fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage AUL FIXTURES LATEST NEWS

ATHLETIC UNION LEAGUE – RESULTS & FIXTURES

Superior Racking & Shelving Premier Division                                  

Clontarf FC 1 Skryne Tara 4

Valley Park United 3 Howth Celtic 3

Hardwicke FC 3 Darndale FC 1

PTSB 3 Sunday Division                                

Inter Malahide 0 Beggsboro FC 0

Mulhuddart FC  2 Liffey Valley Rangers   3

St Itas AFC 3 Woodlawn FC 0

Viberstore Senior Saturday Division                                      

Clontarf FC 2 FC Donaghmede    4

NITRO SPORTS 3 Saturday                                           

Carpenterstown FC 6 Lusk United 2

St Columbans SYC 3 Docklands FC 3

Stamullen FC 4  Mourne Celtic FC 5

Irish Gas & Power 3A Saturday Division                               

Beggsboro FC 1 Liffeybank FC     2

St Brendans United 0 Earl Celtic 0

Whitehall Cel 1  Willows FC 0

Hot Press MGB 3 St Columbans SYC 1

Arachas Insurance 3A Sunday Division                                   

Grange Woodbine 9 OLV FC 3

Orchard Celtic    1 St Brendans United 8

St Itas AFC 1 Liffeybank FC 3

Valley Park United 2 Clontarf FC                0

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Friday 17 September (7.45pm)
NITRO SPORTS 3 Saturday/2022:
Lusk United v St Columbans SYC, Rathmore Road Lusk, Referee: Suteu Alin
Leinster Junior Cup/2022:
Oliver Bond FC v Dublin Celtic FC, Grangegorman A/W, Referee: O’Connor Brian.
Saturday 18 September (2pm)
Viberstore Senior Saturday Division:
Clontarf FC, Idle
NITRO SPORTS 3 Saturday/2022:
Mourne Celtic FC, Idle;
Markievicz Cel v Chanel SSC, Ringsend Park., Referee: Nolan Philip;
Clontarf FC v Carpenterstown FC, St Anne’s Park, Referee: Watson John;
Docklands FC v Stamullen FC, AUL COMPLEX, Referee: Bartley Frank;
Broombridge United FC v St Itas AFC, John Paul Park, Referee: Kenny Patrick
Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Earl Celtic, Idle;
Liffeybank FC v Whitehall Cel, St Catherines Park, Referee: Rogan James;
Raheny United v Hot Press MGB, St Anne’s Park, Referee: Reid John;
St Columbans SYC v Beggsboro FC, Glin Road, Referee: Castillo Antonio;
Willows FC v St Itas AFC, Poppintree Park 4, Referee: Domican Stephen;
St Brendans United v Marrowbone Lane FC, McAuley Park 2, 3pm, Referee: Smith Jim
Leinster Junior Cup:
Buttercrust Utd v Fairview CY, Poppintree Park 4, Referee: Hanney John;
Phoenix FC v Lourdes Celtic, Martin Savage Pk, Referee: Shelley Paul;
St Marks Ath FC v Coo lock Village, AUL COMPLEX, Referee: Cassin Kevin;
Clondalkin Celtic (UCFL) v FC Donaghmede, Corkagh Park, Referee: RNN.
Sunday 19 September (11.0)
PTSB 3 Sunday Division:
Liffey Valley Rangers v St Itas AFC, Ballyowen Park, Referee: Allen Paul;
Mulhuddart FC v Inter Malahide, Mick Walsh Pk, Referee: Nolan Philip;
Cremore FC v Beggsboro FC, johnstone park no 5, Referee: O’Connor Brian;
Ballyogan Celtic v Woodlawn FC, Samuel Beckett Park, 1pm, Referee: Cassin Kevin
Arachas Insurance 3A Sunday Division:
Clontarf FC v St Itas AFC, St Annes(Woodside), Referee: Hanney John;
Liffeybank FC v Valley Park United, St Catherines Park, Referee: Kenny Patrick;
OLV FC v Orchard Celtic, Markieviecz Pk, Referee: Lawless Brian Snr
Leinster Junior Cup/2022:
Phoenix FC v St Canices FC, Scribblestown, 2pm, Referee: Reid John;
Ballinahown AFC v Clontarf FC, Sportspark, 12.0, Referee: RNN;
Tower Hill Rovers v Hardwicke FC, Portlaoise Leisure Centre, Referee: RNN.
Wednesday 22 September (7.30pm)
Feehan Consultancy Group Shield FINAL:
Phoenix FC v Hardwicke FC, AUL COMPLEX, Referee: Allen Paul

Related posts

Sligo Leitrim DSL

Eamon Scott

Eamon Scott

LFA 2020 AGM TO BE HOSTED ON ZOOM

Eamon Scott