fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

AUL FIXTURES

Monday 30 September (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Saints and Scholars v DCU, Abbotstown Indoor, Referee: Behan G. Patchell Mark ; St Itas Futsal (Seniors) v Tolka Rovers, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Byrne R, Patchell Mark.


AUL Futsal 1st Division:
ProBrazil Football Academy v St Itas Futsal (Reserves), Abbotstown Indoor, 7pm, Referee: Redmond A..


Tuesday 1 October (8pm);


AUL Futsal 1st Division: Bohemian AFC (B) v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Dyas S; Ballymun Utd v Summa FC, Abbotstown Indoor, 9pm, Referee: Patchell Alan..


Wednesday 2 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Diaeuro Ireland v Bohemian AFC, Abbotstown Indoor, Referee: Henry P.; Puskas Hagi Futsal v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Berry D. Redmond Ciaran..


Friday 4 October (7:45pm)


AUL Division 3B Saturday:
Lusk United v Bridge United, Rathmore Road Lusk, Referee: Lawless Brian Snr
Leinster Junior Cup:
Darndale FC v Usher Celtic, AUL Complex, 7.30pm, Referee: Houlihan Mark; Raheny United v NAAS UTD, St Anne’s Park, 8pm, Referee: Watson John;
Sheriff YC v Valley Park United, Clontarf Road All Weather.


Saturday 5 October (2pm)


AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Old County v Valley Park United, Stanaway Park, Referee: Nolan Philip;Tallaght City v SCV FC, Balrothery Pk, Referee: LFL Officials; St Columbans SYC v Galty Celtic, Glin Road, Referee: Rush John
AUL Division 3 A Saturday:
Kingswood Castle v Crinian Strand FC, Ballymount Pk, Referee: Domican Stephen; Aungier Celtic v Clontarf FC, Grangegorman A/W, Referee: Bartley Frank;
Shanganagh Cliffs v Elm Mount FC, Shanganagh Cliffs, Referee: Smith Jim; St Itas AFC v Celtic Park, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Cunningham Larry;
Whitehall Cel v Carriglea FC, Whitehall Sports Grounds, Referee: Shelley Paul
AUL Division 3B Saturday:
Hot Press MGB v Raheny United, Grangegorman (grass), 12pm, Referee: Kenny Patrick; Beechhill Utd v Willows FC, Beech Hill Park, Referee: Rogan James;
Howth Celtic v Phoenix FC, Celtic Park Sutton, Referee: Reid John
Leinster Junior Cup:
St Marks Ath FC v ST PETERS FC, Dublin Port Stadium, 5pm, Referee: Suteu Alin; ATLETICO MALAHIDE v Broombridge Ath FC; LIFFEY WANDERERS v Phoenix FC.


Sunday 6 October (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Woodlawn/Sportslink v Hardwicke FC, Sportslink, Referee: O’Connor Brian
AUL Division 3 Sunday:
Lusk United, Idle; Finglas Rovers v Grange Woodbine, Beneavin, De La Salle, Referee: Allen Paul; Skryne Tara v Clontarf FC, Ross Cross, Referee: Meath Officials; Stamullen FC v Beggsboro AFC, Gormanston Pk, Referee: Greene Wayne; Elm Mount FC v Swords Celtic, St Anne’s Park, Referee: Hanny John;
St Itas AFC v OLV FC, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Byrne Robert
Leinster Junior Cup:
Ely Woodlawn v TRANSPORT FC, Sportslink, Referee: Lawless Brian Jn; Dublin Celtic FC v FREEBOOTERS, IT Blanchardstown, 11.30, Referee: O’Hanlon Joseph; ST ANTHONYS FC v Clontarf FC.


Monday 7 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
St Itas Futsal (Seniors) v Puskas Hagi Futsal, Gormanston; Tolka Rovers v Diaeuro Ireland, Gormanston, 8.40pm
AUL Futsal 1st Division:
ProBrazil Football Academy v Bohemian AFC (B), 8pm.


Tuesday 8 October (9pm);


St Itas Futsal (Reserves) v Summa FC, Donabate.


Wednesday 9 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
DCU v Blue Magic Futsal, Gormanston; Saints and Scholars v Bohemian AFC, Gormanston, 8.40pm.


Friday 11 October (8pm)


Leinster Senior Cup:
Clontarf FC v VEC FC, AUL Complex, 7.30pm, Referee: Houlihan Mark
VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Hardwicke FC v St Marks Ath FC, Dublin Port Stadium, Referee: Durran Alex
AUL Division 3 A Saturday:
Elm Mount FC v St Itas AFC, parnells.

Related posts

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

DDSL FIXTURES

Eamon Scott

FAI Schools – results, fixtures

Eamon Scott