fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage FIXTURES GALWAY FA

Monday 13th September 2021

GFA U13 Girls Division 1:
Colemanstown Utd v St Bernards , at Colemanstown, 6:30pm ;

Tuesday 14th September 2021

GFA Ladies Premier Cup:
East Galway Utd v Shiven Rovers , at Eamonn Deacy Park, 7:30pm ;
GFA U13 Girls Division 1:
Kilshanvey Utd v Colga , at Kilconly, 6:45pm ;

Wednesday 15th September 2021

GFA Bernard Concar U18 Youths Premier Division:
Salthill Devon v Bearna Na Forbacha , at Drom, 7:00pm ;
GFA U16 Boys Premier:
Mervue Utd v Salthill Devon , at Mervue, 7:00pm ;

Thursday 16th September 2021

GFA Ladies Premier Cup:
Corrib Celtic v Corrib Rangers , at Eamonn Deacy Park, 7:30pm ;
GFA U15 Girls Championship:
Moyne Villa v Kilshanvey Utd , at Headford, 7:30pm ;

Friday 17th September 2021

Western Hygiene Supplies Premier Division:
Tuam Celtic v Corrib Rangers , at Tuam, 7:45pm ;
Western Hygiene Supplies Division 1:
MacDara v Merlin Woods FC/Medtronic , at Carraroe, 7:45pm ;
Western Hygiene Supplies Division 2:
Moyne Villa v Oughterard , at Headford, 7:45pm ;
GFA U13 Boys Premier:
Maree/Oranmore v Athenry , at Oranmore, 6:15pm ;

Saturday 18th September 2021

Western Hygiene Supplies Premier Division:
Colemanstown Utd v Mervue Utd , at Colemanstown, 2:00pm ;
Galway Hibs v West Utd , at Bohermore, 2:00pm ;
Western Hygiene Supplies Division 1:
Cois Fharraige v Renmore , at Ros A Mhil, 2:00pm ;
Western Hygiene Supplies Division 2:
East Utd v Athenry B, at Castle Park, 2:00pm ;
Renmore B v West Utd B, at Renmore, 2:00pm ;
Western Hygiene Supplies Division 3:
Kilshanvey Utd v Gort Utd , at Kilconly, 2:00pm ;
Kiltullagh v Salthill Devon B, at Kiltullagh, 2:00pm ;
Colemanstown Utd B v Loughrea B, at Colemanstown, 2:00pm ;
Corofin Utd v Galway Bohs , at Corofin, 2:00pm ;
Colga B v Corrib Celtic B, at Clarinbridge, 2:00pm ;
Bearna Na Forbacha v Cregmore/Claregalway FC , at Furbo, 4:30pm ;
FAI Centenary Youth Cup:
Westport United v Galway Hibs , at Westport United, 2:00pm Prelim Rd;
GFA U17 Youths Championship:
Knocknacarra v Oughterard , at Cappagh Park, 2:30pm ;
GFA U15 Boys Premier:
Mervue Utd v Moyne Villa , at Mervue, 12:30pm ;
Salthill Devon v Tuam Celtic , at Drom, 12:30pm ;
Bearna Na Forbacha v Cregmore/Claregalway FC , at Furbo, 2:30pm ;
GFA U15 Boys Championship:
Kilshanvey Utd v MacDara , at Kilconly, 12:00pm ;
