fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage AMATEUR FOOTBALL LEAGUE

AMATEUR FOOTBALL LEAGUE FIXTURES

FRIDAY 29th MARCH 6.30

Raheny Utd v Broombridge FC, St Anne’s A/W, 7.45, P Conway

Division 2 North

Elm Mount v Huntstown/Hartstown, A.U.L, D Burke

Division 1 South

JFT 96 v Boot Rd Cel, Pearse Pk, 7.30, JJ Walsh

Division 2 South

Colepark v Harding IIF Bluebell Rd, 7.30, B Coghlan

SATURDAY 30th March K.O. 3.0 unless stated

Premier Division

Bluebell Utd v Trinity Donaghmede, Bluebell, M Gallagher, B Hand, M Lynch

Cherry Orchard v Killester/Donnycarney, Elm Dale, 4.15, W Gahan, P Conway, B Cleary

Sandyhill Shangan v Real Transylvania, Coultry Pk, A Whelan, T McKevitt, RTBA

St Anthony’s v Peamount Utd, Finn Park, Kilcoole, Pls contact John Whelan

Portmarnock FC Idle 

Division 1 North

Glebe North v Griffith Rvs, Market Green, 2.30, B Emerson

Patrician FC v Balbriggan FC, Patrician Coll, G Berkovich

St Brendan’s Utd v Greenfield FC, McAuley Pk, (Prov), RTBA

Division 2 North

Ashbourne FC v Celtic Park, Archerstown, 2.0, D Burke

Fairview FC v Marino Ath, St Anne’s, 2.30, P McGuirk

Swords Cel v Trinity Donaghmede, Balheary, A Karaczan

Mountview Idle

Division 3 North

St Brendan’s Dingle v Chanel SSC, Grangegorman, 2.0, J Jackson

Malahide Utd v Ely Woodlawn FC, Malahide Ctl, P Hughes

Skerries Town FC v Kinsealy FC, Skerries Comm. Ctr, 2.30, RTBA

St Ita’s v Rivervalley Rgs, Portrane Hosp. 2.0, RTBA

Vianney Boys v Stoneybatter FC, Kilmore Dr, R Lynch

Dunshaughlin Yths Idle

Division 1 South

Tymon Bawn v Garden Co, Old Bawn, W Ponarad

Templeogue v Garda, Tymon Pk, B Coghlan

Cottage Cel v Rialto, Bluebell Rd, S McCaul

Division 2 South

Walkinstown Utd v Glenville, Walkinstown Pk, P Larkin

Kilnamanagh v Palmerstown, Ring Rd, B Hayden

Dundrum Ath v Collinstown, Meadowbank, RTBA

Garden Co v Ballyouster, Bray Pk, Pls contact John Whelan

Division 3 South

Alpine/Oldchurch v Rosemount/Mulvey, Corkagh Pk, RTBA

Rathnew v St Anthony’s, Shamrock Pk, Pls contact John Whelan

Ballyfermot v Sacred Heart/Killinarden, Le Fanu Pk, 2.0, P Conway

Lazio v Terenure, Mutton Lane, 1.0, B Cleary

Spartak Dynamo v Peamount, Marley Pk, RTBA

SUNDAY 31st MARCH 11.0 unless stated

Division 1

Confey FC v Balrothery FC, St Catherines Pk, W Gahan

Irishtown FC v Ballsbridge FC, Ringsend Pk, M Doyle

Newlands Castlepark FC v Markievicz Cel, Watery Lane, B Coghlan

Dublin Airport FC v St Columbans SYC, ALSAA, T Flynn

Division 2

Stamullen FC v Marks Cel, Gormanstown Coll, R Lynch

Balrothery FC v Mourne Cel, Ringcommon Sports Ctr, J Jackson

Hyde Park v Frankfort FC, Balbriggan Town Pk, A Whelan

Portrane Ath v Rialto FC, Portrane Rd, A Karaczan

Liberties FC v Whitehall Rgs, Brickfield Pk, S McCaul

MONDAY 1 APRIL

Division 3 South

Larkview Boys v Cabinteely, Whelan Pk, 8.0, JJ Walsh

Related posts

ATHLETIC UNION LEAGUE FIXTURES

Eamon Scott

NDSL FIXTURES – SMALL-SIDED & 11-A-SIDE FIXTURES

Eamon Scott

EXTRA.IE CUP FINAL TICKETS ON SALE

Eamon Scott