fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Tuesday 22 October (8pm)


AUL Futsal 1st Division:
Portrane Ath Futsal v St Itas Futsal (Reserves), Donabate, Referee: Redmond Ciaran.; Ballymun Utd v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Cimpoesu C.


Wednesday 23 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Blue Magic Futsal v Saints and Scholars, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan.; Dyas S; DCU v St Itas Futsal (Seniors), Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Cimpoesu C.. Dyas S


Friday 25 October (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Darndale FC v Hardwicke FC, AUL Complex, Referee: Houlihan Mark, Castillo Antonio, Bartley Frank.
AUL Division 3 Sunday:
Lusk United v Stamullen FC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm, Referee: Watson John Provisional.
AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Galty Celtic v Valley Park United, Brickfield Pk Allweather, Referee: LFL Officials.
AUL Division 3 A Saturday:
Elm Mount FC v Carriglea FC, parnells, 8pm, Referee: Smith Jim Provisional..


Saturday 26 October (2pm)


AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Broombridge Ath v Old County, John Paul Park 2, Referee: Bartley Frank; SCV FC v Arthur Griffith FC, Quarryvale Park, Referee: McCabe Patrick; Tallaght City v St Columbans SYC, Balrothery Pk, Referee: LFL Officials
AUL Division 3 A Saturday:
Whitehall Cel, Idle; Celtic Park, Idle; Shanganagh Cliffs v Aungier Celtic, Shanganagh Cliffs, Referee: Kenny Patrick; Kingswood Castle v Whitehall Cel, Ballymount Pk, Referee: Cunningham Larry Provisional; Clontarf FC v St Itas AFC, AUL Complex, Referee: Byrne Robert Provisional
AUL Division 3B Saturday:
Raheny United v Mourne Celtic FC, Raheny A/W, Referee: Rush John; Phoenix FC v Willows FC, Scribblestown, Referee: Rogan James; Howth Celtic v Bridge United, Celtic Park Sutton, Referee: O’Connor Brian; Beechhill Utd v Lusk United, Beech Hill Park, Referee: Greene Wayne; Broombridge United FC v Hot Press MGB, John Paul Park 2, Referee: Domican Stephen.
Leinster Junior Shield:
Crinian Strand FC v walkinstown, St Anne’s Park, Referee: Allen Paul; Kingswood Castle v Rosemount Mulvey FC, Ballymount Pk, Referee: Cunningham Larry Provisional
Leinster Junior Cup:
NEWBRIDGE TOWN FC v Buttercrust Utd.


Sunday 27 October (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Valley Park United v Dublin Celtic FC, Plunket Ave Finglas, Referee: Beasley Christy; Watson John, Hanny John; Ely Woodlawn v Woodlawn/Sportslink, Sportslink, Referee: Durran Alex, Lawless Brian Snr, Castillo Antonio
AUL Division 3 Sunday:
Swords Celtic v Beggsboro AFC, Balheary Resevoir, Referee: Lawless Brian Jn; Skryne Tara v Grange Woodbine, Ross Cross, Referee: Meath Officials; OLV FC, Idle; Finglas Rovers v Clontarf FC, Beneavin, De La Salle, Referee: Nolan Philip; Elm Mount FC v St Itas AFC, st annes park, Referee: Shelley Paul
Leinster Junior Cup:
Clontarf FC v ST ANTHONYS FC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin.


Tuesday 29 October (9pm)


AUL Futsal 1st Division:
Dingle United Futsal v Portrane Ath Futsal, Abbotstown Indoor, 8pm, Referee: Henry P.; St Itas Futsal (Reserves) v Bohemian AFC (B), Donabate, Referee: Dyas S; Ballymun Utd v ProBrazil Football Academy, Abbotstown Indoor, Referee: Byrne R..


Wednesday 30 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Tolka Rovers v DCU, Abbotstown Indoor, Referee: Behan G.;
Bohemian AFC v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Patchell Alan..


Thursday 31 October (7:30pm)


FAI Futsal Cup:
Tolka Rovers v Ballymun Utd, Abbotstown Indoor.


Friday 1 November (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Hardwicke FC v Dublin Celtic FC, Dublin Port Stadium; Darndale FC v Clontarf FC, AUL Complex; Raheny United v Howth Celtic, St Anne’s Park, 8.15pm
AUL Division 3 Sunday:
Beggsboro AFC v OLV FC, John Paul Park 2; Lusk United v St Itas AFC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm

Related posts

Lisa Fallon announced as new London City Lionesses Head Coach

Eamon Scott

Weekly Fixtures (November 13-22)

Eamon Scott

FAI SUPPORT FOR UKRAINE

Eamon Scott