; Raheny United v Lusk United, St Anne’s Park, Referee: TBA; Finglas Rovers v Stamullen FC, Beneavin, De La Salle, 1.30pm, Referee: TBA
AUL Liddy Cup:
Kilmore Celtic FC v Baldoyle United, AUL Complex, Referee: Stephens Sean; Kelly Wayne, Lawless Brian Jn: Usher Celtic v Real Transilvania, AUL Complex, Referee: Houlihan Mark; McGuirk Liam, Durran Alex
AUL Unidare Cup:
Cabra Celtic v Elm Mount FC, John Paul Park 2, Referee: Williams Paul
Leinster Junior Shield:
Skryne Tara v Straffan AFC, Tara Athletic Grounds, 2pm, Referee: LFA.


Tuesday 9 April (7:45pm)


Leinster Senior Cup:
Sheriff YC v Drogheda, Clontarf Road All Weather Provisional.


Thursday 11 April (6:30pm)


AUL Division 3 Sunday:
Finglas Rovers v Dingle United, Beneavin, De La Salle.


Friday 12 April


AUL Challenge Cup:
Hardwicke FC v Oliver Bond FC, Dublin Port Stadium, 7.45pm;
Kilmore Celtic FC v KC United, AFL Complex
Striker Premier A:
Usher Celtic v Dingle United, Grangegorman A/W

Updates to these fixtures will be posted on the AUL website: WWW.aul.ie

Related posts

NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

FAI INTERMDIATE CUP DRAW- Rd 1

Eamon Scott

Carbury on fire to retain Frank Kennedy Memorial Cup trophy

Eamon Scott