Athenry v Colga , at Athenry, 12:30pm ;
Corofin Utd v Galway Hibs , at Corofin, 12:30pm ;
GFA U15 Boys Division 1:
Colemanstown Utd v Corrib Celtic , at Colemanstown, 12:15pm ;
Loughrea v Knocknacarra B, at Loughrea, 12:30pm ;
Salthill Devon B v Maree/Oranmore B, at Drom, 12:30pm ;
GFA U15 Boys Division 2:
Kiltullagh v Kinvara Utd , at Kiltullagh, 12:00pm ;
Renmore v Athenry B, at Renmore, 12:30pm ;
Cregmore/Claregalway FC B v Moyne Villa B, at Cregmore, 12:30pm ;
GFA U15 Boys Division 3:
Corrib Rangers v Merlin Woods FC/Medtronic , at Westside, 12:30pm ;
Oughterard v Bearna Na Forbacha B, at New Village, 2:30pm ;
Ballinasloe Town v Gort Utd , at Ballinasloe, 2:30pm ;
GFA U15 Boys Division 4:
Tuam Celtic B v Corrib Celtic B, at Tuam, 2:30pm ;
Bearna Na Forbacha C v Corofin Utd B, at Furbo, 2:30pm ;
Cregmore/Claregalway FC C v Knocknacarra C, at Cregmore, 2:30pm ;
GFA U14 Boys Division 4:
St Patricks v West Utd , at Caherlistrane, 10:30am ;
GFA U13 Boys Premier:
Salthill Devon v Ballinasloe Town , at Drom, 10:30am ;
Bearna Na Forbacha v Colga , at Furbo, 12:30pm ;
Knocknacarra v Mervue Utd , at Cappagh Park, 12:30pm ;
GFA U13 Boys Championship:
Kinvara Utd v Moyne Villa , at Kinvara, 10:30am ;
Cregmore/Claregalway FC v Oughterard , at Cregmore, 10:30am ;
Corofin Utd v Galway Hibs , at Corofin, 12:30pm ;
Tuam Celtic v St Bernards , at Tuam, 12:30pm ;
GFA U13 Boys Division 1:
Loughrea v Ramblers , at Loughrea, 10:30am ;
Craughwell United v Kiltullagh , at Craughwell, 10:30am ;
Salthill Devon B v Merlin Woods FC/Medtronic , at Drom, 10:30am ;
Knocknacarra B v Mervue Utd B, at Cappagh Park, 2:30pm ;
GFA U13 Boys Division 2:
Colemanstown Utd v Corrib Celtic , at Colemanstown, 10:30am ;
Kilshanvey Utd v Renmore , at Kilconly, 10:30am ;
West Coast Utd v MacDara , at Letterfrack, 10:30am ;
Ballinasloe Town B v Galway Bohs , at Ballinasloe, 10:30am ;
GFA U13 Boys Division 3:
Corofin Utd B v Moyne Villa B, at Corofin, 10:30am ;
Bearna Na Forbacha B v Colga B, at Furbo, 12:30pm ;
GFA U13 Boys Division 4:
East Galway Utd v Loughrea B, at Kiltormer, 10:30am ;
Oughterard B v Corrib Celtic B, at New Village, 12:30pm ;
Kinvara Utd B v Ballinasloe Town C, at Kinvara, 12:30pm ;
GFA U13 Boys Division 5:
MacDara B v Bearna Na Forbacha C, at Carraroe, 10:30am ;
Tuam Celtic B v Maree/Oranmore C, at Tuam, 12:30pm ;

