fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLATEST NEWSLatest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE RESULTS, FIXTURES

Arachas Insurance 3A Sunday Division                                  

Orchard Celtic 3  Liffeybank FC 5

Clontarf FC 1 Valley Park United  2

OLV FC  1 Grange Woodbine 3

PTSB 3 Sunday Division                                

St Itas AFC 2 FC Donaghmede 0

Viberstore Senior Saturday Division                                      

Galty Celtic 2 FC Donaghmede 4

Phoenix FC 0 Buttercrust Utd 1

NITRO SPORTS 3 Saturday                           

Markievicz Cel 2 Clontarf FC 2

Irish Gas & Power 3A Saturday Division                               

Raheny United  1 St Itas AFC 1

Marrowbone Lane FC 2 Earl Celtic 1

PTSB AUL Challenge Cup                                             

St Itas AFC 3A Sun 2 Frankfort FC 0

Lusk United 3 Hot Press MGB 0

St Columbans SYC 3A Sat 1 Stamullen FC  0

Beggsboro AFC 3A Sat 1 Willows FC 2

Docklands FC 2 Woodlawn FC 4

Mourne Celtic FC 0 Cremore FC 4

RPD CUP                                             

Liffey Valley Rangers 3 Elm Mount FC     1

AUL Unidare Cup                                            

Broombridge United FC 1 Whitehall Cel  0

Carpenterstown FC  4 Liffeybank FC (div 3a sat) 0

Mulhuddart FC  3 Elm Mount FC 0

St Brendans United 1 Beggsboro AFC*   1

                                Beggsboro AFC win 3-4 after pens       

FAI Futsal Cup                                  

Ballymun Utd 5 Blue Magic Futsal 12

Puskas Hagi 15, Bohemian FC 10

AUL FIXTURES

Wednesday 2 February (8pm)


FAI Futsal Cup:
Blue Magic Futsal v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan..

Thursday 3 February (9.15pm)


FAI Futsal Cup:
St Itas Futsal (Seniors) v Path2Pro, Donabate, Referee: Byrne R..

Friday 4 February (7.30pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Phoenix FC v Hardwicke FC, Scribblestown, Referee: Suteu Alin;
Dublin Celtic FC v Skryne Tara, AUL COMPLEX, Referee: O’Hanlon Joseph


PTSB 3 Sunday Division:
Beggsboro FC v FC Donaghmede, Kilternan Rd Cabra, Referee: Shelley Paul


AUL Liddy Cup:
Elm Mount FC v Phoenix FC Sen Sat, 8pm, Referee: Watson John;
Howth Celtic v Clontarf FC Prem sun, AUL All weather, 8.15pm, Referee: O’Connor Brian


AUL Unidare Cup:
St Itas AFC (Div 3 Sun) v Woodlawn FC, Ballymastone Astro, 7.45pm, Referee: Lawless Brian Snr.

Saturday 5 February (2pm)


Viberstore Senior Saturday Division:
FC Donaghmede v St Marks Ath FC, Fr Collins Park, 1pm, Referee: Domican Stephen;
Buttercrust Utd v Liffey Valley Rangers, Poppintree Park 4, 2.30pm, Referee: Kenny Patrick


NITRO SPORTS 3 Saturday:
Chanel SSC v Lusk United, AUL COMPLEX, Referee: Cooney Thomas;
Clontarf FC v Broombridge United FC, AUL COMPLEX, Referee: O Reilly Joe;
Stamullen FC v Markievicz Cel, Gormanston Pk, Referee: Allen Paul;
Docklands FC v Carpenterstown FC, Referee: Castillo Antonio


Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Liffeybank FC v Hot Press MGB, St Catherines Park, Referee: Hanney John;
Earl Celtic v Beggsboro FC, Brickfield Park, Referee: Rogan James;
St Columbans SYC v Marrowbone Lane FC, Glin Road, Referee: Smith Jim;
Whitehall Cel v Raheny United, Whitehall Sports Grounds, Referee: Bartley Frank;
Willows FC v Frankfort FC, Poppintree Park 4, Referee: Cunningham Larry;
Beechhill Utd v St Itas AFC, Beech Hill Park, Referee: Williams Paul


RPD CUP:
Clontarf FC v Galty Celtic, AUL COMPLEX, Referee: Nolan Philip


Leinster Junior Cup:
Valley Park United v Trim Cel, Plunket Ave Finglas, Referee: Reid John.

Sunday 6 February (11.0)


Arachas Insurance 3A Sunday Division:
Liffeybank FC v OLV FC, St Catherines Park, Referee: O’Connor Brian;
Orchard Celtic v St Itas AFC, Markieviecz Pk, Referee: Reid John;
Elm Mount FC v Grange Woodbine, Belcamp Pk, Referee: Castillo Antonio;
St Brendans United v Clontarf FC, McAuley Park 1, Referee: Shelley Paul


AUL Unidare Cup:
Inter Malahide v Liffey Valley Rangers, Malahide Castle, Referee: Hanney John;
Valley Park United v Cremore FC, Plunket Ave Finglas, Referee: O’Hanlon Joseph


Leinster Junior Shield:
Mulhuddart FC v Kilnamanagh FC, Mick Walsh Pk, Referee: Suteu Alin


FAI Futsal Cup:
Path2Pro v Real Transilvania, Ashbourne Community, 2.45pm, Referee: Patchell Alan..

Tuesday 8 February (8pm)


FAI Futsal Cup:
Ballymun Utd v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan..

Wednesday 9 February (8.15pm)


FAI Futsal Cup:
St Itas Futsal (Seniors) v ProBrazil Football Academy, Donabate, Referee: Henry P..

Friday 11 February (7.30pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Howth Celtic v Valley Park United, AUL COMPLEX.

Related posts

LSL V SCOTLAND AMATEURS

Eamon Scott

AMATEUR FOOTBALL LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

2020 SEASON UNDER 15 NATIONAL LEAGUE

Eamon Scott