fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES

Tuesday 29 October (9pm)


AUL Futsal 1st Division:
Dingle United Futsal v Portrane Ath Futsal, Abbotstown Indoor, 8pm, Referee: Henry P, St Itas Futsal (Reserves) v Bohemian AFC (B), Donabate, Referee: Dyas S, Ballymun Utd v ProBrazil Football Academy, Abbotstown Indoor, Referee: Byrne R..


Wednesday 30 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Tolka Rovers v DCU, Abbotstown Indoor, Referee: Behan G, Redmond Ciaran; Bohemian AFC v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Patchell Alan,Redmond Ciaran.


Thursday 31 October (7:30pm)


FAI Futsal Cup:
Tolka Rovers v Ballymun Utd, Abbotstown Indoor.


Friday 1 November (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Hardwicke FC v Dublin Celtic FC, Dublin Port Stadium, Referee: Houlihan Mark, Bartley Frank, Lawless Brian Snr; Darndale FC v Clontarf FC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin, Cunningham Larry, Castillo Antonio; Raheny United v Howth Celtic, St Anne’s Park, 8.15pm, Referee: Lawless Brian Jn, Kenny Patrick, Reid John.
AUL Division 3 Sunday: Beggsboro AFC v OLV FC, John Paul Park 2, Referee: Allen Paul; Lusk United v St Itas AFC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm, Referee: Beasley Christy.


Saturday 2 November (2pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
St Marks Ath FC v Woodlawn/Sportslink, Dublin Port Stadium, 5pm, Referee: Durran Alex;.

AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Valley Park United v Phoenix FC, Plunket Ave Finglas, Referee: Kenny Patrick; St Columbans SYC v Broombridge Ath, Glin Road, Referee: Reid John; SCV FC v Buttercrust Utd, Quarryvale Park, Referee: Nolan Philip.
AUL Division 3 A Saturday:
Celtic Park v Elm Mount FC, Beaumont Woods, 12.0, Referee: Cassin Kevin; Aungier Celtic v St Itas AFC, Grangegorman A/W, Referee: Hanny John; Whitehall Cel v Crinian Strand FC, Whitehall Sports Grounds, Referee: Byrne Robert; Kingswood Castle v Clontarf FC, Ballymount Pk, Referee: Greene Wayne;
Carriglea FC v Shanganagh Cliffs, Monkstown Ave, Referee: McCabe Patrick.
AUL Division 3B Saturday:
Broombridge United FC v Hot Press MGB, John Paul Park 2, Referee: Domican Stephen; Raheny United v Howth Celtic, Raheny A/W, Referee: Rush John; Mourne Celtic FC v Beechhill Utd, Mourne View, Referee: O’Connor Brian; Bridge United v Phoenix FC, No.5 Ringsend Park, Referee: Smith Jim; Willows FC v Lusk United, Poppintree Park 4, Referee: Rogan James.


Monday 4 November (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
St Itas Futsal (Seniors) v Blue Magic Futsal, Gormanston, Referee: Berry D, Redmond Ciaran; Saints and Scholars v Diaeuro Ireland, Gormanston, 8.40pm, Referee: Patchell Alan, Patchell Mark..


Tuesday 5 November (9pm)


AUL Futsal 1st Division:
St Itas Futsal (Reserves) v Ballymun Utd, Donabate, Referee: Henry P..


Wednesday 6 November (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Bohemian AFC v DCU, Gormanston;
Tolka Rovers v Blue Magic Futsal, Gormanston, 8.40pm.


Thursday 7 November (8pm)


FAI Futsal Cup:
Portrane Ath Futsal v Dingle United Futsal, Donabate.


Friday 8 November (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Darndale FC v Raheny United, AUL Complex
AUL Division 3 A Saturday:
Elm Mount FC v Clontarf FC, parnells, 8pm
Leinster Junior Shield:
Lusk United v strand utd, Rathmore Road Lusk, 7.45pm.

Related posts

EA SPORT NATIONAL UNDERAGE LEAGUES

Eamon Scott

LEINSTER FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

COMBINED COUNTIES FL FIXTURES

Eamon Scott