All Fixtures Homepage AUL Latest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

MONDAY 25 MARCH 7.20PM

 AUL Futsal Premier League: Puskas Hagi Futsal v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor.

FRIDAY 29 MARCH 7.45pm

Striker Premier A: Hardwicke FC v Usher Celtic, Richmond Rd, Referee: Kelly Wayne; McCabe Patrick, Durran Alex; Kilmore Celtic FC v Real Transilvania, Oscar Traynor Allweather, Referee: Houlihan Mark, Byrne Robert, O’Hanlon Joseph

AUL Division 3 Sunday: Lusk United v Skryne Tara, Rathmore Road Lusk, Referee: Allen Paul Toplion Div 1 Sat: FC Hibernian v St Pauls Artane, AUL Complex, 8pm, Referee: Houlihan Mark

AUL Division 3 Saturday: Elm Mount FC v Mourne Celtic FC, Chanel Leisure Centre, 8.15pm, Referee: Cunningham Larry AUL

Division 3A Saturday: Raheny United v Oliver Bond FC, St Anne’s Park, 8.15pm, Referee: O’Connor Brian

Viber Store Cup Premier A: Sheriff YC v Baldoyle Utd, Clontarf Road All Weather, Referee: McGuirk Liam. Beasley Christy, Reid John

SATURDAY 30 MARCH 2pm

First Ireland Sen Sat: Railway Union, Idle; Balscadden FC v East Wall Bessborough, Ringcommon Sports Centre, 2.30pm, Referee: Allen Paul

Toplion Div 1 Sat: Howth Celtic v St Itas AFC, AUL Complex, 2.30pm, Referee: Durran Alex FCG Div 2 Sat: Beechhill Utd v KC United, Beech Hill Park, Referee: McCabe Patrick; Mountview CFC v Ely Woodlawn, Hartstown Park, Referee: Smith Jim; Kingswood Castle v Dingle United, Ballymount Pk, Referee: Greene Wayne

AUL Division 3 Saturday: St Brendans United, Idle; Ely Woodlawn v Hot Press MGB, Sportslink, Referee: Beasley Christy; Grange Woodbine v Clontarf FC, AUL All weather, 2.30pm, Referee: Kenny Patrick; Aungier Celtic v Phoenix FC ( 3SAT), Grangegorman A/W, 2.30pm, Referee: Cunningham Larry

AUL Division 3A Saturday: St Vincents Deaf, Idle; Balrothery FC v Carriglea FC, Balrothery Pk, Referee: Ruggier Fred; SCV FC v Celtic Park, Quarryvale Park, Referee: Greene Wayne; Rivermeade FC v Enniskerry FC, St Margarets, Referee: Castillo Antonio; Bridge United v Shanganagh Cliffs, No.5 Ringsend Park, Referee: Dorin-Urcan Emil

John McDermott Cup: Baldoyle Utd v Usher Celtic, AUL Complex

Myles O’Neill Cup: Sandyhill/Shangan FC v Buttercrust Utd, Coultry Park, Referee: Suteu Alin; Valley Park United v Sheriff YC, Plunket Ave Finglas, Referee: O’Brien Aidan

AUL Elastoplast Sports Shield: Kingswood Castle v Dingle United, Ballymount Pk; Raheny United v Whitehall Cel, St Anne’s Park, Referee: Rogan James; St Marks Ath FC v St Columbans SYC, Sportslink, 3pm, Referee: Domican Stephen.

SUNDAY 31 MARCH 11am

S
AUL Challenge Cup:
St Pauls Artane v Balscadden FC, AUL Complex, 2pm, Referee: Lawless Brian Jn, O’Connor Brian, Durran Alex
First Ireland Premier B:
Chanel SSC v St Brendans United, AUL Complex, Referee: Beasley Christy; Woodlawn/Sportslink v Clontarf FC, Sportslink, Referee: Lawless Brian Snr; St Malachys AFC v Oliver Bond FC, Edenmore Crescent, Referee: Murphy Terry
Superior Racking Div 1 Sun:
Valley Park United v Dublin Celtic FC, Plunket Ave Finglas, Referee: O’Hanlon Joseph
AUL Division 3 Sunday:
Stamullen FC v Cabra Celtic, Gormanston Pk, Referee: Williams Paul; Grange Woodbine v OLV FC, AUL Complex, Referee: Domican Stephen; Clontarf FC v Finglas Rovers, St Annes(Woodside), Referee: Cunningham Larry; Raheny United v St Itas AFC, St Anne’s Park, Referee: Ruggier Fred; Portrane Ath FC v Dingle United, Corballis Road Donabate, Referee: Allen Paul

T

Related posts

Pike put four past Prospect Priory in Lawson Cup

Eamon Scott

SSE AIRTRICITY UNDER 17 LEAGUE

Eamon Scott

WEXFORD FOOTBALL LEAGUE RESULTS

Eamon Scott