fbpx
Striker Online
AULFIXTURESLATEST NEWSLatest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE

AUL FIXTURES


Monday 21 March (7.20pm)


Sportworks Futsal Division:
Path2Pro v St Itas Futsal (Seniors), Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan.;
Old Boys BM v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Henry P..


Tuesday 22 March (8.40pm)


Sportworks Futsal Division:
Puskas Hagi Futsal v Ballymun Utd, Abbotstown Indoor, Referee: Byrne R..


Wednesday 23 March (8.40pm)


Sportworks Futsal Division:
ProBrazil Football Academy v Real Transylvania, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan.


Friday 25 March (7.30pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Phoenix FC v Clontarf FC, Scribblestown, Referee: O’Connor Brian


PTSB 3 Sunday Division:
Beggsboro FC v St Itas AFC, Kilternan Rd Cabra, Referee: Byrne Robert


PTSB AUL Challenge Cup:
Dublin Celtic FC v Raheny United(3A Sat), AUL COMPLEX, Referee: Suteu Alin


AUL Liddy Cup:
Howth Celtic v Hardwicke FC, AUL All weather, 8.15pm, Referee: Reid John.


Saturday 26 March (2pm)


NITRO SPORTS 3 Saturday:
Docklands FC v Broombridge United FC, Ringsend Park., Referee: Smith Jim;
Clontarf FC v Markievicz Cel, AUL COMPLEX, Referee: Williams Paul;
Carpenterstown FC v Stamullen FC, AUL COMPLEX, Referee: Kenny Patrick


Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Hot Press MGB, Idle;
Beechhill Utd v Marrowbone Lane FC, Beech Hill Park, 12.30, Referee: Rogan James;
Willows FC v Earl Celtic, Poppintree Park 4, Referee: Cooney Thomas;
Liffeybank FC v Beggsboro FC, St Catherines Park, Referee: Domican Stephen;
Whitehall Cel v St Itas AFC, Whitehall Sports Grounds, 2.30pm, Referee: Allen Paul


PTSB AUL Challenge Cup:
FC Donaghmede(Sen Sat) v Lusk United, Poppintree Park 4, 2.30pm, Referee: Watson John


AUL Unidare Cup:
Frankfort FC v St Columbans SYC Div 3A Sat, AUL COMPLEX, Referee: Hanney John


Leinster Junior Shield:
Mourne Celtic FC v The Local AFC, Mourne View, Referee: LFA.


Sunday 27 March (11.0)


PTSB 3 Sunday Division:
Inter Malahide v Mulhuddart FC, Malahide Castle, Referee: Shelley Paul;
Woodlawn FC v Ballyogan Celtic, Trinity Sports Grounds Santry, Referee: Termure Aron


Arachas Insurance 3A Sunday Division:
OLV FC, Idle;
Liffeybank FC v Grange Woodbine, St Catherines Park, Referee: Nolan Philip;
Elm Mount FC v Clontarf FC, Belcamp Pk, Referee: Hanney John;
St Brendans United v Orchard Celtic, McAuley Park 1, Referee: Watson John


PTSB AUL Challenge Cup:
St Itas AFC 3A Sun v Valley Park United, Portrane Rd, Referee: Reid John;
Skryne Tara v St Marks Ath FC, Ross Cross, Referee: Suteu Alin;
Valley Park United 3A Sun v Chanel SSC, Plunket Ave Finglas, Referee: O’Connor Brian


FAI Futsal Cup:
Blue Magic Futsal v Real Transilvania, Abbotstown Indoor, 2.30pm.


Monday 28 March (7.20pm)


Sportworks Futsal Division:
Bohemian AFC v Old Boys BM, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan.;
Blue Magic Futsal v Path2Pro, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Berry D..


Tuesday 29 March (7.20pm)


Sportworks Futsal Division:
St Itas Futsal (Seniors) v ProBrazil Football Academy, Abbotstown Indoor, Referee: Henry P.;
Real Transylvania v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Byrne R.

Related posts

TREVOR THE TRINITY HERO IN COULTRY CRACKER

Eamon Scott

MIDLANDS SCHOOLBOYS LEAGUE

Eamon Scott

NORTH EAST FOOTBALL LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott