fbpx
Striker Online
AMATEUR FOOTBALL LEAGUEAULCARLOW LEAGUECOMBINED COUNTIES FLFIXTURESKILDARE LEAGUELEINSTER FALEINSTER FOOTBALL ASSOCIATIONLEINSTER FOOTBALL LEAGUE (LFL)LSLNEFLNORTH EAST FOOTBALL LEAGUEWEXFORD FOOTBALL LEAGUE

ATHLETIC UNION LEAGUE

Monday 23 September (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues: Bohemian AFC v St Itas Futsal (Seniors), Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Mark; Blue Magic Futsal v Diaeuro Ireland, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Redmond Ciaran.
AUL Futsal 1st Division: ProBrazil Football Academy v Summa FC, Kilmore West Recreation Centre, 8pm, Referee: Byrne R..


Tuesday 24 September (8pm);


AUL Futsal 1st Division: Bohemian AFC (B) v Ballymun Utd, Abbotstown Indoor, Referee: Redmond Ciaran.; Dingle United Futsal v St Itas Futsal (Reserves), Abbotstown Indoor, Referee: Byrne R..


Wednesday 25 September (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues: Tolka Rovers v Saints and Scholars, Abbotstown Indoor, Referee: Patchell Alan.; DCU v Puskas Hagi Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm, Referee: Berry D.


Friday 27 September (8pm)


AUL Division 3 A Saturday: Elm Mount FC v Whitehall Cel, parnells, Referee: Bartley Frank
FAI New Balance Junior Cup: Darndale FC v Ballyoulster FC, AUL Complex, 7.30pm, Referee: Houlihan Mark; Raheny United v St Pauls Artane, St Anne’s Park, Referee: Lawless Brian Jn.


Saturday 28 September (2pm)


AUL/LFL Senior 3 Saturday: Tallaght City v Buttercrust Utd, Balrothery Pk, Referee: LFL Officials
AUL Division 3B Saturday: Willows FC v Howth Celtic, Poppintree Park 4, Referee: Lawless Brian Snr; Raheny United v Lusk United, Raheny A/W, Referee: Allen Paul.
Leinster Junior Shield: Hot Press MGB v hyde park, Grangegorman A/W, 2.30pm, Referee: Cunningham Larry; Celtic park v Broombridge United FC, Beaumont Woods, 12.0, Referee: McCabe Patrick; Carriglea seniors v Castleknock Celtic, Monkstown Ave, Referee: Castillo Antonio; Clontarf sat v belgard athletic, Abbotstown Indoor, Referee: Smith Jim; Crinian Strand FC v St Itas AFC, St Anne’s Park, Referee: Shelley Paul; Phoenix FC v Castle Celtic, Tba, Referee: Rogan James; Old County Celtic v Kingswood Castle, Stanaway Park, Referee: LFL Officials; Sworda manor v Shanganagh Cliffs;
Mid Sutton Sportslink UCFL v St Columbans SYC; malahide United v Aungier Celtic; Cherry Orchard v SCV FC; Balkan Utd v Mourne Celtic FC;
Duleek Afc v Beechhill Utd
FAI New Balance Junior Cup: St Marks Ath FC v ST mochtas, Dublin Port Stadium, 5pm, Referee: Beasley Christy; Beech Park FC v Broombridge Ath;
Peagus/st james gate v Phoenix FC.


Sunday 29 September (11am)


AUL Premier Sunday: Howth Celtic v Hardwicke FC, AUL Complex, Referee: Suteu Alin, Kenny Patrick, Shelley Paul.
AUL Division 3 Sunday: Elm Mount FC, Idle; OLV FC v Finglas Rovers, Markieviecz Pk, Referee: Greene Wayne
Leinster Junior Shield: Skryne Tara v Shankhill Fc, Tara Athletic Grounds, Referee: Meath Officials; Stamullen FC v Wexford Bohs 3rds, Gormanston Pk, Referee: Cassin Kevin; St Itas AFC v Killaleigh Fc, St Ita’s Hospital Portrane, 1pm, Referee: Hanny John; Ennniscorthy Utd v Beggsboro AFC; Loughshinny FC v Clontarf FC (sun), Loughshinny Pk; Rivervalley Rangers v Lusk United (sun), Rivervalley Park; St Johns Afc v Swords Celtic, Garringreen; St Josephs fc (wex) v Grange Woodbine.
FAI New Balance Junior Cup: Ely Woodlawn v Newlands /Castle Pk, Sportslink, Referee: Nolan Philip; Valley Park United v Dublin Celtic FC, Plunket Ave Finglas, Referee: O’Hanlon Joseph; Woodlawn/Sportslink v Transport FC, Sportslink, Referee: Watson John; Montpelier FC v Clontarf FC.


Monday 30 September (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues: Saints and Scholars v DCU, Abbotstown Indoor; St Itas Futsal (Seniors) v Tolka Rovers, Abbotstown Indoor, 8.40pm
AUL Futsal 1st Division: ProBrazil Football Academy v St Itas Futsal (Reserves), Kilmore West Recreation Centre, 8pm.


Tuesday 1 October (8pm);


AUL Futsal 1st Division: Bohemian AFC (B) v Dingle United Futsal, Abbotstown Indoor; Ballymun Utd v Summa FC, Abbotstown Indoor.


Wednesday 2 October (7:20pm)


AUL Futsal Premier Leagues:Diaeuro Ireland v Bohemian AFC, Abbotstown Indoor; Puskas Hagi Futsal v Blue Magic Futsal, Abbotstown Indoor, 8.40pm.


Friday 4 October


Leinster Junior Cup: Sheriff YC v Valley Park United, Clontarf Road All Weather

Related posts

LEINSTER SENIOR LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

COLLEGES AND UNIVERSITIES LEAGUE

Eamon Scott

COMBINED COUNTIES FL RESULTS

Eamon Scott