fbpx
Striker Online
All Fixtures Homepage FIXTURES LATEST NEWS LSL

Mon, Jul 12 – 2021Major 1C SaturdayLarkview Boys FC20:00Beechwood FC

Major 1 SaturdayHome Farm FC20:00Wayside Celtic

Wed, Jul 14 – 2021Senior 1A Sunday; Kilbarrack United19:30Swords Celtic FC

Thu, Jul 15 – 2021Major 1 Sunday – Shanlar Ltd; Clondalkin Celtic FC19:00Yellowstone Celtic FC

Major SaturdayMalahide United AFC19:45Maynooth University Town

Major 1B Saturday: Skerries Town FC19:45Leixlip United AFC

Fri, Jul 16 – 2021Senior Sunday: Bangor GG FC19:30Liffey Wanderers

Senior 1A Sunday: Drumcondra FC19:30St. Francis FC

Senior 1 Sunday: St. Patricks CYFC19:30Tolka Rovers AFC

Senior Sunday: Killester Donnycarney FC19:30Malahide United AFC

Senior 1B Sunday: Sheriff YC19:30Castleknock Celtic

Senior Sunday: St. Mochtas FC19:45Wayside Celtic

Division 3 Sunday: Wayside Celtic19:45St Kevin’s Boys FC

Division 3A Sunday: Lusk United A.F.C19:45Derry Rovers

Senior 1 SundayGlebe North FC19:45Ballymun United FC

Senior 1 SundayLeixlip United AFC19:45Glenville FC

U19 Paddy Lee: Cabinteely FC19:45Dunshaughlin Youths FC

Senior 1A SundaySt. John Bosco FC19:45St Kevin’s Boys FC

Senior 1B Sunday: Drogheda Town FC19:45Usher Celtic

Premier 1 Sunday: Rathcoole Boys19:45Knockmitten United

Senior 1A Sunday: Arklow Town FC19:45Portlaoise FC

Senior Sunday: Edenderry Town FC19:45Crumlin United FC

Senior 1 Sunday: Skerries Town FC19:45Newbridge Town FC

Premier 1A Saturday: Ashbourne United FC19:45Balscadden FC

Major Saturday: Booth Road Celtic20:00Liffey Wanderers

Major Sunday – Ledburn Cables Ltd: Leicester Celtic FC20:00Finglas United

Major Sunday – Ledburn Cables Ltd: Ratoath Harps FC20:00Oliver Bond Celtic

Senior 1 Sunday: Greystones United AFC20:00Portmarnock AFC

Major 1 Sunday – Shanlar LtdBallyoulster United AFC20:00Balbriggan FC

Senior Sunday: Home Farm FC20:00Kilnamanagh A.F.C

Fri, Jul 16 – 2021

U19 Charles Lee: Crumlin United FC20:00Rathcoole Boys

Senior Sunday: Home Farm FC20:00Kilnamanagh A.F.C

Major 1 Sunday – Shanlar Ltd: Ballyoulster United AFC20:00Balbriggan FC

Sat, Jul 17 – 2021

Major 1D Saturday – Lee Brothers: Ballyfermot United12:00Lucan United FC

Division 3A SaturdayDunboyne AFC12:00Ashbourne United FC

Major 1B Saturday: Dundrum FC12:00Killester Donnycarney FC

Division 3B Saturday: Vianney Boys12:00Kilbarrack United

Major 1C Saturday: Dublin University FC12:00Ardmore Rovers FC

Division 3 SaturdayOliver Bond Celtic12:00Confey FC

Major 1B Saturday: Rosemount Mulvey12:00Drumcondra FC

Premier 1A Saturday: Marks Celtic FC12:00SVS

Premier 1 Saturday: Esker Celtic FC12:00Seafordrock Utd

Major 1D Saturday – Lee BrothersRush Athletic FC12:30Newlands / Castle Park FC

Premier SaturdayTymon Bawn FC13:00Glasnevin FC

Division 3 Saturday; Mid Sutton FC Sportslink13:00Parkvale FC

Major Saturday: Tolka Rovers AFC13:00Crumlin United FC

Division 3A Saturday: Drimnagh Celtic13:30Spartak Dynamo FC

Major 1D Saturday – Lee Brothers; Castleknock Celtic14:00Inchicore Athletic FC

Major Saturday: Bangor GG FC14:30St. Mochtas FC

Major Saturday: Bluebell United14:30UCD FC

Major 1D Saturday – Lee BrothersSt. Pauls Artane14:30Crumlin United FC

Major 1C Saturday: Corduff FC14:30Larkview Boys FC

Major 1D Saturday – Lee Brothers SVS14:30Drumcondra AFC

Major 1C SaturdayKilbarrack United14:30Fairview CY FC

Major 1C Saturday: Beechwood FC14:30Ayrfield United

Major 1C SaturdayPortlaoise FC14:30Usher Celtic

Major 1 Saturday: Portmarnock AFC14:30Home Farm FC

Major 1 Saturday: Kilnamanagh A.F.C14:30Glebe North FC

Major 1C SaturdayAungier Celtic14:30Greystones United AFC

Premier 1A Saturday: Woodfarm FC14:30Tallaght Town AFC

Sat, Jul 17 – 2021

Major 1C Saturday: Beechwood FC14:30Ayrfield United

Major 1C SaturdayPortlaoise FC14:30Usher Celtic

