fbpx
Striker Online
AULFIXTURESLATEST NEWSLatest News Homepage

ATHLETIC UNION LEAGUE

AUL

Fixture Schedule

.
Tuesday 17 May (6.45pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Clontarf FC v Howth Celtic, AUL COMPLEX, Referee: O’Connor Brian
Viberstore Senior Saturday Division:
FC Donaghmede v Phoenix FC, Fr Collins Park, Referee: O’Hanlon Joseph
AUL Frank Roe Cup:
Valley Pk v Liffeybank FC, Plunket Ave Finglas, Referee: Reid John
AUL Unidare Cup Semi Finals:
Ballyogan Celtic v Broombridge United FC, Samuel Beckett Park, 7pm, Referee: Allen Paul.

Wednesday 18 May (6.45pm)


Viberstore Senior Saturday Division:
Liffey Valley Rangers v Elm Mount FC, Ballyowen Park, Referee: Nolan Philip
NITRO SPORTS 3 Saturday:
Clontarf FC v Chanel SSC, AUL COMPLEX, Referee: Watson John
Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Willows FC v Beechhill Utd, Poppintree Park 4, 6.30pm, Referee: Domican Stephen;
Marrowbone Lane FC v Frankfort FC, 6.30pm, Referee: Castillo Antonio;
Earl Celtic v St Itas AFC, Brickfield Park, Referee: Smith Jim;
Beggsboro FC v Whitehall Cel, Kilternan Rd Cabra, 7.30pm, Referee: Williams Paul.

Thursday 19 May (6.45pm)


AUL Liddy Cup Final:
Hardwicke FC v Valley Park United, AUL COMPLEX, Referee: Reid John.

Friday 20 May (7.45pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Phoenix FC v Howth Celtic, Scribblestown, Referee: O’Connor Brian
PTSB 3 Sunday Division:
Beggsboro FC v Inter Malahide, Kilternan Rd Cabra, 7.30pm, Referee: Byrne Robert
Arachas Insurance 3A Sunday Division:
Valley Park United v Grange Woodbine, Plunket Ave Finglas, 6.45pm, Referee: Nolan Philip
PTSB AUL Challenge Cup Semi Finals:
Dublin Celtic FC v FC Donaghmede, AUL COMPLEX, Referee: Suteu Alin
AUL Frank Roe Cup:
St Brendans United v St Itas 3Sun, AUL COMPLEX, 6.45pm, Referee: Domican Stephen.

Saturday 21 May (2pm)


NITRO SPORTS 3 Saturday:
Carpenterstown FC v Clontarf FC, AUL COMPLEX, Referee: Domican Stephen;
Markievicz Cel v Mourne Celtic FC, Ringsend Park., 3pm, Referee: Kenny Patrick
Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Marrowbone Lane FC v Willows FC, Brickfield Park, 12.30, Referee: Cooney Thomas;
St Itas AFC v Beechhill Utd, Ballymastone Astro, 1pm, Referee: Williams Paul.

Monday 23 May (6.45pm)


Sportworks Futsal Division:
St Itas Futsal (Seniors) v ProBrazil Football Academy, Abbotstown Indoor, 8.40pm
AUL Frank Roe Cup:
Woodlawn FC v , AUL COMPLEX
AUL Unidare Cup Semi Finals:
Clontarf FC (Div 3A Sun) v Carpenterstown FC, AUL COMPLEX;
Chanel SSC v , AUL COMPLEX, 7pm.

Tuesday 24 May (6.45pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Dublin Celtic FC v Valley Park United, AUL COMPLEX Provisional
Sportworks Futsal Division:
Puskas Hagi Futsal v Real Transylvania, Abbotstown Indoor, 7.30pm
PTSB AUL Challenge Cup Semi Finals:
Hardwicke FC v Elm Mount FC, AUL COMPLEX;
Dublin Celtic/FC Donaghmede v Phoenix ( PremSun), AUL COMPLEX, 7pm.

Wednesday 25 May (6.30pm)


Superior Racking & Shelving Premier Division:
Skryne Tara v Howth Celtic, Ross Cross, 6.45pm
Irish Gas & Power 3A Saturday Division:
Raheny United v Earl Celtic, St Anne’s Park;
Frankfort FC v Whitehall Cel, AUL COMPLEX;
Beechhill Utd v Willows FC, Beech Hill Park.

Thursday 26 May (6.45pm)
Superior Racking & Shelving Premier Division:
Hardwicke FC v Valley Park United, AUL COMPLEX Provisional
Senior Saturday League Cup A:
Buttercrust Utd v Liffey Valley Rangers, AUL COMPLEX, 7pm, Referee: Williams Paul.

Friday 27 May (6.30pm)
Senior Saturday League Cup B:
St Marks Ath FC v FC Donaghmede, AUL COMPLEX

Related posts

COLLEGES AND UNIVERSITIES

Eamon Scott

O’NEILLS LEINSTER FOOTBALL LEAGUE

Eamon Scott

Ireland Under 19 edged out by Denmark in Sligo

Eamon Scott