All Fixtures Homepage AUL FIXTURES Latest News Homepage

ATHLTIC UNION LEAGUE FIXTURES

Tuesday 12 November (9pm)


AUL Futsal 1st Division:
St Itas Futsal (Reserves) v Dingle United Futsal, Donabate


FAI Futsal Cup:
Blue Magic Futsal v ProBrazil Football Academy, Gormanston, 8.30pm, Referee: Redmond Ciaran..


Wednesday 13 November (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Saints and Scholars v Tolka Rovers, Gormanston, Referee: Cimpoesu C.;

Puskas Hagi Futsal v DCU, Gormanston, 9.10pm, Referee: Dyas S.


Thursday 14 November (8pm)


FAI Futsal Cup:
Portrane Ath Futsal v Ballymun Utd, Donabate, Referee: Patchell Mark.


Friday 15 November (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Howth Celtic v Clontarf FC, AUL Complex, Referee: Houlihan Mark


AUL Division 3 Sunday:
Beggsboro AFC v Swords Celtic, Kilternan Rd Cabra, Referee: Cassin Kevin


AUL Division 3B Saturday:
Lusk United v Mourne Celtic FC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm, Referee: Beasley Christy


Leinster Junior Cup:
Ballybrack FC v Phoenix FC.


Saturday 16 November (2pm)


AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Old County v SCV FC, Stanaway Park, Referee: LFL Officials;

Valley Park United v Broombridge Ath, Plunket Ave Finglas, Referee: Nolan Philip;


Buttercrust Utd v St Columbans SYC, Poppintree Park 4, Referee: O’Connor Brian;

Tallaght City v Arthur Griffith FC, Balrothery Pk, Referee: LFL Officials


AUL Division 3 A Saturday:
Elm Mount FC, Idle; Celtic Park v St Itas AFC, Beaumont Woods, 12.0, Referee: Bartley Frank;

Kingswood Castle v Aungier Celtic, Ballymount Pk, Referee: Cunningham Larry;

Crinian Strand FC v Whitehall Cel, Abbotstown Indoor, Referee: Hanny John;

Carriglea FC v Clontarf FC, Monkstown Ave, Referee: Greene Wayne


AUL Division 3B Saturday:
Howth Celtic, Idle; Broombridge United FC v Beechhill Utd, John Paul Park 2, Referee: Domican Stephen;

Willows FC v Raheny United, Poppintree Park 4, Referee: Rush John;

Phoenix FC v Hot Press MGB, Scribblestown, Referee: Rogan James


Leinster Junior Shield:
Shanganagh Cliffs v Cloghtown Utd, Shanganagh Cliffs, Referee: Smith Jim.


Sunday 17 November (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Valley Park United v St Marks Ath FC, Plunket Ave Finglas, Referee: Suteu Alin;

Ely Woodlawn v Hardwicke FC, Sportslink, Referee: Lawless Brian Jn;
Dublin Celtic FC v Woodlawn/Sportslink, IT Blanchardstown, Referee: O’Hanlon Joseph


AUL Division 3 Sunday:
Lusk United, Idle; Stamullen FC v Skryne Tara, Gormanston Pk, Referee: Durran Alex


Leinster Junior Cup:
NEWPARK AFC v Raheny United


AUL Unidare Cup:
Grange Woodbine v Clontarf FC, Edenmore Crescent, Referee: Allen Paul;

St Itas AFC v Elm Mount FC, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Shelley Paul;
OLV FC v Finglas Rovers, Markieviecz Pk, Referee: Reid John.


Tuesday 19 November (8pm)


FAI Futsal Cup:
Portrane Ath Futsal v Puskas Hagi Futsal, Donabate, Referee: Berry D..


Wednesday 20 November (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
St Itas Futsal (Seniors) v Bohemian AFC, Abbotstown Indoor, Referee: Cimpoesu C.;

Diaeuro Ireland v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Patchell Alan..


Thursday 21 November (8pm)


FAI Futsal Cup:
Ballymun Utd v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Cimpoesu C..


Friday 22 November (7;30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Darndale FC v Hardwicke FC, AUL Complex; Raheny United v Valley Park United, St Anne’s Park, 8.15pm

Related posts

NEFL Fixtures – MONDAY MAY 6

Eamon Scott

Ashbourne claim Albert Walsh Cup with solo strike from Crag Johnston

Eamon Scott

SSE AIRTRICITY NATIONAL UNDER 17 LEAGUE

Eamon Scott