Major 1C Saturday: Aungier Celtic14:30Greystones United AFC

Major 1C SaturdayKilbarrack United14:30Fairview CY FC

Major 1C SaturdayCorduff FC14:30Larkview Boys FC

Major 1D Saturday – Lee BrothersSVS14:30Drumcondra AFC

Major 1D Saturday – Lee Brothers: St. Pauls Artane14:30Crumlin United FC

Premier 1A Saturday: Kilmore Celtic14:30Manortown United

Division 3 Saturday: Dublin Airport FC14:30Castleknock Celtic

Division 3 Saturday: Hyde Park FC14:30Iveagh Celtic

Division 3 Saturday: Rosemount Mulvey14:30Swords Celtic FC

Division 3A Saturday: Malahide United AFC14:30Enniskerry YC

Division 3A SaturdayKnockmitten United14:30Dingle United

Division 3B Saturday: Rivervalley Rangers14:30Dundrum FC

Division 3B Saturday: Blessington FC14:30Whitehall Rangers

Division 3B Saturday: Rush Athletic FC14:30Ballyoulster United AFC

Premier 1 Saturday: Larkview Boys FC15:00Balbriggan FC

Major 1A Saturday: St Kevin’s Boys FC17:00Glenville FC

Major 1A Saturday: Old County FC18:00Pegasus/St. James

Sun, Jul 18 – 2021

Senior 1 Sunday: Collinstown FC11:00Lucan United FC

Division 3A Sunday: Knocklyon United11:00Swords Celtic FC

Division 3A Sunday: Trinity Donaghmede FC11:00Portmarnock AFC

Division 3A Sunday: McKelvey Celtic11:00DCU FC

Division 3A Sunday: Rivervalley Rangers11:00Baldoyle United

Senior 1B Sunday: TEK Utd FC11:00Inchicore Athletic FC

U19 Paddy Lee: Castleknock Celtic11:00Shankill FC

Division 3 Sunday: Loughshinny United11:00Ayrfield United

Premier 1A Sunday: Lucan United FC11:00Maynooth University Town

Senior 1B Sunday: Pegasus/St. James11:00Larkview Boys FC

U20 Premier: Home Farm FC11:00Castleknock Celtic

Sun, Jul 18 – 2021

Premier 1A Sunday Palmerstown FC11:00Drogheda Boys & Girls FC

U20 Premier Leicester Celtic FC11:00Greystones United AFC

Senior 1B Sunday Dunboyne AFC11:00Corduff FC

Senior 1A SundayArdmore Rovers FC11:00Newtown Rangers AFC

Senior 1A Sunday Dublin Bus FC11:00Templeogue United

Premier 1 Sunday Castleknock Celtic11:00Bangor GG FC

U20 Premier St. Francis FC11:00Raheny United

U19 Charles Lee Drogheda Boys & Girls FC11:00Templeogue United

Senior 1 SundayUCD FC11:00Willow Park FC

U19 Paddy LeeRush Athletic FC11:00Broadford Rovers FC

Major 1 Sunday – Shanlar Ltd Enniskerry YC11:00Rivervalley Rangers

Major Sunday – Ledburn Cables Ltd Baldoyle United11:00St. Pauls Artane

Major Sunday – Ledburn Cables Ltd Broadford Rovers FC11:00Kilmore Celtic

Senior Sunday Sacred Heart Firhouse Clover11:00Maynooth University Town

Senior 1B Sunday Ayrfield United11:00Mid Sutton FC Sportslink

U19 Paddy LeeTerenure Rangers11:00Balrothery FC

Division 3 Sunday Finglas United11:00Kilnamanagh A.F.C

Division 3 SundaySpartak Dynamo FC11:00Verona FC

Premier 1 Sunday Sallynoggin/Pearse FC12:00Whitehall Rangers

Division 3 SundayIveagh Celtic12:00Woodfarm FC

Major Sunday – Ledburn Cables LtdBallyfermot United12:00Beechwood FC

Premier 1A Sunday Monread FC12:00Mountview CFC

U19 Charles LeeLourdes Celtic12:00Home Farm FC

Premier SundayPark Celtic13:00Eastwall Bessborough

U19 Charles LeeMalahide United AFC14:00Cabinteely FC

Division 3 Sunday Naas AFC14:00Esker Celtic FC

U19 Paddy LeeAshbourne Utd FC14:00Crumlin United FC

Division 3A SundaySVS14:00Ardmore Rovers FC

U20 PremierSuncroft FC14:00Cabinteely FC

U19 Charles Lee Shelbourne14:00Newbridge Town FC

Sun, Jul 18 – 2021

Premier Sunday Ballymun United FC14:30Boyne Rovers

Premier 1 Sunday Rush Athletic FC14:30Blessington FC

Premier SundayColepark United14:30Raheny United

Premier Sunday Swords Celtic FC14:30Trinity Donaghmede FC

Mon, Jul 19 – 2021

U20 PremierRatoath Harps FC20:00Leixlip United AFC

Related posts

MIDLANDS SCHOOLBOYS LEAGUE RESULTS

Eamon Scott

QUIZ 18 – THE ANSWERS!

Eamon Scott

FORMATS ANNOUNCED FOR NEW SSE AIRTRICITY UNDERAGE SEASON

Eamon Scott