fbpx
Striker Online
All Fixtures HomepageAULLatest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Monday 7 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
St Itas Futsal (Seniors) v Puskas Hagi Futsal, Gormanston, Tolka Rovers v Diaeuro Ireland, Gormanston, 8.40pm.


Tuesday 8 October (9pm)


AUL Futsal 1st Division:


St Itas Futsal (Reserves) v Portrane Ath Futsal, Donabate.


Wednesday 9 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
DCU v Blue Magic Futsal, Gormanston; Saints and Scholars v Bohemian AFC, Gormanston, 8.40pm.


Friday 11 October (7:30pm)


AUL Division 3 A Saturday: Elm Mount FC v St Itas AFC, Parnells, 8pm, Referee: Smith Jim.


Leinster Senior Cup:
Clontarf FC v VEC FC, AUL Complex, Referee: Lawless Brian Jn, Suteu Alin, Durran Alex.
AUL Division 3 Sunday:
Beggsboro AFC v Grange Woodbine, Kilternan Rd Cabra, Referee: Cunningham Larry; Lusk United v Stamullen FC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm, Referee: Domican Stephen.
AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Galty Celtic v Old County, Brickfield Pk Allweather, Referee: LFL Officials, Phoenix FC v Broombridge Ath, Scribblestown, Referee: Allen Paul.


Saturday 12 October (6pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Hardwicke FC v St Marks Ath FC, Dublin Port Stadium, Referee: O’Connor Brian, Cunningham Larry, Watson John.
AUL/LFL Senior 3 Saturday:
Valley Park United v SCV FC, Plunket Ave Finglas, 12.0, Referee: McCabe Patrick.
Leinster Junior Cup:
NEWBRIDGE TOWN FC v Buttercrust Utd.


Sunday 13 October (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Valley Park United v Darndale FC, Plunket Ave Finglas, Referee: Durran Alex; Byrne Robert, Nolan Philip; Ely Woodlawn v Raheny United, Sportslink, Referee: Reid John; Bartley Frank, Shelley Paul;  Dublin Celtic FC v Howth Celtic, IT Blanchardstown, Referee: Lawless Brian Jn, Castillo Antonio, Lawless Brian Snr.
AUL Division 3 Sunday:
Clontarf FC, Idle; Elm Mount FC v Skryne Tara, St Anne’s Park, Referee: Cassin Kevin; OLV FC v Swords Celtic, Markieviecz Pk, Referee: Greene Wayne;
Finglas Rovers v St Itas AFC, Beneavin, De La Salle, Referee: Hanny John.


Monday 14 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Bohemian AFC v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor; Diaeuro Ireland v DCU, Abbotstown Indoor, 8.40pm.
Wednesday 16 October (7:20pm); Puskas Hagi Futsal v Tolka Rovers, Abbotstown Indoor; Saints and Scholars v St Itas Futsal (Seniors), Abbotstown Indoor, 8.40pm.


Friday 18 October (7:30pm)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Raheny United v Hardwicke FC, St Anne’s Park
AUL Division 3B Saturday:
Lusk United v Broombridge United FC, Rathmore Road Lusk, 7.45pm

Related posts

LEINSTER SENIOR LEAGUE – FIXTURES

Eamon Scott

O’NEILLS LEINSTER FOOTBALL LEAGUE – FIXTURES

Eamon Scott

Roscommon and District League

Eamon Scott