All Fixtures Homepage AUL FIXTURES Latest News Homepage

AUL – FIXTURES

Monday 2 December (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Puskas Hagi Futsal v St Itas Futsal (Seniors), Abbotstown Indoor, Referee: Redmond A, Byrne R;

Diaeuro Ireland v Tolka Rovers, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Byrne R, Redmond Ciaran.
FAI Futsal Cup:
Blue Magic Futsal v Bohemian AFC, Gormanston, 8.30pm, Referee: Henry P, Cimpoesu C..


Tuesday 3 December (8pm)


AUL Futsal 1st Division:
Portrane Ath Futsal v ProBrazil Football Academy, Donabate, Referee: Cimpoesu C.
Ballymun Utd v Bohemian AFC (B), Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan..


Wednesday 4 December (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Blue Magic Futsal v DCU, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Mark;
Bohemian AFC v Saints and Scholars, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Berry D..


Friday 6 December (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Howth Celtic v Raheny United, AUL Complex, Referee: O’Hanlon Joseph, Beasley Christy, Reid John.
AUL Division 3 Sunday:
Lusk United v Elm Mount FC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm, Referee: Lawless Brian Snr.


Saturday 7 December (2pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
St Marks Ath FC v Hardwicke FC, Dublin Port Stadium, 5pm, Referee: Suteu Alin, Shelley Paul, Watson John.
AUL/LFL Senior 3 Saturday:


Old County v Valley Park United, Stanaway Park, Referee: LFL Officials; Broombridge Ath v Buttercrust Utd, John Paul Park 2, Referee: Allen Paul;
St Columbans SYC v SCV FC, Glin Road, Referee: Nolan Philip.
AUL Division 3 A Saturday:
Whitehall Cel, Idle; St Itas AFC v Elm Mount FC, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Domican Stephen; Shanganagh Cliffs v Aungier Celtic, Shanganagh Cliffs, Referee: Kenny Patrick;

Crinian Strand FC v Kingswood Castle, AUL Complex, Referee: Bartley Frank;

Clontarf FC v Carriglea FC, AUL Complex, Referee: Smith Jim.


AUL Division 3B Saturday:
Phoenix FC, Idle; Howth Celtic v Lusk United, Celtic Park Sutton, Referee: Castillo Antonio;

Raheny United v Broombridge United FC, Raheny A/W, Referee: McCabe Patrick;

Mourne Celtic FC v Hot Press MGB, Mourne View, Referee: Hanny John;

Willows FC v Beechhill Utd, Poppintree Park 4, Referee: Rogan James.


Sunday 8 December (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Valley Park United v Woodlawn/Sportslink, Plunket Ave Finglas, Referee: Lawless Brian Jn; Durran Alex, O’Connor Brian;

Dublin Celtic FC v Clontarf FC, IT Blanchardstown, Referee: Houlihan Mark, Castillo Antonio, Reid John.
AUL Division 3 Sunday:
Swords Celtic v Clontarf FC, Balheary Resevoir, Referee: Cassin Kevin;

Skryne Tara v Beggsboro AFC, Tara Athletic Grounds, Referee: Meath Officials;

Grange Woodbine v St Itas AFC, Edenmore Crescent, Referee: Beasley Christy;

Finglas Rovers v OLV FC, Beneavin, De La Salle, 1.30pm, Referee: Allen Paul
Leinster Junior Cup:
Clonmullion FC v Ely Woodlawn, 2pm.


Monday 9 December (8pm)


FAI Futsal Cup:
Diaeuro Ireland v Portrane Ath Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Redmond Ciaran..


Tuesday 10 December (8pm);


Tolka Rovers v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan..


Wednesday 11 December (8pm);


St Itas Futsal (Seniors) v Blue Magic Futsal, Donabate, Referee: Cimpoesu C..


Friday 13 December (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Darndale FC v Ely Woodlawn, AUL Complex;

Hardwicke FC v Valley Park United, Dublin Port Stadium, 8pm;

Raheny United v Woodlawn/Sportslink, St Anne’s Park, 8.15pm.

Related posts

NDSL SMALL SIDED GAMES – JUNE 8

Eamon Scott

Conway nominated unopposed for position of FAI President

Eamon Scott

DDSL FIXTURES – PAGE 2

Eamon Scott