All Fixtures Homepage AUL FIXTURES LATEST NEWS

ATHLETIC UNION LEAGUE

Tuesday 18 February (8pm)


AUL Futsal 1st Division:
Bohemian AFC (B) v Portrane Ath Futsal, Abbotstown Indoor, Referee: Cimpoesu C..


Wednesday 19 February (7.20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:
Blue Magic Futsal v Tolka Rovers, Abbotstown Indoor, Referee: Dyas S, Redmond Ciaran..

. Friday 21 February (7:30pm)


AUL Liddy Cup:
Phoenix FC v Buttercrust Utd, Scribblestown, Referee: Allen Paul;
Raheny United v Woodlawn/Sportslink, St Anne’s Park, 8pm, Referee: Reid John, Bartley Frank, Hanney John.


RPD CUP:
Howth Celtic v Dublin Celtic FC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin, Castillo Antonio, Lawless Brian Snr.


AUL Unidare Cup:
elm mount sat v Howth Celtic, parnells, Referee: Byrne Robert.


Saturday 22 February (2pm)


AUL Division 3 A Saturday:
St Itas AFC, Idle; Celtic Park v Aungier Celtic, Beaumont Woods, 12.0, Referee: Domican Stephen;

Carriglea FC v Clontarf FC, Monkstown Ave, Referee: Greene Wayne.


AUL Liddy Cup:
Broombridge Ath v Darndale FC, John Paul Park, Referee: Lawless Brian Jn;

Old County Celtic v Valley Park United sat, Stanaway Park, Referee: LFL Officials;

Hardwicke FC v Galty Celtic, Dublin Port Stadium, 6pm, Referee: Kenny Patrick


AUL Unidare Cup:
Hot Press MGB v Phoenix FC, Grangegorman A/W, 12.0, Referee: Bartley Frank;

Whitehall Cel v Old County Celtic, Whitehall Sports Grounds, Referee: Preston Noel;

Broombridge United FC v St Columbans SYC, Glin Road, Referee: O’Connor Brian;

Shanganagh Cliffs v Mourne Celtic FC, Shanganagh Cliffs, Referee: Rogan James;

Beechhill Utd v Valley Park United, Beech Hill Park, Referee: Smith Jim;

Crinian Strand FC v Lusk United sat, AUL Complex, Referee: Bartley Frank;

Kingswood Castle v SCV FC, Ballymount Pk, Referee: Nolan Philip.


Sunday 23 February (11am)


VIBERSTORE AUL Premier Sunday:
Ely Woodlawn v Clontarf FC, Sportslink, Referee: O’Hanlon Joseph, O’Connor Brian, Nolan Philip.


AUL Division 3 Sunday:
Elm Mount FC v Beggsboro AFC, st annes park, Referee: Watson John;

Stamullen FC v Lusk United, Gormanston Pk, Referee: Cassin Kevin;

St Itas AFC v Swords Celtic, St Ita’s Hospital Portrane, Referee: Shelley Paul; OLV FC, Idle


AUL Unidare Cup:
Clontarf FC v Grange Woodbine, No.17 St Anne’s Park, Referee: Hanney John.


Tuesday 25 February (8pm)


AUL Futsal 1st Division:
Ballymun Utd v St Itas Futsal (Reserves), Abbotstown Indoor, Referee: Berry D.;

ProBrazil Football Academy v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor, 9pm, Referee: Henry P.

Related posts

NORTH EAST FL – WED APR 24 –

Eamon Scott

Ashmore hat-trick as Rivermount put five past Park Orient in second half blitz

Eamon Scott

ATHLETIC UNION LEAGUE RESULTS

Eamon Scott