Sunday 19th September 2021

Western Hygiene Supplies Premier Division:
Salthill Devon v St Bernards , at Drom, 11:00am ;
Corrib Celtic v Maree/Oranmore , at Annaghdown, 11:00am ;
Loughrea v Athenry , at Loughrea, 2:00pm ;
Western Hygiene Supplies Division 1:
Craughwell United v Knocknacarra , at Craughwell, 11:00am ;
Mervue Utd B v West Coast Utd , at Mervue, 12:00pm ;
Western Hygiene Supplies Division 2:
St Patricks v Maree/Oranmore B, at Caherlistrane, 11:00am ;
FAI Centenary Youth Cup:
Craughwell United v Castlebar Celtic , at Craughwell, 2:00pm Prelim Rd;
Athenry v Salthill Devon , at Athenry, 2:00pm Prelim Rd;
Bearna Na Forbacha v Knocknacarra , at Furbo, 2:00pm Prelim Rd;
GFA U18 Youths Division 1:
Tuam Celtic B v Knocknacarra B, at Tuam, 2:00pm ;
GFA, A&T Printing, Athenry, U17 Youths Premier Division:
Cregmore/Claregalway FC v Galway Hibs , at Cregmore, 2:00pm ;
Maree/Oranmore v Salthill Devon , at Oranmore, 2:00pm ;
Bearna Na Forbacha v Tuam Celtic , at Furbo, 2:00pm ;
GFA U17 Youths Championship:
Athenry v Moyne Villa , at Athenry, 2:00pm ;
Colga v Corrib Rangers , at Clarinbridge, 2:00pm ;
Renmore v Corrib Celtic , at Renmore, 2:00pm ;
GFA U17 Youths Division 1:
Cregmore/Claregalway FC B v St Bernards , at Cregmore, 12:00pm ;
Loughrea v Salthill Devon B, at Loughrea, 2:00pm ;
St Bernards v Athenry B, at Abbeyknockmoy, 2:00pm ;
GFA U16 Boys Division 1:
Tuam Celtic B v Ramblers , at Tuam, 12:00pm ;
GFA U13 Boys Division 3:
Corrib Rangers v Athenry B, at Westside, 11:00am ;
GFA U12 Boys Division 4:
Corrib Celtic B v Renmore B, at Corrandulla, 1:00pm ;
GFA Ladies Premier:
Corrib Rangers v Cregmore/Claregalway FC , at Westside, 2:15pm ;
East Galway Utd v Corrib Celtic , at Kiltormer, 2:15pm ;
Dunmore Town v Kiltullagh , at Dunmore, 2:15pm ;
Shiven Rovers v Colemanstown Utd , at Shiven Rovers, 2:15pm ;
GFA Ladies Championship:
Oughterard v Athenry , at New Village, 2:15pm ;
Maree/Oranmore v Dynamo Blues , at Oranmore, 2:15pm ;
Colga v Salthill Devon , at Clarinbridge, 2:15pm ;
GFA U17 Girls Premier League :
Cregmore/Claregalway FC v Knocknacarra , at Cregmore, 1:00pm ;
Mervue Utd v Moyne Villa , at Mervue, 1:00pm ;
Salthill Devon v Bearna Na Forbacha , at Drom, 1:00pm ;
Corrib Celtic v Corrib Rangers , at Annaghdown, 1:00pm ;
East Galway Utd v Colemanstown Utd , at Kiltormer, 1:00pm ;
GFA U16 Girls Premier:
Athenry v Colga , at Athenry, 1:00pm ;
Corrib Rangers v Kiltullagh , at Westside, 1:00pm ;
Maree/Oranmore v Oughterard , at Oranmore, 1:00pm ;
GFA U14 Girls Premier:
Athenry v Corrib Celtic , at Athenry, 11:30am ;
Cregmore/Claregalway FC v Maree/Oranmore , at Cregmore, 11:30am ;
Mervue Utd v Salthill Devon , at Mervue, 11:30am ;
GFA U14 Girls Championship:
Colga v Kilshanvey Utd , at Clarinbridge, 11:30am ;
Moyne Villa v Oughterard , at Headford, 11:30am ;
Athenry B v Bearna Na Forbacha B, at Athenry, 11:30am ;
Loughrea v St Bernards , at Loughrea, 11:30am ;
GFA U12 Girls Premier:
Athenry v Bearna Na Forbacha , at Athenry, 10:00am ;
Colga v Knocknacarra , at Clarinbridge, 10:00am ;
Maree/Oranmore v Salthill Devon , at Oranmore, 10:00am ;
GFA U12 Girls Championship:
Corrib Celtic v Craughwell United , at Annaghdown, 10:00am ;
Cregmore/Claregalway FC v Kiltullagh , at Cregmore, 10:00am ;
Moyne Villa v Kilshanvey Utd , at Headford, 10:00am ;
GFA U12 Girls Division 1:
Corrib Rangers v Merlin Woods FC/Medtronic , at Westside, 10:00am ;
Athenry B v Knocknacarra B, at Athenry, 10:00am ;
Colemanstown Utd v Loughrea , at Colemanstown, 10:00am ;
Colga B v Maree/Oranmore B, at Clarinbridge, 10:00am ;
GFA U12 Girls Division 2:
Moyne Villa B v Knocknacarra C, at Headford, 10:00am ;
Salthill Devon B v Cregmore/Claregalway FC B, at Drom, 10:00am ;
East Galway Utd v Kinvara Utd , at Kiltormer, 10:00am ;
GFA U12 Girls Division 3:
Craughwell United B v Colemanstown Utd B, at Craughwell, 10:00am ;
Colga C v Kilshanvey Utd B, at Clarinbridge, 10:00am ;
Loughrea B v Maree/Oranmore C, at Loughrea, 10:00am ;

Tuesday 21st September 2021

GFA Ladies Championship:
Salthill Devon v Maree/Oranmore , at Drom, 9:00pm ;

Wednesday 22nd September 2021

GFA Ladies Premier Cup:
Kiltullagh v Colemanstown Utd , at Eamonn Deacy Park, 7:30pm ;
GFA U16 Boys Premier:
Tuam Celtic v Corrib Rangers , at Tuam, 7:00pm ;
GFA U16 Boys Championship:
Moyne Villa v Colemanstown Utd , at Headford, 7:00pm ;
GFA U15 Boys Premier:
Knocknacarra v Maree/Oranmore , at Cappagh Park, 6:30pm ;

Related posts

Holland delivers late as Dublin University sink Ballymun in Metropolitan Cup at Iveagh Grounds

Eamon Scott

Eamon Scott

‘GUCCI’ GUIDES GLENVILLE TO GAFF CUP VICTORY

Eamon Scott